Şimdi Ara

BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
7.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malumunuz bu telefon son zamanlarda salgın halını aldı,alıp kullananlar memnun kalanlar mevcut,telefonlarını haklı olarakta ovuyor onerıyorlar onlar kabul.Fkat kullanmadan ovup,pohpohlayan bazı fanboyları varkı onlarda telefonu elestırenlerı elestırıyorlar.Hadı kullananı anlarımda,kullanmadan ovenlerın seslerı bu kadar gur cıkıyorsa,bı zahmet kullanmayan yada kullanıp dert sahıbı olanlarında sesı cıkabılır,bu amacla kullanıcısı olanların sıkayetlerı bır araya topladım almayı dusunen arkadasları bır nebze olsun bır daha dusunmeye yoneltebılır nıyetıyle.
    Fanlar HÖÖÖLLLÖÖOOOGGG her telefonda sorun olabılır,buyuk markalarında kronık sorunları var,fıyatına gore dıscovery super v.b dıye andersenden masallar cıkısacaklardır buyuk ıhıtımal,ıyı de kardesım evet var cogu markanın kronık sorunları dogru ama dıscoverynın kronık denılecek sorunu bı tane olur ıkı tane olur,sarj unıtesı,olu pıkselı,telpası,sarjı,ekran pembesı v.s var oglu var.
    SON SÖZ 650 LIRAYA S3 YAKINI DONANIM ALIYORUM DIYEN ALICI ADAYI ARKADAŞ,ÜŞENME IYICE ARAŞTIR,650 LIRADA ÇÖPE GIDINCE BUYUK PARADIR VE BIR BU KADAR DAHA BUTCE VERIP YENI BIR TELEFON DAHA ALMAK ZORUNDA KALMADAN IYI DUSUN...
    Herkese ıyı forumlar,dıscovery fanları ıse uzgunum,kendı kullanıcısı bıle forumalrda sanal ortamlarda telefonu gereksız pohpohluyor dıyen kulanıcısıyıda gonderıyorum asagıda,sızden ama bın pısman aldıgına.
     BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere)

• devamı...
     BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere)

• devamı..

.....

BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere)

• devamı...

....

BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere)

• bunlar tabıkı sıkayetlerın ozetının,bazısının,sadece sectıklerım ...

.....

BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere) BEST OF DISCOVERY !!! (Almayı düşünenlere)

• Sorunsuz bir discovery kullanicisi olarak 1000 TL ye telefon alacagima param cebimde kaldi.Çöpe gitmedi.İlk alanlardanim nerdeyse, iyiki bu sorunları görmeden almisim.Yeni alacak olsam ,telefonu görmeden ben de ikilem yasardim herhalde.Sorun olsa da herkes de yok.Çok fanligini yaptim hala sunu söyleyebilirim ki telefon mükemmel.İncelemelerden görüleceği üzere.Herkese öneriyordum herkes düşünüp alsin.Arkadasim benden ve yurt arkadaşından görüp aldı sorunsuz kullanıyorlar onlarda.Sorunsuz discovery çöp değil ganimettir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayı tabıkı dusunmedım,dusunenede onermedım,en ıyı ıhtımalle bekleyıp bıraz daha gerı donuslere bakmak gerkır,servıs bazen garantı dısı dıyor,sonra bastırınca tamam dıyor.para ıle yaptıranın soketı 50 lıraya degısıyor,garantıye aldıklarınıda parca beklenıyor dıyorlar servıste kısacası boyle cakallık olmaz.
  • İyi sen alma. Herkes almasın bu telefonu sonra böyle konular açmayın.

• ya biri diyor çok iyi biri diyor berbat
    bugün gidip alıcaktım iyice kafam karıştı. alan arkadaşlarım süper diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: YuceTorun

ya biri diyor çok iyi biri diyor berbat
    bugün gidip alıcaktım iyice kafam karıştı. alan arkadaşlarım süper diyor

Bencede bıraz fazla hata oranı çıkan,ve fazla çesıtte degısık degısık problemlerı olan bır telefon,sımdılık uzak durulmalı.telpada ozellıkle olu pıksel ve sarj soketınde işi yokuşa sürüyor.

• sanki bütün sorunlar discovery de küçük sorunları bile fazla büyütülüyor
  • Arkadaşım 1 hafta önce aldı, gayet sorunsuz kullanıyor. Bence alınıp kullanılabilecek iyi bir telefon.
  • mtk gmd yerine aliexpressden unclock mtk alırım aynısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 001ali001

mtk gmd yerine aliexpressden unclock mtk alırım aynısı

Mtk yı kalitesiz sanmaya devam edin. http://www.donanimhaber.com/cep-telefonu-diger/haberleri/Samsung-gelecek-yil-MediaTekten-8-cekirdekli-islemci-tedarigi-yapabilir.htm
    O çok sevdiginiz amerika-californiyada hijyenik ortamda sadece makinelerle el değmeden yapıldıgını sandıgınız samsung(çogu kişi böyle düşünüyor heralde) mtk işlemci tedarigi yapabilir.]Evet aliexpress dekiler aynısı discovery nin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 9 Kasım 2013; 16:32:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aferna*

Senin gibi kaç tane muhalefet var bu telefon hakkında biliyor musun? Millete car car ötüyorsun. Sen eline alıp kullandın mı Discovery'i ha?

Telefondan anlamadığın bu kadar belli,her telefonda parti seriisi diye birşey vardır. Senin o gönderdiğin resimler var ya? Bir tarihlerine bir bak,bak bakayım ne zaman açılmışlar? Onlar hep 1. parti ürünleri ve %80 i arızalı.

2 ve 3. partiden şikayetçi olan birisi var mı bak bakayım? Senin gibi ezikler, zamanında abuk subuk çift çekirdekli telefona 1500 lira verdiği için,şimdi o telefonu sollayan 650 liralık bir telefona tabi ki düşman olurlar.

İstediğin kadar düşman ol,istediğin kadar sevme. Discovery şu an türkiyenin en çok satılan 2. telefonu.

Sadece Vatanbilgisayar Samsun'da haftada 200'e yakın satıyor.

Ve internette toplasan 20-30 kişi anca şikayetçidir. HTC de bile sorun var,sen ne anlatıyorsun?

Ama siz , muhalefet olduğunuz için; çekemediğiniz için böyle gelip karı gibi ötüyorsunuz burada.

Senin gibiler ne kadar uğraşırsa,uğraşsın biz varken,biz "bilenler" varken; senin gibi anlamayanlara itibar etmeyeceklerdir ;)

Senın bıldıgın kadar,benım unutmuşlugum vardır rahat ol fanboy.

• grndy80 kullanıcısına yanıt
    Ben bazı şeyleri öğrenirken,eminim sen dünyada değildin ;)

Benim önceki telefonumda samsung, fanboy falan değilim kullanan biriyim.

Asıl sen Fan boy'sun ki , GMD'yi kullanmadan direk kötülüyorsun.

Boş boş konuşmaya devam et,kesin seni dinleyip almazlar :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xotac -- 9 Kasım 2013; 19:03:55 >
  • tabi kazıkı yemiş bu samsung s3 almış her neyse zamanında 1500 2000 şimdi neredeyse aynı özellikte 650 alınan telefon çıkınca koyuyor ister istemez
  • gm ugrasılmaz,her serısı baska sıkıntı,dun bır arkadasımla gıttık servıse bırakmaya,arkadas sankı samsung servısı,onlarca modelden sankı yuzbınlerce satmısta bu kadar gerı donen cıhaz oluyor.daha bırkac aylık cıhaz ama 8-9 kısı gordum oradayken hepsı dıscovery getırmıstı.Allah var kımse olu pıksel ıcın getırmemıstı gordum dersem yalan,ama sarj almıyor ve sarj soketı temaz sorunu hep var ve para ıstenıyor,dıkkatlı takıp cıkarsanız bu olmaz bu kullanıcı hatası dedıler ben sınır oldum Allah sabır versın kullanıcılarına.

DISCOVERY
  • bu telefon çok övüldü fiyat performansından dolayı çokta eleştirildi detaylı incelemedim ama elime aldığımda malzeme kalitesinin iyi olmadığını anladım hemen benim kuzen bir tane almıştı beyaz hoşuna gitti onu eşine verdi kendine siyah renklisini aldı kendisi memnun baya şimdi
  • cok zorlarsan ters sokarsan tabi ole olur

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.