Şimdi Ara

3000 dakika onnet nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
32.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • online işlemlerde gördum bu nedir ücretlimi böyle birşeye onay vermedik biz

• Superonline üzerinden dakika paketi aldıysanız Superonline aboneleriyle aylık 3000 dakika ücretsiz görüşme hakkınız doğmuş demektir. Günün her saatinde konuşabilirsiniz.
  • Bize de tanımlanmış bu ay. 3000dk konuşulabilecek Superonline abonesi yok etrafımızda.
  • anlaşılan bu onneti süperonlineda önüne gelene geçiriyorlar fatura 59 liraydı 75 tl oldu ttnetten çıktığıma pişman ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardsoldier -- 4 Ağustos 2014; 20:01:35 >
  • hardsoldier H kullanıcısına yanıt
    Bunun telefon hizmeti ile alakası yok taahhüt bitiminde bütün firmalar kazık fiyatı geçiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Bunun telefon hizmeti ile alakası yok taahhüt bitiminde bütün firmalar kazık fiyatı geçiriyorlar.

hayır onunla alakası yok ben 59 tl ye anlaştım 50gb akk sınırsız internet+ telsiz telefon + 200dk konuşma 2 sene tahhüt tahhüt daha dolmadı 9 ay var. telsiz telefonu 1 hafta getirmediler sonra istedik getirdikleri zaman annem bilmiyor tabi bi kağıt daha imzalatmışlar bu 3000 dk onneti de koymuşlar taahüte eklemişler fatura oldu 75 tl. zaten bir yere telefon etmeyede korkuyoruz konuşunca niyeyse o bedavalar pek işlemiyor sanırım fatura dahada artıyor. tahhüt bitince ttnete geri dönmeye karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardsoldier -- 4 Ağustos 2014; 22:54:32 >
    Fatura detaylarını görmeden bir yorum yapamayacağım. Faturada bir saçmalık varsa direk btk'ya şikayet edin.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    nternet Ücretleriniz : 49,00
    Tutar ndirim Toplam
    25 Mbps limitsiz 50 GB AKK 69,00 -20,00 49,00
    Ses Ücretleriniz : 24,98 Süper 200 Dakika AS180 hediyeli 11,99 11,99
    C 300 Dakika C610 hediyeli 12,99 12,99
    Di er Hizmet Ücretleriniz : 2,74 Gecikme Faizi (Günlük %0,13) 2,74 2,74
    Fatura Tutar : 76,73 96,73 -20,00 76,73
    Aktivasyon taksidi(15/24) 1,21
    Yuvarlama Fark -0,03
    Ödenecek Tutar : 77,90 TL
    Vergiler Dahil Yaln z YETM YED TL DOKSAN kr

ben yanlış anlatmışım sanırım ayrıntılara baktım ama yinede saçmalık var iki telefon hediyeli vermişler ayrı markalar ama bizimki sadece 1 taneydi ikincisini sonradan eklemişler ve öyle bi telefon gelmedi 200 dakkalık almıştık 300 dakkalıkta eklemişler. ayrıca 59 tl anlaştığımızada eminim.
    İki tane dakika paketi tanımlamışlar ki saçma bir olay. Kampanya olarak ne yazıyor faturada?
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    kampanya derken ? faturada yazanlar bu kadar. ayrıntılarda
    Arka sayfada altta bir tablo var orada bağlı olduğunuz kampanya adı yazıyor. Kampanya koşullarına bakarak sorunu tam olarak anlayıp faturanızı düzelttirmenizi sağlamaya çalışırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Arka sayfada altta bir tablo var orada bağlı olduğunuz kampanya adı yazıyor. Kampanya koşullarına bakarak sorunu tam olarak anlayıp faturanızı düzelttirmenizi sağlamaya çalışırız.

Hizmet Numaras Ses Tarifesi Ayl k Tarife
    Sabit Ücret
    ehiriçi ehirleraras Uluslararas
    1.Kademe PSTN
    GSM Tarife Durumu
    2322778165 Konu tukça Öde Tarifesi - 0.0920 TL / dk 0.0920 TL / dk 0.0920 TL / dk 0.1540 TL / 30 sn Aktif*
    Hizmet Numaras nternet Tarifesi Kampanya Ayl k Tarife Sabit
    Ücret
    Limit A m
    Ücreti
    Tarife Durumu
    101326664542 25 Mbps limitsiz 50 GB AKK Fiber H z n Seç 69.00 TL - Aktif

bunlar yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.