Şimdi Ara

Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation indirme linki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation (Windows Embedded 8.1 Sanayi Pro Değerlendirme)

http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=40745

peki 180 günlük keyi nasıl edineceksiniz, not:forumu doldururken seceneklerden x86 olanı secmeyi unutmayın, bu windowsun uyumlu oldugu intel islemcilerinin mimari temelidir , ornegin 80286 islemci ve digerleri CISC temelli olup eskiden ibmpc (bildigimiz ay bi em pc) uyumlu denirdi....

link burda https://www.microsoft.com/windowsembedded/en-us/downloads.aspx

1 - acılan sayfadan Windows Embedded 8.1 Industry secin

2 - seceneklerden Register to download the Windows Embedded 8.1 Industry Evaluation and get the product key tıklayın, form cıkarsa doldurun, mail adresi isterse girin

180 günlük key resim  Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation indirme linki

w8.1 pro ogrenci indirimi resim  Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation indirme linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 9 Kasım 2013; 4:50:43 >

• nasıl bisey oldugunu merak ettim, pcye sanal makina kurdum, sonrada bunu, buyrun resimler....

İSLEMCİ ESKİ, 2 CEKİRDEKLİ İLK CORE VERSİYONLARINDA DİYEBİLİRİM, O YÜZDEN SİLDİM....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 9 Kasım 2013; 14:30:43 >

• Hocam dreamspark dan aldığınız (anlaşmalı üniversite mail adresi ile) key ile mi etkinleştirdiniz acaba bu ürünü...
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    hayır, üniversite maili sınırsız kullanım sunuyor, benim kullandıgım 180 günluk.... herkes alabilir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 10 Kasım 2013; 7:09:23 >
  • eyvalah hocam
  • Peki birşey sormak istiyorum VS Professional sürümünü indirmek için öğrenci olmak gerekiyor ya bölüm farketmiyor dimi ne okursan oku edinebiliyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Comandante

Peki birşey sormak istiyorum VS Professional sürümünü indirmek için öğrenci olmak gerekiyor ya bölüm farketmiyor dimi ne okursan oku edinebiliyorsun ?

farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: NONAM2

nasıl bisey oldugunu merak ettim, pcye sanal makina kurdum, sonrada bunu, buyrun resimler....

İSLEMCİ ESKİ, 2 CEKİRDEKLİ İLK CORE VERSİYONLARINDA DİYEBİLİRİM, O YÜZDEN SİLDİM....

Merhaba. uludağ üniversitene kayıtlı öğrenciyisi olmama ve kimlik onayı göndermeme rağmen, mail adresi onayından başka cevap alabilmiş değilim. Yeni bir işletim sistemsiz laptop satın aldım. Windows üzrinde yazılım geliştirmeye başlayacağım.

1-Industry sürümünün yazılım geliştiricisi olan bana +sı veya -si olur mu?

2- Windows 8.1 sürümlerinden eksik fazla özelliği var mı etiket değilde kullanan açısından?

3- Ben bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Teşekkrüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyeismi -- 6 Aralık 2013; 14:49:36 >

• uyeismi kullanıcısına yanıt
    bu konu ogrenci olmayan ama endustri modelini denemek isteyenler icin acılmıstır, bu konudaki versiyon herkese acık 180 gunluk denemedir,
    ama diger konudaki versiyonda kayıt oldugunuz microsoft sitesinden keyi gorebiliyorsunuz sanırım, bazı oyle mesajlar okumustum, hem keyini hemde indirme linkine ulasabiliyorsun sanırım, diger konuyu incelemeni tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NONAM2

bu konu ogrenci olmayan ama endustri modelini denemek isteyenler icin acılmıstır, bu konudaki versiyon herkese acık 180 gunluk denemedir,
    ama diger konudaki versiyonda kayıt oldugunuz microsoft sitesinden keyi gorebiliyorsunuz sanırım, bazı oyle mesajlar okumustum, hem keyini hemde indirme linkine ulasabiliyorsun sanırım, diger konuyu incelemeni tavsiye ederim

Mesajın üzerine tekrar kontrol ettim.dreamspark da hala get verify de duruyor Windows 8 industry. Ne yapacağımı şaşırdım hocam artık
  • uyeismi kullanıcısına yanıt
    ogrenci olmadıgım icin yardımcı olamıyorum, ama bilmeni istedigim bir konu var, ne kadar dogru bilmiyorum ama baska bir forumda lise ogrencisi oldugunu soyleyen biri kutuphane kartıyla uye olmus , key almıs felan, umarım seninde hesabın onaylanır, kusura bakma yardımcı olamıyorum....
  • İstanbul kartla alan duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

İstanbul kartla alan duydum

:)) benim 40 dolarlık orjinal w8 ve orjinal w7 var, ama soru soran arkadasın yokmus, ogrencilere saglanan fırsata ihtiyacı var, yardımcı olursunuz artık....
  • Ben kendi öğrenci mail adresim ile aldım sdn de İstanbul kartla aldım diyen bir kişi vardı ordan duydum kartın resmini çekip yollamış üyeliğini onaylamışlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.