Şimdi Ara

Resmi: Star Wars Episode VII, 18 Aralık 2015'te vizyona giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Resmi: Star Wars Episode VII, 18 Aralık 2015'te vizyona giriyor

Bir süre önce Lucasfilm'i satın alan Disney, Star Wars serisini yeni filmler ile hayata döndüreceğini açıklamıştı. Arka arkaya gelen çeşitli haberler ve çelişkili bilgiler sonrasında beklenen açıklama Disney tarafından yapıldı ve Star Wars Episode VII'nin 18 Aralık 2015 tarihinde beyaz perde ile buluşacağı duyuruldu.

Star Wars tutkunlarının bir yıl sonra kavuşacağı yeni filmin arkasında, Hollywood'un son dönemdeki en başarılı isimlerinden J.J. Abrams bulunuyor. Özellikle Lost serisi ile ün yapan ve ardından pek çok başarılı işe imza atan Abrams, son olarak Star Trek serisi filmleriyle adından söz ettirmişti. Yönetmen koltuğunda oturan ayrıca filmin yapımcılarından biri olan Abrams, senaryo yazımını da Raiders of the Lost Ark, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi filmlerinin senaristi Lawrence Kasdan ile paylaşıyor. 

Filmin kesinleşmiş oyuncu kadrosu açıklanmazken, serinin babası George Lucas, Mart ayındaki açıklamasında, yeni filmler için Mark Hamill, Harrison Ford, ve Carrie Fishe gibi adı Star Wars serisi ile özdeşleşen oyuncularla görüşme halinde olunduğunu ve son aşamaya gelindiğini belirtmişti. Star Wars serisinin marka gücünden faydalanmak isteyen Disney, birden çok filmi arka arkaya ekranlara getirmeyi planlarken, ayrıca TV serisi ve animasyon gibi farklı yapımların da zamanla ortaya çıkması bekleniyor. 

• eskisi neydi ki yenisi bir şey olsun balon bir film

• quote:

Orijinalden alıntı: 2622110012

eskisi neydi ki yenisi bir şey olsun balon bir film

Yanlış film izledin sanırım.

• Heyecanla bekliyorum.

• quote:

hahaha böyleleri de ayrı güzel oluyor, boşu boşuna yazanlar... hadi ben de karşılığını vereyim böylece de uzamadan 2. yorumda bitmiş olsun senin yorum (umarım)

Neyse sonuç olarak beklenen bir şeydi zaten ve hatta 2015 kesinleşmişti uzun zaman önce uzak bir galakside ama 18 aralık olduğu önemli bir kısım, gözümde değeri 1 kat daha yükseliyor şu an, zaten tepede ama aralık ayı bir başka ya, kasımda oyunlar, aralıkta filmler, bkz hobbit de aynı usul devam. Açıkçası JJ'e güveniyorum. Orj. üçleme çok iyi bir şekilde sonlanmışken yeni 3 leme de bence (bir çok tutkun beğenmez ama) çok çok iyi temel attı. SW Jedi Knight serisini düşünürsek (Kyle Katarn) bence yapılabilecek bir şeydi devamını getirmek aynı karakterlerle ve ne mutlu ki geliyor sonunda.

• ölme eşşeğim ölme :D

• J.J.Abrams genelde dizilerde basarili oluyor Super 8 basarisizdi MI : ghost protocol ile tuttu umarim star wars devam serisi ile film konusunda da uzmanlasir. Ayrıca bi Alias bi Lost bi Fringe gibi yapımlarda bekliyorum J.J. Reisten ...

• quote:

Sen neydin ki böyle bir yorum atıyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucas arts`a sanırım parayı basan star wars filmi çekebilecek artık
  • Merakla bekliyoruz

• quote:

Alın bunu burdan...

• quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

J.J.Abrams genelde dizilerde basarili oluyor Super 8 basarisizdi MI : ghost protocol ile tuttu umarim star wars devam serisi ile film konusunda da uzmanlasir. Ayrıca bi Alias bi Lost bi Fringe gibi yapımlarda bekliyorum J.J. Reisten ...

Star Trek serisi acaba bu kadar güzel devam ettirilebilirmiydi sence ?

Bunu başaran adam yine J.J.Abrams.

• quote:

Gücün karanlık tarafında hapsolmuşsun. Şimdi kaçmazsan herkes gelip Kata yapar sana demedi deme...

Konuya dönersek bu haber yeni Star Wars Jedi oyunlarının da habercisi olursa tadından yenmez.
  • İlk film 4 idi. Sonra 5, 6 , 1 , 2 ve en son olarak da 3 çıktı.
    Şimdi ise 7 geliyor.

Geçenlerde arkadaşımla konuşmamda, bana Ninja Kaplumbağalar ile Transformers 4 ü yaptıklarını söylemişti. Seneye de Star Wars'ı yapacağız demişti.
    (Görsel Efektlerini yapıyor.)

Seneye deyince ben de 2014 diye düşünmüştüm ama 18 Aralık 2015 demek, 2016 demek zaten. 13 gün sonra zaten 2016 oluyor.

2013 te olduğumuzu düşününce amma uzak geldi gözüme.
    Neyse ki sonundayız. 2 sene 1 ay 10 gün var..

EK: İnanmayan veya çekemeyenler de böyle eksiyi basar. Eee ne demişler. Kedi erişemediği ete...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 8 Kasım 2013; 13:46:20 >
  • Para için ne yapacaklarını şaşırdılar. illaha herşeyin içine edecekler. lanet olsun.
  • Star trekten sonra JJ bu filmin altından da kalkar. Yalnız lens flareyi gözümüze gözümüze sokması iyidir :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DirtyMoneySyndicate

quote:

Orijinalden alıntı: 2622110012eskisi neydi ki yenisi bir şey olsun balon bir film
    Alın bunu burdan...

Sesli güldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

Para için ne yapacaklarını şaşırdılar. illaha herşeyin içine edecekler. lanet olsun.

Sen ilk altı bölümün hayır için çekildiğini mi düşünüyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

quote:

Sen neydin ki böyle bir yorum atıyorsun?

AdamsınDrogba

• Star Trek'in içine etti şimdi sıra buna geldi. Başka yönetmen bulamadılar mı!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.