Şimdi Ara

Evcil hayvan simülasyonu Hatch'ın çıkış tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Evcil hayvan simülasyonu Hatch'ın çıkış tarihi açıklandı

İlk olarak geçtiğimiz yılın sonlarında kısa bir tanıtım videosuyla karşımıza çıkan Hatch'ın çıkış tarihi ve fiyatlandırma bilgisi açıklandı.

Impending ve Realmac Software tarafından geliştirilen bir evcil hayvan simülasyonu olan Hatch, şirin hayvanları ve bu hayvanların diğer uygulamalarla etkileşimleriyle dikkat çekiyor. İlk etapta 10 adet evcil hayvanın yer alacağı Hatch, 20 Kasın tarihinde Appstore'daki yerini alacak. Her bir içerik için para isteyen evcil hayvan simülasyonlarının aksine ücretli bir oyun olarak sunulacak olan Hatch, 3.59 TL'den satışa sunulacak.

Eğer geçtiğimiz yıl Hatch'ın web sitesini ziyaret ederek bir evcil hayvan sahiplenmişseniz şu sıralar e-posta kutunuzu kontrol etmenizde fayda var.

• Gerçekten para vererek almayı istediğim belki de ilk uygulama :)

• Facebook'taki çıkartmalarını çok sevmiştim. Oyununu kesin alırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evcil hayvan simülasyonu Hatch'ın çıkış tarihi açıklandı
    Bırakın bu suni şeyleri. Kendinize gerçek bir sanal bebek alın

• Canlı bir evcil hayvan kesinlikle daha iyi olur tabi ki iyi bakabilirseniz.benim iki tane sultan papağanim var yavruyken almıştım simdi benim ıslık melodilerimi taklit ediyor peşimden geliyor omuzuma çıkıp dolaşıyor ellerimle besliyorum onları.Size ciddi bir sorumluluk hissi kazandiyorlar ama onları izlemek bile büyük bir keyif.bu kadar sokak hayvani varken ve biz insanlar bu kadar kayıtsız kalıyorken böyle sanal şeylere itibar etmemek gerek diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.