Şimdi Ara

Age of Empires 2 HD Ek Paketi The Forgotten Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Microsoft'un klasikleri arasında önemli bir yeri olan Age of Empires 2 HD'nin ek paketi "The Forgotten" daha önce açıklandığı gibi satışa çıktı. Bu ek paketi Steam'den 9.99 dolara satın alabilirsiniz.

Bu ek paket oyuna İtalyanlar, Hintliler, Slavlar, Macalar ve Inkaları ekliyor. Oyuna eklenen senaryo görevler arasında Gothic kral Alaric, 15. yüzyıl paralı askerleri Sforza, İtalyan limanı Bari'de yaşayan bir Bizanslı aile ve 14 yüzyıl'da Drakula ve Osmanlı İmparatorluğu arasındaki savaş gibi hikayelere tanıklık edeceğiz.

Aşağıda The Forgotten'ın HD sürümüne ait görselleri bulabilirsiniz.

• ya arkadaş ben bu oyunun ilkini kurdum ne asker çıkıyo ne bişey anlamadım yav
  • sağlam bir Age Of Empires 4 çıkarmak bu kadarmı zor Microsoft?

ah eski tadında yeni bir oyun çıkarsalar, satış rekoru kıracak ama onu düşünecek zeka nerede Microsoft'da
  • ultralisan
    8.11.2013 12:43:21

oyunu geliştiren stüdyo kapandı gitti nasıl çıkarmalarını bekliyorsun?
  • oyunu yapan stüdyo kapanmış olabilir ama kapanmadan önce microsoft games satın aldı age of serisini.2 gram bilginle gelip burda millete peşkeş çekeceğine araştırsan benide bu yorumu yazmak zorunda bırakmasan çok güzel olucaktı.

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ultralisan<br>8.11.2013 12:43:21<br><br>oyunu geliştiren stüdyo kapandı gitti nasıl çıkarmalarını bekliyorsun?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

oyunu yapan stüdyo kapanmış olabilir ama kapanmadan önce microsoft games satın aldı age of serisini.2 gram bilginle gelip burda millete peşkeş çekeceğine araştırsan benide bu yorumu yazmak zorunda bırakmasan çok güzel olucaktı.

quote:

ultralisan<br>8.11.2013 12:43:21<br><br>oyunu geliştiren stüdyo kapandı gitti nasıl çıkarmalarını bekliyorsun?

misafir üyelik dostum ne beklersin ben bunlara cevap bile atmıyorum
  • Ulan çözünürlüğü yükseltip HD diye millete eski oyunu kakalıyorlar da bi Age of Empires IV'ü yapmıyolar arkadaş ne salak adamlar ya

• OYUN hd DEĞİL
  • quote:

OYUN hd DEĞİL

sen ilk oyunla bunu karşılaştırmamışsın :D

• En iyi strateji oyunu Age of Empires 2 dir . Kim ne derse desin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

oyunu yapan stüdyo kapanmış olabilir ama kapanmadan önce microsoft games satın aldı age of serisini.2 gram bilginle gelip burda millete peşkeş çekeceğine araştırsan benide bu yorumu yazmak zorunda bırakmasan çok güzel olucaktı.

quote:

Keşke bu misafir uyelik işini kaldirsalar nekadar işsiz var hepsi misafir.adam olsalar üye olup öyle yorum yazarlar zaten haklisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Keşke bu misafir uyelik işini kaldirsalar nekadar işsiz var hepsi misafir.adam olsalar üye olup öyle yorum yazarlar zaten haklisin.

Öyle ne kadar troll varsa misafir üyelikler adamın sonuçta banlanma olayı yok aklına ne gelirse yazıyor

• aynen..

quote:

sağlam bir Age Of Empires 4 çıkarmak bu kadarmı zor Microsoft? <br> <br> ah eski tadında yeni bir oyun çıkarsalar, satış rekoru kıracak ama onu düşünecek zeka nerede Microsoft'da

• Oğlum Generals de remake yapılsa tadından yenmez ha.Generals HD Edition çıksın !
  • arkadaşlar bu ek paket daha önce çıkan age of empires 2 nin ek paketlerindeki seneryo ve özellikleri kapsıyormu ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bi durun bea millet age3 ü beğenmedi age4 istiyonuz.
    Ensemble studios battı oyunu microsoft aldı ama film gibi hersene yenisini getirmiycek tabi eski oyun çok tutuldu halada tutuluyor onlarda hd ek paket vb. İle şeylerle ilerletiyorlar efsaneyimi diyeyim ne diyeyim artık ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.