Şimdi Ara

GM discovery kullananlar bir bakıversin sorunmu değilmi kafamı kurcalıyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir süre kullandıktan sonra elimi koyduğum zaman parmağımı hiç oynatmasam bile sanki oynatıyormuşum gibi ekran titriyor.

Mesela bildirim çubuğunu çekip orada tutuyosunuz paramğımı oynatmadığım halde çubuk titriyo aşağı yukarı ama ne alakaysa herzaman yapmıyo mesela şuanda denedim yapmadı.

Dead trigger a giriyorum mesela sorun yok oynuyorum bir süre sonra nişan almak için parmağımı koyduğum yerde yine parmağım var hiç oynatmadığım halde adam sağa saola dönüyo,dönüyo dediğim titriyo yani hafifçe
    ne alaka çözemedim ya günlük kullanımda farkedilecek birşey değil bir süre oyun oynayıp bakmak gerekiyo herzaman yapmıyo birde ne alakaysa

garantiye vermek istemiyorum daha 1 hafta falan oldu açılsın istemiyorum ama sorunmu değilmi çözemedim.

• kimsenin başına gelmedimi yav böyle bir durum
  • Gözlük bezi taşıyın micro fiber tercih edin kesinlikle ekrana zarar vermez parmak uçlarınızı ve telefonu silin.
    Tek tahminim ter etki eder diye düşündüm :)
  • Aynı sorun bende var. Bi de mesela facebookta takılıyorum kendi kendine aşağı iniyor yukarı çıkıyor. Ellemesem bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musticanss

quote:

Orijinalden alıntı: Osman_E

Gözlük bezi taşıyın micro fiber tercih edin kesinlikle ekrana zarar vermez parmak uçlarınızı ve telefonu silin.
    Tek tahminim ter etki eder diye düşündüm :)

Aynen hocam

sizdede olmuşmuydu dediğim ? bu terden dolayı olma olayı mantıklı geldi hakkaten :)
  • aynısı bendede var ana ekranda geldi başıma rastgele yerlere tıklıyor ben ellemedim halde ekranı kaydırıyor uygulamalara tıklıyor virüs fln var sandım tarattım drweb bişi bulamadı
  • garantiye vermiyim ozaman dimi
    Sanırım her telefonda oluyo herzaman yapmıyo zaten vardır bir sebebi belki arkadaşında dediği gibi nemli iken falan kullanınca yapıyodur.
    İnşallah kendimi kandırmıyorumdur :D
  • Başka cevap yokmu.
    Benim bu konularda biraz tatmin olma sorunum var :) başkakimse yasamadimi bu ddurumu

• Her telefonda olmuyor hayır. Gıcık bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lil-W-Tunechi

Her telefonda olmuyor hayır. Gıcık bir sorun.

Pffff
    Garantiye vermek istemiyorum ya dokunmatigi falan bozuk olsa her zaman yapması lazim degilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

quote:

Orijinalden alıntı: Lil-W-Tunechi

Her telefonda olmuyor hayır. Gıcık bir sorun.

Pffff
    Garantiye vermek istemiyorum ya dokunmatigi falan bozuk olsa her zaman yapması lazim degilmi

Gerçekten bilemiyorum çok can sıkıcı bir durum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musticanss

Bende de oluyor ara sıra sanırım telefon bir anlık kilitleniyor ben dokunmuyorum birkaç saniye içinde düzeliyor terdende olabilir

Saolun cevap yazdiginiz için
    Garantiye vermeyi dusundunuzmu
    Rahatsız etmiyo fazla o yüzden garantiye verip actirtmak istemiyorum telefonu

Ben biraz pimpirikliyimde sifir üründe sorun cikmasi en nefret ettiğim şeydir ama baska telefonlarda da ara sira oluyorsa sorun etmem normal bir durum deyip o yyüzden çok cevap istedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SıradanÇinkoKarbonPil -- 9 Kasım 2013; 15:35:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birkhoff

aynısı bendede var ana ekranda geldi başıma rastgele yerlere tıklıyor ben ellemedim halde ekranı kaydırıyor uygulamalara tıklıyor virüs fln var sandım tarattım drweb bişi bulamadı

ben de yaşadım aynı durumu bir kaç kez. son arananlar listesindyken felan kendi kendine tıklıyor arama yapıyor ama ara sıra oluyor neden olduğuna bi anlam veremedim
  • bir defa bende de olmuştu,
  • Bendede var ama takmiyorum mesela masaustu modda bir web sayfasi actim herhangi bir yerde parmagimi tutuyorum kendinden saga sola asagi yukari sarhos gibi dönüyor yani

• Elim terledigin de oluyor siliyorum geçiyor

• telefon ekranı terlediği zaman olur bu sorun ve bildiğim kadarı ile bu telefona has bişey değil dokunmatik ekranların genelinde görülebiliyor. Şöyle örnek vereyim mesela dışarıdan eve geldiğinizde telefon ekranının ıslandığını fark edersiniz genellikle kış mevsimde oluyor zaten
  • Benim eski telefonuö C6-01de de böyle oluyordu; ekran kilidini kapatıp, ekranı temizleyince çözülüyor..

• Aynı sorunu arada bende yaşıyorum. Ekrana basılı tutunca elimi hiç oynatmasam bile çılgınca titriyor bazen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.