Şimdi Ara

LG G Flex: Sınıfındaki en kompakt tasarım ve en büyük pil ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G Flex: Sınıfındaki en kompakt tasarım ve en büyük pil ile geliyor

Akıllı telefon dünyasında son dönemin en hızlı yükselen isimlerinden biri hiç şüphe yok ki LG. Piyasaya sürdüğü yüksek fiyat/performans başarımına sahip modeli G2 ile yılın sürprizlerinden birine imza atan şirket, Google için ürettiği Nexus 5 modeliyle de önümüzdeki günlerde adından da fazlasıyla söz ettirecek gibi görünüyor. Ancak yavaş yavaş yıl sonuna yaklaşırken, LG'nin sürpriz yapmayı planladığı bir modeli daha var; G Flex. 

Kavisli OLED ekrana sahip olan G Flex, iddialı özellikler ve kendi segmentindeki en kompakt tasarım ile karşımıza çıkıyor olacak. 6-inç büyüklüğündeki ekranı, 720p çözünürlük desteği sunan telefon, Qualcomm'un Snapdragon 800 platformundan güç alıyor ve 2GB RAM ile geliyor. Standart olarak 32GB depolama kapasitesi aynı zamanda microSD kart slotu ile 96GB'a kadar arttırılabilen telefona yazılım tarafında ise Android 4.2.2 eşlik ediyor. 

LG G Flex'i farklı kılan bir başka önemli detay, 3500mAh kapasiteli büyük pili. Huawei Ascend Mate haricinde geriye kalan Sony Xperia Z Ultra, Samsung Galaxy Mega 6.3, Nokia Lumia 1520 ve HTC One Max gibi rakiplerinin tamamından daha büyük pile sahip olan G Flex, aynı zamanda 177 gram olan ağırlığı ile adı geçen tüm rakiplerinden çok daha hafif bir kasaya sahip.  LG G2'deki buton tasarımı ve kamera modülüne sahip olan G Flex'in bu ay içerisinde Kore'de, önümüzdeki ayda Avrupa'da kullanıma sunulması bekleniyor. 

LG G Flex: Sınıfındaki en kompakt tasarım ve en büyük pil ile geliyor

• Lg bu işi biliyor gercekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşey güzel hoşda bu yamuk ekran ne işimize yarıyor onu anlamadım ? Ekrandaki camın kırılması mı zor ? Göt cebi muhabbetine girmek istemiyorum ama son kullanıcıya bize bu yamukluğun avantajı nedir ?

• ''Huawei Ascend Mate haricinde geriye kalan'' huawei neden dışlıyorsunuz sonuçta 4050 mAh ile sınıf lideri ...
  • can sıkıntısından masada iyi çevrilir.
  • Yanında ki Xperia ultrayı kesin, sanarsın ki iki cihazın ekran boyutları arasında 2 Inc fark var

Sony bayılıyorum o kocaman cerceveli rezalet telefonlarına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG 1-2 yıldır kendini aştı LG karşıtı biri olarak şimdi G2 kullanıyorum demekki tüketici isteklerine göre ürün yapıldımı karşılığı alınıyor ama bu G flex modeli ne avantajı olacak onu daha tam anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Lg bu işi biliyor gercekten.

Bunu lg 4x sahiplerine falan söylesene. Seni odunla kovalasınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: raidon

Herşey güzel hoşda bu yamuk ekran ne işimize yarıyor onu anlamadım ? Ekrandaki camın kırılması mı zor ? Göt cebi muhabbetine girmek istemiyorum ama son kullanıcıya bize bu yamukluğun avantajı nedir ?

Yüz ergonomisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

LG 1-2 yıldır kendini aştı LG karşıtı biri olarak şimdi G2 kullanıyorum demekki tüketici isteklerine göre ürün yapıldımı karşılığı alınıyor ama bu G flex modeli ne avantajı olacak onu daha tam anlayamadım

Malzeme kalitesi çok çok iyi.
    Yazılım da hala 10 üzerinden 5 alir.

Ayrıca çok satmayacagini dolayisi ile lg nin güncelleme vermeyeceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhamnet -- 9 Kasım 2013; 9:50:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

''Huawei Ascend Mate haricinde geriye kalan'' huawei neden dışlıyorsunuz sonuçta 4050 mAh ile sınıf lideri ...

Merhaba,

Dışladığımız yok :) Ascend Mate çok büyük bir pile sahip ancak donanım olarak bu cihazların rakibi olabilecek seviyede değil.

İyi forumlar.
  • - LG !
    - Buyurun ?
    - Adamsın olum adam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 9 Kasım 2013; 10:00:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: jolawe Huawei Ascend Mate haricinde geriye kalan huawei neden dışlıyorsunuz sonuçta 4050 mAh ile sınıf lideri ...
    Merhaba, Dışladığımız yok :) Ascend Mate çok büyük bir pile sahip ancak donanım olarak bu cihazların rakibi olabilecek seviyede değil. İyi forumlar.

orda galxy mega'da var dikkatinizi çekerim.Gayette rakibi olur.

• LG G Flex te çözünürlük Full HD değilde HD değil miydi?

LG den G-Flex haricinde 6" S800 normal bir telefon bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

''Huawei Ascend Mate haricinde geriye kalan'' huawei neden dışlıyorsunuz sonuçta 4050 mAh ile sınıf lideri ...

Merhaba,

Dışladığımız yok :) Ascend Mate çok büyük bir pile sahip ancak donanım olarak bu cihazların rakibi olabilecek seviyede değil.

İyi forumlar.

tabiki geride kalıyor ancak mega 6.3 de s400 kullanıyor. s800 kullanan telefonlarla yanyana koyulabiliyorsa mate ninde hakkıdır o listeye girmek :)
  • Bitsin şu .öt cebi muhabbeti.
    LG G Flex gerçektende flex :))

https://www.youtube.com/watch?v=LahYuSyWidc

https://www.youtube.com/watch?v=H56j16OhvbM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idris -- 9 Kasım 2013; 10:57:37 >
  • Gece yatağa uzanıp bunda dizi izlemek var ya mükemmel olur

• oled ekran ve yine sıfır çerceye yakın harika tasarım...
    cihaz hafif kavisli ve hiç bir şekilde esnediğinde zarar görmüyor ki bu bir avantaj olabilir bazı durumlarda.

batarya ise yine android piyasasındaki en iddalı batarya gücü...

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: web101

LG 1-2 yıldır kendini aştı LG karşıtı biri olarak şimdi G2 kullanıyorum demekki tüketici isteklerine göre ürün yapıldımı karşılığı alınıyor ama bu G flex modeli ne avantajı olacak onu daha tam anlayamadım

Malzeme kalitesi çok çok iyi.
    Yazılım da hala 10 üzerinden 5 alir.

Ayrıca çok satmayacagini dolayisi ile lg nin güncelleme vermeyeceğini düşünüyorum.

deme öyle, kuzene aldırdım canavar gibi telefon :)

• Hmmm sen kuzene aldırdıysan o en iyisi olur. Lg süperdir. Çöpü bile kraldır

Şaka bir yana flex in çok satmayacagini düşünüyorum. O güncelleme almaz.

Hem android 4.1 sonrası her telefon ok dir bence.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.