Şimdi Ara

Hangouts'a SMS desteği kazandıran güncelleme yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hangouts'a SMS desteği kazandıran güncelleme yayınlandı

Google'ın haberleşme servislerini bir araya getiren Hangouts, Android 4.4 KitKat ile birlikte gün yüzüne çıkan SMS desteğiyle güncellendi.

SMS desteği sayesinde, kullanıcılar Android 4.0 veya üzeri yazılıma sahip cihazlarında Hangouts üzerinden kısa mesaj ve çoklu medya mesajı alıp gönderebilecekler. SMS desteğinin yanı sıra, Animasyonlu GIF ve konum bilgisi paylaşma desteğine de kavuşan Hangouts; artık ruh hali ilgili bilgileri de paylaşmaya izin veriyor.

Android 4.4 KitKat ile yenilenen Google Klavye uygulamasını da yayınlayan Google, klavyenin yeni sürümünde emoji desteği ve yazımı kolaylaştıran bir takım özellikleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Klavyeye eklenen yeni özellikler boşluğu fark eden hareketle yazma ve tamamen durup uzun basıldığında görüntülenen basitleştirilmiş mini klavye şeklinde sıralanıyor. Ayrıca, klavyede kullanılan noktalama işaretleri 2.0 numaralı yeni sürümle birlikte farklı ekran boyutları(4 inç, 7 inç ve 10 inç) için yeniden düzenlenmiş durumda. Bu arada klavyenin emoji desteğinin Android 4.4 KitKat veya üzeri yazılıma sahip cihazlarda kullanılabileceğini de belirtelim. Uygulamaların güncellenmiş sürümlerine aşağıdaki Google Play bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz. 

• Bu olay guzel olmus.İki iki is yapmak gerekmeyecek hepsi bir yerde toplancak.İmessagenin,smsin,facetimein toplanmasi gibi olmus.Uygulama da orijinal sms uygulamasindan cok daha islevsel

• işlevsel olmuş ama biraz yavaş sanki ama güncellemeler ile düzeltilir heralde

• Hangout için güncelleme gözükmüyor bende. Klavye için ise ülkenizde kullanılamaz diyor. Bu sorunlarla karşılaşan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ec865 -- 9 Kasım 2013; 20:38:41 >
  • 2 gün kullandım ama uygulama açılışında ve klavyede yavaşlık var. henüz kullanılabilir değil.
    yabancıların değimiyle : laggy

• quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Bu olay guzel olmus.İki iki is yapmak gerekmeyecek hepsi bir yerde toplancak.İmessagenin,smsin,facetimein toplanmasi gibi olmus.Uygulama da orijinal sms uygulamasindan cok daha islevsel

Facetime diyorsunda videolu görüşme kalitesi nasıl. Facetime ile hd film izler gibi videolu görüşme yapıyoruz ipad minilerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facetime da 3G üzerinden görüşme var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Facetime da 3G üzerinden görüşme var mı?

Hiç denemedim yoksa bile android cephesinde wireless ile aynı performansı verecek program olsa süper olur.Facetime program kalitesine yaklaşan android cephesinde bir program bile yok.
  • Hangouts'ta bant genişliği elverişliyse zaten HD görüşme yapılıyor. Geçen gün youtubedan yayınlanan bir hangouts görüşmesi vardı. Ulaştırma bakanı ile internetin kurucu babalarından birinin görüşmesi canlı olarak hangouts üzerinden yapıldı ve gayet iyiydi. Gazeteciler vs yaklaşık 7-8 kişi görüşüyordu.
  • kafam karıştı. çok kısa bir göz attım ama ben mesajlaşma uygulamasının en çok grup mesaj özelliğini kullanıyorum telefonumun. ve hangouts da bir group message özelliği göremedim. hiç kurcalamadım desem yeridir o ayrı.
    rehberdeki gibi gruplama falan var mı? bilen arkadaşlar yardımcı olsun lütfen.

• Arkadaşlar, peki sms ücreti yazıyor sanırım. Sadece iki ayrı uygulama yerine tek uygulama kullanılacak?

• Hangout's sms ücretlimidir?

• Hangout's sms ücretlimidir?

• Mesaj uygulamasını tabdan kaldırıp bunu kullanıyorum artık çok iyi oldu.
  • Bu kadar mi luzumsuz bir uygulama olur.androidde ilk sildigim programlardan biri.zaten whatsapp ve benzeri tonla messenger var.artik kim napsin hangouts'u

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yA BUNU NASIL KALDIRICAM YARDIM EDERMISINIZ

• Lg Nexus 5 ' te hangouts ' ta mail adresim için oturum açılmadı diyor. Oturum kapatıp tekrar açılabilir mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.