Şimdi Ara

Google Play Kitaplar servisi ülkemizde de devreye girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google Play Kitaplar servisi ülkemizde de devreye girdi

Google Play kullanıcılarının kitap ihtiyacını karşılayan Google Play Kitaplar servisi ülkemizde de kullanıma sunuldu.

Servisin hayata geçmesiyle birlikte Google Play Türkiye'nin web ve uygulama arayüzlerine kitaplar başlığı eklendi. Kitapların türlerine, çıkış tarihlerine ve satış rakamlarına göre, listelendiği Google Play Kitaplar servisinde pek çok yazılı içerik yer alıyor. Şu an servis üzerinden erişilebilen içerikler ise, ağırlıklı olarak İngilizce dil seçeneğiyle karşımıza çıkıyor.

Ücretli içeriklerin yanı sıra, ücretsiz içeriklerin de yer aldığı serviste fiyatlar TL cinsinden belirlenmiş durumda. Bu arada Android cihazınızın ana ekranındaki Google Play Kitaplar uygulamasını üzerinden Google Play kitaplığınıza ulaşabileceğinizi de belirtelim.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar
    Google Play Kitaplar

Kaynak:https://play.google.com/store/books

• e kitap bana pratik gelmiyo. normal kitaptan aldigim zevki de vermiyo. ancak fiyatlar cok cok uygun olursa bi iki kitap denerim. normal kitaplarin fiyatlari 30 tl den basliyor artik cok pahali.

• telefondan kitap okuduğuma kimseye inandıramıyorum herkes oyun oynuyor asosyal diyor :D

o yüzden gereksiz bence
  • Beyler nasil iptal ederiz bu kitap olayini. Kitap okuyacak olsam gider kitapcidan alir okurum napayim telefondaki kitabi. Burdan gogla sesleniyorum senin kitabini gogl :D

• güzel haber müzik,film ve oyunlar servisi de türkiyeye yakında gelir
  • darısı magazine musik ve inşallah donanımların başına

• Fiyatlar ucuz olmaz ise almak için fazla neden yok eğer dışarıda ki fiyatla aynı ise dışarıdan almak daha mantıklı.
  • kitapların hepsi ingilizce fiyatları pahalı diyen arkadaşlar hiç ingilizce romanların orjinalini almamış galiba tabi ülkemize göre pahalı yakında uygun fiyatlı türkce kitaplar çıkar inşallah yakında film ve donanım serviside aktif olur

• Turkce kitap yokki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asphalt 8 Airborne'u ücretsiz yapmışlar, halbuki kitaplara bakayım diye girmiştim. İyi denk geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Beyler nasil iptal ederiz bu kitap olayini. Kitap okuyacak olsam gider kitapcidan alir okurum napayim telefondaki kitabi. Burdan gogla sesleniyorum senin kitabini gogl :D

ayarlardan uygulamaya git devre dışı bırak de.

• e kitaplar 3-5 lira arası olursa çok satar. sanal bi kitaba 18 lira vermek çok saçma

• Ücretsiz olanları arada indirip okunabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

Asphalt 8 Airborne'u ücretsiz yapmışlar, halbuki kitaplara bakayım diye girmiştim. İyi denk geldi :)

Arabalar mı ne paralıymış, bende hata verdi de öyle diyorlar
  • İlk bölümler diye mi bilmiyorum ama şu an parasız oynuyorum, hiç oynamamaktan iyidir
  • kaç zaman önce avrupa rom attığımda gördüğüm bir servis güncellemiştim hiçbirşey anlamadım sonrada hesaplar ve senkronizasyondan devre dışı bıraktım.ne kadar değerli bir ülke olduğumuzu anladım herşey geç geliyor.
  • Almanca kitap varsa çok iyi olur eve gidince bakacağım

• Telefonda kitap okunmazmis? 6inch lik ekranli telefonlari atari gibi kullanmak icin aliyorsunuz o zaman. Cok iyi tebrikler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal kitaplar kadar pahalı şuan.

• Bilimsel kitaplar da olacak mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.