Şimdi Ara

Note 2 ekran kırıldı. Teknik servis yardım.!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 2 nasıl yaptığımı anlamadığım biçimde yere düştü. ekran çatladı. görüntü gelmiyor. Garanti yüksek bir fiyat söyledi. Samsung un kendi yetkili servisine mi yaptırayım ya da temiz güvenilir başka yapacak biyer bulabilirmiyiz. Site de bu işi yapan arkadaşlar vardır illaki konularını göremedim ama bilen duyan yardımcı olursa sevinirim.

• ne fiyat verdiler
  • 130 tl ye uv yapıştırıcı ile yapıyoruz pıyasada yapıyorlar fakat uv yapıştırıcı uygulamadıkları için içine toz giriyor ve ekrana baskı uygulandıgında cihaz donma yapıyor bız orjinalinde oldugu gibi uv yapıştırıcı ile yapıyoruz 0212 2257414 sesiletişim memnun kalmaz sanız paranız iade yapılan işlem 6 ay garantili bütün samsung modelleri için geçerli
  • bende yapiyom hemde japon yapistiricisiyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreaavci

Note 2 nasıl yaptığımı anlamadığım biçimde yere düştü. ekran çatladı. görüntü gelmiyor. Garanti yüksek bir fiyat söyledi. Samsung un kendi yetkili servisine mi yaptırayım ya da temiz güvenilir başka yapacak biyer bulabilirmiyiz. Site de bu işi yapan arkadaşlar vardır illaki konularını göremedim ama bilen duyan yardımcı olursa sevinirim.

Saglam lcd cikma 350 lira..

Cihazi o sekilde 500 liraya alirim..

• 600 dediler. Düşünüyorum satıp başka birsey mi alsam

• quote:

Orijinalden alıntı: emreaavci

600 dediler. Düşünüyorum satıp başka birsey mi alsam

satsaniz o şekilde kaç tl verirler. bendede var note 2 bir kaç kez düşündüm fena şekilde birşey olmadı ama Çekirge kaç kez zıplar bilirsiniz. ben olsam yaptırırdım telefon henüz yeni özellikleri eskimedi daha birkaç sene ekmek yerim ben bundan hem satıp alacağınız telefonun bundan fazla ne özelliği olacak ki

• Samsung Galaxy S3-S4-Note2-Note3 Ekran Cam Değişimi
    www.kırıkekran.com
    Ekranınız kırıldıysa doğru yerdesiniz..
    yoğun ilginize teşekürler 3 ayda 2000 taneye yakın lcd onarım gerçekleştirdik..
    lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz..
    TURKIYEDE ILK SİLİKONLU FABRIKASYON DEĞİŞİM YAPAN FIRMAYIZ
    GARANTİMİZ ÖMÜR BOYUDUR DOKUNMATİK ILE ILGILI SORUNUNUZ OLAMASI DURUMUNDA NE ZAMAN OLURSA GETIREBILIRSINIZ.
    TAKLİTLİTLERİMİZDEN SAKININIZ

profilimiz açıktır şirketimiz hakkında bir adet olumsuz yorum yoktur. referanslarımıza bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=619452

ŞOK KAMPANYA FİYATLARIMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ !!!,

SAMSUNG dokunmatik cam degişim ücretleri

SAMSUNG S3 89 lira samsung dokunmatik cam degişim ücretleri
    SAMSUNG S4 129 lira samsung dokunmatik cam degişim ücretleri
    SAMSUNG Note2 129 lira samsung dokunmatik cam degişim ücretleri
    SAMSUNG S4 mini 89 lira samsung dokunmatik cam degişim ücretleri
    SAMSUNG S3 mini 89 lira samsung dokunmatik cam degişim ücretleri

Telefonunuzun camimi kirildi..
    KORKMAYIN..!!!
    TELEFONUNUZ DÜŞTÜ VE CAMI MI ÇATLADI? BUNUN İÇİN KOMPLE EKRANINIZI DEĞİŞTİRMENİZE GEREK YOK.
    EĞER KIRILAN CAMIN ALTINDAKİ EKRANDA GÖRÜNTÜ VAR SADECE ÜSTTEKİ CAM ÇATLAK İSE YALNIZCA CAM
    DEĞİŞTİREREK TELEFONUNUZ ESKİ HALİNE DÖNDÜREBİLİRSİNİZ.(Eğer ekranda görüntü hiç yoksa komple ekran değişimi gerekmektedir)
    bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz... firmamız hakkında bir tane olumsuz yazı yorum bulamazsınız biz %100 müşteri mennuniyeti ile çalışan bir firmayız.
    Artik yuksek meblaglar ödemek zorunda degilsiniz ..
    Infrared Rework Station yötemi ile cam söküm işlemini yapıyoruz ve yenı cam işlemi için yurtdışından yüksek maliyetlerle getirttiğimiz özel makine ve ekipmanızla Oca glue silikon yöntemi ile cam değişimlerini yapıyoruz...
    ( dokunmatik dış cam degiştikten sonra içine toz giriyor,screen shot, sensör sorunu,mesaj yazarken donma vs vs gibi sorunlar KESİNLİKLE YAŞANMAMAKTADIR !!!! ) cihazı ilk gün aldıgınızda nasıl ise aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
    Ön cam değişiminden sonra Dokunmatiğinde, hassasiyetinde hiçbir sorun yaşanmayacağının %100 garantisini veriyoruz.

*** Bu fiyat sadece ön lens değişim fiyatıdır. Ekranda görüntü varsa ve dokunmatiğiniz çalışıyorsa. Ön lens değiştirerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Uzman Teknik servisimizin titiz işçiliği sayesinde işlem sonrasında cihazınız orjinal gibi olacaktır

Mesai çalışma saatlerimiz 10:00 22:00 lütfen 22 :00 den sonra aramayınız.

whatsup tan iletişim kurabilirsiniz. Kontürünüz yok ise çaldırıp kapatınız biz ararız. 

Tel: 0555 5894449 SONER SÜRER
    www.kırıkekran.com
    https://www.facebook.com/dokunmatikdegisimi
    www.kırıkekran.com/referanslar.html
    şirketimizi gelip yerinde görebilirsiniz. !!!
    cep telefonu servislerine kasko şirketlerine toplu cihaz onarımı yapılır..
    Cihaz geldigi gün yapilip tekrar aynı gün kargoya geri verilecektir.
    Gelis kargosu sizden dönüş kargosu benden karsilanacaktir.

şirketimizi yerimizde gelip görebilirsiniz. cam degişim süresi 45-60 dakika arasındadır.
    ekranınız degişirken çayınızı ve kahvenizi yudumlayıp iş yerimizde bekleyebilirsiniz

SIFIR EKRAN FİYATLARINI YAZAYIM SERVİSLERDE YÜKSEK FİYATLARA YAPTIRMAYIN !!!!

S3 mini 180 liradır
    S3 250 liradır
    s4 mini 330 liradır
    s4 350 liradır
    note2 350 liradır

diger tüm samsung modelleri için bilgi alınız...

SIK SORULAN SORULAR..

SORU 1
    dokunmatik cam degiştirken ekran kırılırsa ne yapıyorsunuz?

CEVAP1
    yeni komple yeni ekran dokunmatik cam ücretine takılır yani .sizden ek bir ücret talep etmiyoruz.

SORU2
    dokunmatik cam degiştikten sonra sorun yaşarmıyım ?

CEVAP2
    Kesinlikle sorun yaşamıyacaksınız.Sorun yaşarsanız firmamız tarafından ücretiniz iade edilir.

SORU3
    firmanınıza nasıl güvenebilirim.

CEVAP3
    referanslarıma bakabilirsiniz. Firmamız hakkında internet üzerinde şikayet araştırması yapabilirsiniz .
    Neden bu kadar ucuza yapıyorsunuz diye sorular oluyor arabınızı yetkili servise götürünce 500 lira gibi ücretler istiyorlar ama arabanızı sanayi esnafına güzel bir ustaya götürürseniz aynı ücreti yarı fiyatına yaptırabiliyorsunuz. Bizde bu işlemi bu nedenle ucuza yapıyoruz. Yetkili servisler komple ön panelinizi degiştiriyorlar biz sadece cam değişimi ile kurtarabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi www.kırıkekran.com -- 28 Nisan 2014; 17:00:53 >

• garantini bozmak gibi bir derdin yoksa git doğubankta yaptır,
  • oca ve otoglav ile fabrikasyon yaparız hocam ilerde uvlerde olduğu gibi dokunmatik kaybı vs asla yaşamazsınız fabrikasındada bu şekilde yapılıyor
    www.dokunmatikekrancamdegisimi.com
  • yumurta sarısıyla yapıyoruz hocam biz. Bizzat deve kuşu yumurtasıyla yaptığımız için örümcek ağı falan da olmuyor. Orjinali gibi olur.
    Http://eyyumurtayacamverenrabbim.com

• quote:

Orijinalden alıntı: ucantcme

yumurta sarısıyla yapıyoruz hocam biz. Bizzat deve kuşu yumurtasıyla yaptığımız için örümcek ağı falan da olmuyor. Orjinali gibi olur.

Hocam sen beni güldürdün allah da seni güldürsün. her kırık cam yazısının altına türeyenlerden bıkmıştım. Böyle güldüğümü hatırlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: -Schweinsteiger-

quote:

Orijinalden alıntı: ucantcme

yumurta sarısıyla yapıyoruz hocam biz. Bizzat deve kuşu yumurtasıyla yaptığımız için örümcek ağı falan da olmuyor. Orjinali gibi olur.

Hocam sen beni güldürdün allah da seni güldürsün. her kırık cam yazısının altına türeyenlerden bıkmıştım. Böyle güldüğümü hatırlamıyorum

eyvallah hocam

• Çekirge 3 üncü kez ziplayamadi ekrani kırdım care arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Çekirge 3 üncü kez ziplayamadi ekrani kırdım care arıyorum

www.kırıkekran.com dan ulaşabilirsiniz

• :)) yardimci olabilirizwww.dokunmatikekrancamdegisimi.com

• Ekranımı yaptırdım istanbul da 120 tl orjinal gibi oldu görüntü olarak orjinal inden bir farkı yok

• quote:

Ekranımı yaptırdım istanbul da 120 tl orjinal gibi oldu görüntü olarak orjinal inden bir farkı yok

Hocsm benim şarj 1 gunu çıkaramıyor.Sizde durum nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlık Senfonisi

quote:

Ekranımı yaptırdım istanbul da 120 tl orjinal gibi oldu görüntü olarak orjinal inden bir farkı yok

Hocsm benim şarj 1 gunu çıkaramıyor.Sizde durum nedir

Bu aralar çok şarj yer oldu benimki de 2013 yıl başında almıştım telefonu 14 ay oldu hattım turkcell di pttcell e geçtim 250 mb dan sonra 124kbs hızda sınırsız net var avea nın alt yapısını kullanıyor turkcell kadar iyi cekmediği için çok şarj yiyebilir diye düşünüyorum. Yinede batarya fiyatlarına baktım 100 tl civarı

• ekran kırıldı benim de, servise değil dışarıda yaptırdım. telefon elime ulaştı, fakat batarya sorunu var, sabaha kadar beklettiğimde bile ancak %95 şarj oluyor. çok hızlı bitiyor. göndermeden önce hiç batarya sorunu yoktu. neden olabilir sizce?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.