İphone 5S in Sarjı Ne kadar gidiyor ?
40 Cevap3553 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

220 Mesaj
8 Kasım 2013; 20:28:56 

evet arkadaslar öncelikler iyi forumlar...
bu hafta sonu 5s imi sipariş etmeyi düşünüyorum.
kafamda bi soru var sajı cok mu az gidiyo ? ortalama kac saat gidiyor ?

Japan Domestic Market - I Love JDM <3

164 Mesaj
8 Kasım 2013; 20:43:43 

Dün Öğlen 2 de evden çıktım gece 23 gibi %26 gibi bir şarjı vardı Yoğun kullandım( Banka, İnternet, yarım saat müzik, telefon görüşmesi gibi.. ) inşallah yardımım dokunmuştur.

2020 Mesaj
8 Kasım 2013; 20:51:05 

Klasik abi ya. 1 gun gidiyor o zaman. Benim 4s in de bataryasi nanay oldu iyice bi gozu topraga bakiyor :D benim de bi gozum 5s e bakiyor ama degistirmek icin sebep bulamadim sarj belki sebep olabilir dev gibi sarjli kilifla kullaniyorum telefonu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Programı..

220 Mesaj
8 Kasım 2013; 20:54:17 

ilk iphone telefonum olucak. :) günde 2 kere sarj a takıcam heralde :)

4403 Mesaj
8 Kasım 2013; 20:55:32 

quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

Klasik abi ya. 1 gun gidiyor o zaman. Benim 4s in de bataryasi nanay oldu iyice bi gozu topraga bakiyor :D benim de bi gozum 5s e bakiyor ama degistirmek icin sebep bulamadim sarj belki sebep olabilir dev gibi sarjli kilifla kullaniyorum telefonu :D

Sizin 4s in sürümü ios 7 sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

ÇARESİZSENİZ,ÇARE SİZSİNİZ

3896 Mesaj
8 Kasım 2013; 20:56:33 

3g acik kullanirim konum servisleri wifi kapali parlaklik dusuk 3 kere sarja taksrim gunde 200 mb yakin veri kullaniyorum 3g olarak

Hem bu vatanın ekmeğini yiyip hem de ihanet edenler, birgün o ekmeği yedikleri yerden kurşunu da yerler.

220 Mesaj
8 Kasım 2013; 21:01:57 

baya baya az gidiyormus ya :(

19633 Mesaj
8 Kasım 2013; 21:24:25 

Bu sabah 06:30 da full şarjdan aldım. Gün boyu sadece 2-3 telefon görüşmesi yaptım. Toplam 5 dakika konuşmuşumdur.
Akşam 19:00 dan beri wi-fi den İnternet'e giriyorum aralıksız olarak ve şarj şu an %50 de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

220 Mesaj
8 Kasım 2013; 21:27:01 

hocam benim günlük kullanım planım şu.

sabah 7.00 da sarjdan cıkarıcam. ve okulda olucam. tabi otobuste falan internete giricem müzik dinlicem ne bleym okulda biraz oyun oynarım. sörf yaparım :D okul bitmeden sarj bitcek heralde :)

779 Mesaj
8 Kasım 2013; 21:30:25 

Şarjı biterse müsait olduğunda şarja takarsın takılma böyle şeylere bağımlı olma bu kadar telefona

2020 Mesaj
8 Kasım 2013; 21:33:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Sizin 4s in sürümü ios 7 sanırım

Dogrudur hocam. Bu bir de cok gerekmediginde 3g acmadigim halde boyle. İos 7 ile sarj berbat oldu gercekten. Bir de telefon 600 cycle i buldu batarya da eskidi. Hayirlisi bakalim :D

2020 Mesaj
8 Kasım 2013; 21:36:53 

quote:

Orijinalden alıntı: byprof

hocam benim günlük kullanım planım şu.

sabah 7.00 da sarjdan cıkarıcam. ve okulda olucam. tabi otobuste falan internete giricem müzik dinlicem ne bleym okulda biraz oyun oynarım. sörf yaparım :D okul bitmeden sarj bitcek heralde :)

Hocam ordaki degisken faktorler 3g ve oyun. İkisi olmadigi vakit yeni bir iphone aksama 30 falan sarj birakir rahat. Ama saglam bir oyunu yarim saat oynasaniz 30 a yakin gidiyor yani.. Veya 1-1.5 saat 3g ile sorf 30 a yakin dusurur.. Elinizden dusmeyecekse 2 sarj ama ayarini bulursunuz 1 gunu bir sekilde cikarir bence.

220 Mesaj
8 Kasım 2013; 21:54:40 

iphone bi şu bataryasını güçlendirmiyor :(

Bu mesajda bahsedilenler: cellman406

262 Mesaj
8 Kasım 2013; 22:04:38 

şu sarj işini halletse apple süper olacak ama

220 Mesaj
8 Kasım 2013; 22:37:16 

hiç apple kullanmadım bu zamana kadar ilkim olucak :D sarj konusunda hemen hemen herkes işikayetci genede vazgeçemiyorlar ama :)

Bu mesajda bahsedilenler: olrayt

262 Mesaj
8 Kasım 2013; 22:42:23 

kesinlikle sabah prizden çıkarıp akşam yatana kadar dayanan bir apple işte o zaman samsung rakibi bile olamaz

2380 Mesaj
8 Kasım 2013; 22:43:01 

internete girmediğinde sadece whatsapp twitter takılacagında 3g yi kapat çok etkisi olur 1 günü çıkarırsın.ekran parlaklıgınıda düşür düşürebildiğin kadar

6443 Mesaj
8 Kasım 2013; 22:55:11 

20 saat bekleme 5saat kullanim
%15 kalan

1351 Mesaj
8 Kasım 2013; 23:04:45 

oyun oynamaya çare yok fakat 3g yi wifi gibi ağları sadece kullanılacağı zaman açılması lazım tabi yarı yolda bırakmaması için

220 Mesaj
8 Kasım 2013; 23:10:14 

abi resmen paramızla rezil oluyoruz ya :) parasını veriyoruz özellikler için sarj ck gdiyo diye kullanmıyoruz :D bu arada apple ndn bu kdr kucuk batarya kullanıyor?

2150 Mesaj
8 Kasım 2013; 23:35:47 

5 ile 5s ayni diyorlar kullanim suresi olarak. Brn 6 saat kullanim goruyordum. 3g cok az kullanirim. Hep edge genelde.

220 Mesaj
8 Kasım 2013; 23:37:08 

6 mı :(

Bu mesajda bahsedilenler: onkuba

3896 Mesaj
8 Kasım 2013; 23:39:24 

Batarya istiyorsan s4 hocam yapcak bişey yok

Hem bu vatanın ekmeğini yiyip hem de ihanet edenler, birgün o ekmeği yedikleri yerden kurşunu da yerler.

1552 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Leonidas1903
8 Kasım 2013; 23:42:48 

klasik iphone şarj konusunda fazla birşey bekleme.

50 Mesaj
9 Kasım 2013; 4:20:00 

En son şarj sürem, fakat 3g kapa wifi açık.
0

122 Mesaj
9 Kasım 2013; 12:53:41 

quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

5 ile 5s ayni diyorlar kullanim suresi olarak. Brn 6 saat kullanim goruyordum. 3g cok az kullanirim. Hep edge genelde.

Aynımı bilmiyorumda benim 5in kullanımları böyle.Bu arada 1 saat kadar gitti sarjı bu şekilde.Yani 9 saat 10 dakika gibi bir kullanım oldu.
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veilsiderx7 -- 9 Kasım 2013; 12:54:30 >

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu

##Taekwon-Do##

219 Mesaj
9 Kasım 2013; 13:04:43 

Sabah 7:30'da çıkarıyorum tüm gün kullanıyorum wifi açık gece 23:00'da bitiyor yani 1 gün

262 Mesaj
9 Kasım 2013; 13:36:30 

quote:

Orijinalden alıntı: dorukhan28

Sabah 7:30'da çıkarıyorum tüm gün kullanıyorum wifi açık gece 23:00'da bitiyor yani 1 gün

eğer öyle olacaksa hiç tereddüt etmem bana da öyle bir 5s lazım lakin bir denilen diğerini tutmuyor

3 Mesaj
17 Şubat 2014; 23:40:02 

Battary doctor işe yarıyor arkadaşlar. Sabah 8 de full şarj alıyorum teli bir sonraki gün akşam 4-5 e kdr yetiyor.

1735 Mesaj
17 Şubat 2014; 23:51:07 

Ben net 2 gün kullanıyorum. Multimedya, mail okuma, internet bankacılığı, ve günde 2-3 kez telefon görüşmesi (ortalama toplam 20dk) yaparak 2 gün idare ediyorum.

Bende ios platformuna yeni geçtim, geçmeden önce de iphone lar için piline çok laf ediyorlardı ama ben yettiriyorum gibi. Ya ben telefonu kullanmıyorum ya da şarjı yettiremeyenler başka birşey yapıyor. Böyle de bir paradoksum var

Bu mesajda bahsedilenler: byprof

Verilog HDL konusunda yardımcı olabilecek kimse var mı

54 Mesaj
4 Nisan 2014; 14:57:16 

5C aldım dün :) akşam şarja taktım hiç yoktu çünkü %100 olunca aldım. 1 saat önce yine şarja taktım. :D %20ye dşmüştü :D Herhalde akşama yine takcam :D

Nedenini bilemezsin cunku asla sen ben olmadiN!

1109 Mesaj
4 Nisan 2014; 16:02:04 

7.30 full şarj evden çıkıyorum 1 saat müzik dinleme 1 saat 3g ile internet 2 buçuk saat wi-fi ile internet.. akşam 9-10 civarı bitiyor.

Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.

1109 Mesaj
4 Nisan 2014; 16:22:34 

1 günü tamamlamıyor sabah 8 de çektim sarj dan o saatten beri kullanıyorum şuan %4 kullanım süresi de 4 saat 50dakika

| Samsung Galaxy Note 3 White |

| Sony Playstation 3 Slim 320GB |

| Asus K53SV SX581D - NVIDIA GT540M 1GB - Intel Core i5 2430M 2.40Ghz (Turbo Boost 3.0Ghz) - 8 GB DDR3 1333Mhz - 500GB - 15.6" HD LED |

833 Mesaj
4 Nisan 2014; 17:53:08 

7 de prizden alıyorum 2.5 saat internet edge ile 2 tane ağır oyun oynuyorum 1 saat , saat 3 gibi sarja takıyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_82697641/f_//tm.htm#82697641]

............... iPhone 5S Kullanıcı Kulübü...............[/link]
iPhone 5S 16 GB Uzay Grisi

11 Mesaj
16 Nisan 2014; 10:45:24 

Şarj sorunu hayatınızı etkileye bilir fakat bu teknoloji harikası hakkında bilgi almak için incelememizi kontrol edebilirsiniz.

iPhone 5s 16 gb akıllı telefon

Teknoloji gelişiyor ve değişiyor. Hayatın her alanında etkin şekilde yer alan teknolojinin gelişimindeki en büyük pay sahiplerinden birisi olan Apple ’nin en yeni nesil cihazlarından birisi olan iPhone serisi, her yeni versiyonuyla birlikte hayatımıza yeni olanaklar ve kolaylıklar sunuyor. Yeni nesil teknolojinin hızlı gelişimiyle birlikte hayatımıza giren yeni nesil akıllı cep telefonlarında bulunan geniş ve zengin özellikler, hayatımızın her alanında en etkin şekilde kolaylıklar sağlayarak, yaşamımızda kendisine önemli bir parça ediniyor.

Bu kapsamda da bu yeniliklerin öncü markalarından birisi olan Apple markasının iPhone serisinin 5. versiyonu olan iPhone 5s daha önceki versiyonlarında olduğu gibi yeni nesil akıllı telefon teknolojisini bir adım daha öne taşıyacak yenilikler ile piyasaya sunuldu. Aynı şekilde daha önceki versiyonlarında da olduğu gibi piyasa sunulduğu anda büyük ilgi gören iPhone 5s Türkiye’de de Vatan bilgisayar, kalitesinde satışa sunuldu. Vatan bilgisayar online satış hizmetleri kapsamında iPhone 5s fiyatı çok daha cazip hale geliyor. Böylece daha ekonomik şekilde en yeni ve en ileri teknolojiye sahip olan iPhone 5s yeni nesil akıllı cihazını satın alabilirsiniz.

iPhone 5s ile Gelen Performans Kalitesi

iPhone 5s 16 gb hafıza kapasitesiyle daha geniş ve zengin içeriklere kolaylıkla yer verebileceğiniz bir kullanım imkanı sunuyor. Daha ince ve daha şık tasarımıyla daha kolay taşınabilir özelliklere ve yapıya sahip olması da görsel ve fiziksel açıdan da bir numaralı tercih olmasına neden oluyor. Bu kapsamda da donanımsal özelliklerinin ileri teknoloji ürünü olması sayesinde çok daha yüksek bir performans elde edebilmenize yardımcı olan iPhone 5s modeli, akıllı telefon deneyiminizi daha ileri noktalara taşıyor.

Günümüz yeni nesil akıllı cihaz teknolojisinde daha yüksek performans sunan iPhone 5s modelinde özellikle oyun oynamak, video izlemek ve internette gezinmek daha kolay ve daha hızlı hale geliyor. Çok daha canlı ve çok daha gerçekçi görüntü kalitesiyle birlikte de fotoğraflarınızı ve videolarınızı daha kaliteli hale getirebildiği gibi çok daha keyifli video izleme imkanı sunuyor.

Bunun dışında da Vatan bilgisayar kalitesinde çok cazip fiyatlara sunulan iPhone 5s fiyatları kadar performansıyla da adeta kendisine aşık ediyor. Özellikle hayatı kolaylaştıracak pek çok yeni nesil özelliği ve uygulamaları ile de daha keyifli ve daha kolay bir kullanım imkanı sunuyor. iPhone 5s 16 gb akıllı telefon gold Vatan bilgisayar online satış hizmetleri kapsamında çok daha uygun fiyatlara sizlerle buluşuyor.

Altın, gümüş ve gri renkleri ile de görsel açıdan da daha şık bir kullanım sunarak, yeni nesil akıllı telefon teknolojisinin her avantajından ve özelliğinden en kaliteli şekilde yararlanabilmenizi sağlıyor. Çok daha kaliteli dokunmatik ekranın yanı sıra dünyanın ilk 64 bit akıllı telefonu olma özelliğini de taşımaktadır.
Kaynak: http://www.vatanbilgisayar.com/iphone-5s-16-gb-akilli-telefon-gold.html

152 Mesaj
16 Nisan 2014; 13:42:40 

Iphone 6 ile bu şarj olayıda Çözülür sanırım. Telefon büyücek 3200 ah bi batarya koyarlar sanırım

7 Mesaj
7 Temmuz 2014; 19:23:25 

Iyi gibi
0

449 Mesaj
7 Temmuz 2014; 19:29:21 

quote:

ilk iphone telefonum olucak. :) günde 2 kere sarj a takıcam heralde :)

Günü çok rahat çıkarıyor bende de 5s var. 3g açık en çok watsap kullanıyorum aşırı oyun oynamazsanız bir gün yeter de artar

449 Mesaj
7 Temmuz 2014; 19:40:49 

quote:

abi resmen paramızla rezil oluyoruz ya :) parasını veriyoruz özellikler için sarj ck gdiyo diye kullanmıyoruz :D bu arada apple ndn bu kdr kucuk batarya kullanıyor?

Paramızla rezil oluyoruz diyip de iphone sipariş etmen çok saçma. Ayrıca iphone küçük o yüzden ancak 1500mAh civarı
bir değerde bir batarya sıkıştırabiliyorlar o kasaya adamların verimlilik için atmadığı takla kalmadı m7 dir filan. İphone bataryası verimlidir ama küçüktür ikisi farklı şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reachthetop -- 7 Temmuz 2014; 19:43:00 >

148 Mesaj
7 Temmuz 2014; 19:49:29 

3 saat 3g 3 saat wifi ile yoğun kullanıyorum oyun,sosyal ağlar , sürekli sms , whatsapp , rekor sürem 6,5 saat parlaklık otomatikte

Türk'e bakar hilal görürüm Türk doğdum Türk ölürüm !

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Diğer » İphone 5S in Sarjı Ne kadar gidiyor ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.516