Şimdi Ara

iki gözde tablet arasında kullanmış biri olarak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önemli ekleme: hepsiburada sitesi bana kullanılmıs ürün vermis burdan ürün alırken dikkat edin iade ediyorum.

görüşlerimi belirtmek isterim arkadaşlar. simdi tablet alıcak arkadaşlar genelde benimde ilk zamanlar yaptğım gibi buraya gelip büyük ihtimal aretes q812 mi yoksa ezcool smart tenmi diye baslıkları açıyor, her ikisinide kullanmıs biri olarak ( ezcool 4 gün kullanıp iade) sizlere yardımcı olmak isterim dürüst olucağımdan emin olabilirsiniz.

akıcılık : artes q812 menü geçişleri olsun herşeyi olsun cok hızlı donma takılma kesinlikle söz konusu olmuyor. ezcool smart ten arada titremeler kasmalar oluyordu.
    tarayacılar: artes su ana kadar nazar değmesin tube videoları falan açarken hatta lol oyuncusuyum ben stream yayınları falan izlerken bile kasma donma gibi işkenceler yasatmadı. ezcool tabletle tube falan acınca biraz bekletir donar sonra açardı.
    oyunlar: oyunlarda smart ten fena değildi ama artes harbiden 2 gb rami olduğunu belli ediyor.
    film video: dediğim gibi stream yayınları falanda izliyorum artesle cok hosuma gitti net güzel donmalar yasanmadan izliyoruz. ama smart tenin ekran boyutu ve çözünürlük bakımdan böyle yayınları izlemek daha cok keyif verir, ekleme yapıyorum smart tene kesinlikle 4.2 yazılım lazım cok donma kasma oluyor sitelerde.

kutudaki hediyeler: açıkcası artesin hediyeleri pek kaliteli değil kılıf mesela her an yırtılabilir , smart ten pek malzeme vermemisti ondan ona yorum yapamıyorum bu konuda.
    dış görünümü: smart tenin şarj grişii emanet gibi arkadaslar tamamı girmiyor sokete,q812 de sorun yok usb sarj olsun normal şarj olsun güzel bir şekilde şarj ediyorum.

artesle az önceki antutu sonucu :20033 (4.2.2)

yani sadece film izlerim derseniz smart ten alın tabi donmalar kasmalar oluyor arada onları göze alırsanız.

yok ben genel olarak herseyde iyi olsun isterim derseniz artes gözü kapalı alın. alın ama dediğim gibi verdiği hediyeler yaramaz ona göre :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coacoa -- 8 Kasım 2013; 20:22:54 >

• Fiyati ne kadar bu tabletlerin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Fiyati ne kadar bu tabletlerin

artes 329 tl

smart ten 378 tl
  • coacoa C kullanıcısına yanıt
    Güzel bir inceleme olmuş teşekkürler. Artes Q812 Fiyat performans açısından çok iyi gerçekten Hızlıalda kampanya yapmış sanırım 329lira şuan fiyatı.
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    fiyat performans antutu puanı falan 10 numara ona lafım yok ama yanında hediye diye verdikleri pazar malı ürünler yakısmamıs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coacoa -- 8 Kasım 2013; 18:02:09 >
  • hepsiburadada aldığım ürünün hediyeleri kullanılmıs arkadaslar kalemi kırık gibi ucu, kılıfda hafif kenarlardan yırtılmıs. birdaha hepsiburada sitesinden alısveris yapmamaya karar verdim tabletten memnun kalmıstım ama su an bu yolladıkları hediyeler icin pazartesi iade ediyorum. haksızlığa hayatta gelemem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coacoa -- 8 Kasım 2013; 19:50:17 >
  • Artes q812 için yorumlar çok ulumlu.
    servisi de çok iyi deniliyor.
    .
    bugün teknomarketleri gezdik. Bizim çocuk asus beğendi, arkadaşınında asus 172 modeli varmış.
    yarın asus 173x alacağız . 340 tl. Teknosa garantisi de yaptıracağız. İşe yarar herhalde.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Enpara ile 265e geliyor ben olsam Artes Q812 alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Orichi

Enpara ile 265e geliyor ben olsam Artes Q812 alırdım

ne alırsan alda hepsiburada sitesinden alma kullanılmıs ürünleri veriyorlar.
    hızlıal sağlammıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orichi kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de hiç bir yer sağlam değil.Herkes tuttuğunu neyse şimdi.Yurt dışında bile yenilenmiş ürünü belirtp satıyorlar burda neyin ne olduğu belli değil.O yüzden alın yani istediğiniz yerden bir şey olursa 7 gün iade hakkınız var.Kargodan gelen ürünü de kargo poşetini falan açarken video çekin elinizde ilk nasıl geldiğinin kanıtı olsun.
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    abi dediklerin doğru olabilir ama böyle rezalet olurmu kalemin ucu kırık kılıf yırtık. iade ediyorum pazartesi o siteden almam birdaha .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coacoa -- 8 Kasım 2013; 22:47:39 >
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Hızlıal dan sipariş geçeceğim yarın teşekkürler

Dediğim gibi hangi siteden alırsanız alın artık öyle bir devirdeyiz ki normal malların arasına yenilenmiş ürünleri koyanı mı dersin yoksa eski model yenilenmiş ürünleri satanı mı dersin hepsi var.Normal ürün gelirse pek ala gelmezse de dediğim gibi video falan çekin kargo poşetini açarken.

O siteden böyle şikayetleri daha önce de okumuştum ekşi sözlükte neyse ki denk gelmedim şimdiye kadar ki alışverişlerimde ama ben de bundan sonra oradan bir şey almayacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.