Şimdi Ara

Expungee - ''Orman Şampiyonlarının Künyeleri'' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
7
Favori
2.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Master yi bile var ama Jax yok ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerine sağlık :)

Udry'nin değerleri biraz daha değişir gibi geldi bana sanki :) Bu aralar fazla udry oynuyorsam demekki ondan oluyor :)

Jungle takım savaşında iş yapamıyorsa 5. seviye de olsa God seviyedede olsa çöptür :))

Arkadaşlarına kill aldıramayan ganklar(Defansf için ve bi görünüp üzerlerindeki yükü azaltmak hariç) boşuna geçmiş zaman gibidir :)

Çimenlere girmeyin ulti atıyor :D noç yağıyor falan baya güldürdü :) Takipteyiz :D
  • çalıya baksana böceği var mı?
  • UP.

Rammus, 2. seviye ormancıların diğer yarısı, 3. ve 4. seviye ormancı şampiyonların künyeleri eklendi.

bonus : Vi için IcyTea Lemon komikli esprisi eklendi.

Herkese yorumları için teşekkürler, forumdaki bazı kırıcı yorum ve mesajlardan sonra bu rehber ile son rehberimi bitirmiş bulunuyorum. Canınız sağolsun seviliyonuz ;)
  • Ellerine sağlık yararlı konu:)

• ZAC (türkçe. zak ya da ‘’la küçükleri kessenizeee’’) // 1. Seviye Ormancı
    Orman temizleme hızı : Düşük
    Baskın başarısı : Yüksek
    Baskın mekaniği : Düşük
    Ormanda kalabilme süresi : Yüksek
    Snowball etkisi : Düşük
    Eşya seti fiyatı : Orta
    Düello yeteneği : Düşük
    Takım savaşı becerileri : Yüksek
    Oyunda kalabilme süresi : Orta
    Takım savaşındaki görevi : TS Başlatıcı
    Counter.J yapabilme becerisi : Düşük
    Counter.J yapılabilme becerisi : Orta
    Ultisiz efektifliği : Yüksek

Baskın mekaniği neden düşük onu anlayamadım. E ile baya iyi atlıyo
  • İşte bunlar hep reignofgaming çakması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skarphe

ZAC (türkçe. zak ya da ‘’la küçükleri kessenizeee’’) // 1. Seviye Ormancı

Baskın mekaniği diye bahsettiğimiz şey, farklı baskınlar atabilir mu, hep E ile baskın atıyor mesela, alternatifi var mı? Mesela Flash+W falan yapamıyor. Zac'ın E ile atlayacağı gerekli bölgeler totemlenirse Zac direk oyundan düşürülebilir. :/ Çünkü başka baskın yöntemi yok ,o yüzden kırdım puanını :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Expungee

UP.

Rammus, 2. seviye ormancıların diğer yarısı, 3. ve 4. seviye ormancı şampiyonların künyeleri eklendi.

bonus : Vi için IcyTea Lemon komikli esprisi eklendi.

Herkese yorumları için teşekkürler, forumdaki bazı kırıcı yorum ve mesajlardan sonra bu rehber ile son rehberimi bitirmiş bulunuyorum. Canınız sağolsun seviliyonuz ;)

Bence devam et rehber yapmaya 2 kötü yoruma küsüp bırakma , güzel çünkü rehberlerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expungee

quote:

Orijinalden alıntı: Skarphe

ZAC (türkçe. zak ya da ‘’la küçükleri kessenizeee’’) // 1. Seviye Ormancı

Baskın mekaniği diye bahsettiğimiz şey, farklı baskınlar atabilir mu, hep E ile baskın atıyor mesela, alternatifi var mı? Mesela Flash+W falan yapamıyor. Zac'ın E ile atlayacağı gerekli bölgeler totemlenirse Zac direk oyundan düşürülebilir. :/ Çünkü başka baskın yöntemi yok ,o yüzden kırdım puanını :)

Anladım. Peki oyunda kalabilme süresi ne anlama geliyor ? Fiddlesticks'in o değerine çok düşük demişsin de. Late gamede ki gücünden bahsediyorsak bence gayet etkili ultisi ve 3 saniyelik korkutması ile.

• Rammus'u başa ekleyince güzel oldu şimdi.Q açıp son sürat koridora dalmak gibisi yok.
  • çocuksu ve gereksiz bir rehber. bronzlar için faydalı olabilir. east ile trnin bir farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

çocuksu ve gereksiz bir rehber. bronzlar için faydalı olabilir. east ile trnin bir farkı yok.

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

quote:

çocuksu ve gereksiz bir rehber. bronzlar için faydalı olabilir. east ile trnin bir farkı yok.

/>

/>

• Git kumda oyna sen :D
    adam üşenmemiş bronz silver gold fark etmez herkesin bilmesi gereken şeyler bu sen böyle bir şey hazırlayabilir misin?
    nerde eminim ki bir şampiyon için bile yazamazsın.

@Expungee adamım sen devam et link verdiğin rehberlerine baktım işime yarayacak kesinlikle. Bu söylediklerin sayesinde zayıf olna tek yönüm jungle idi onu da düzeltirim umarım kişmin iyi kimin kötü olduğunu hepsini deneyerek yapabilirim.

Güzel çalışma (+ yan yatmış sekiz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: roulles

Git kumda oyna sen :D
    adam üşenmemiş bronz silver gold fark etmez herkesin bilmesi gereken şeyler bu sen böyle bir şey hazırlayabilir misin?

@Expungee adamım sen devam et link verdiğin rehberlerine baktım işime yarayacak kesinlikle. Bu söylediklerin sayesinde zayıf olna tek yönüm jungle idi onu da düzeltirim umarım kişmin iyi kimin kötü olduğunu hepsini deneyerek yapabilirim.

zak ya da bilmem ne nedir yahu? çocuksu değilde ne? biraz kafa yürürseniz zaten hangi heronun ne işe yaradığını ne yapacağını kavrayabilirsiniz. herkesin bildiği şeyleri paylaşmış işte bilmiyorum hangi ligdesiniz ama bunu kavrayamadığınıza göre çok yüksekte değilsiniz. ayrıca kendi görüşümü paylaştım trdeki d1 adam rehber açsa trde herkes diamond yeaaah diyorsunuz ama east ile tr arasında hiç bir fark yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: roulles

Git kumda oyna sen :D

zak ya da bilmem ne nedir yahu? çocuksu değilde ne? biraz kafa yürürseniz zaten hangi heronun ne işe yaradığını ne yapacağını kavrayabilirsiniz. herkesin bildiği şeyleri paylaşmış işte bilmiyorum hangi ligdesiniz ama bunu kavrayamadığınıza göre çok yüksekte değilsiniz. ayrıca kendi görüşümü paylaştım trdeki d1 adam rehber açsa trde herkes diamond yeaaah diyorsunuz ama east ile tr arasında hiç bir fark yok.

Kanka git başka yerde kahraman ol, git sen komunity'de ''niye bize bedava sultan gp vermiyorlar yıha'' konuları falan aç. Ligin kadar konuş :d GoldIII seni :))

Tüm yorumlar için ayrıca teşekkürler arkadaşlar. Bu kahramanımsıya prim vermeyiniz asfd :)

• Kelimelere raks ettirmişsn mübarek. Hepsini okudum emeğine sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: LordRaiden

quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

Amumu bence berbat bi jungler.Her ne kadar plastik ligindeki kardeslerimiz free win olarak görse de.

amumu free win zaten . counter jungle yemediği sürece oyunun en iyi dmg atan tank ı ayrıca fight başlatabiliyor tank eritiyor fazlaca cc si var .ben jungle ımın counter jungle potansiyeline güvenmiyorsam amumu banlarım o derece .zaten toplu duran takıma karşı çok iyi gidiyor.ekleme yapayım sezon 2 turnuvalarında baya oynanıyordu amumu takım için şimdi o kadar uygun gözükmese de solo q potansiyeli çok yüksek

SoloQ potansiyeli çok yüksek?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.