Şimdi Ara

Siz olsanız hangisini alırdınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tablet almayı düşünüyorum malum öğrenciyiz ve bütçem oldukça kısıtlı 300 TL kadar. Biraz araştırdım ve bütçeme uygun en iyi tabletlerin aşağıdakiler olduğunu gördüm birinde Ram yüksek hız düşük diğeri tam tersi falan, ben çok anlamıyorum bu işlerden sizin yorumunuz ne. Siz olsaydınız hangisini alırdınız yada bu fiyata daha iyi bir şey önerir misiniz?

Inca RaschHD 16GB 8" Beyaz Tablet + 4 Adet Aksesuar: 299 TL

Hi-Level HLV-T801 16GB 8" IPS Tablet + 5 Adet Aksesuar: 249 TL

Artes Q812 16GB 8" IPS Siyah Tablet + 5 Adet Aksesuar: 329 TL

• Benim de ayni sekilde. Takip.
    Ayrica hic tablet kullanmadigimdan bilgim yok. Samsung galaxy s2 kullaniyorum. Tabletin bana buyuk ekrandan baska bir artisi olacakmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet büyük ekranın avantajları olacak, sosyal paylaşım sitelerinde daha rahat dolaşırsın ders notlarını veya okuma kitaplarını yükleye bilirsin yada film izleyebilirsin.
    arkadaşlar yok mu bilgisi olan up up
  • arkadaşlar ezcool minipad diye bir tablet aldım 2 hafta önce, bayram sonrası elime ulaştı. bir an olsun elimden düşünmüyorum. incecik hafif , google marketten 10larca uygulama indirdim oyun indirdim . banamısın demiyor.! ayrıca bu markanın serviside çok iyi. forumda da ilgililer bayağı.
  • adrianix A kullanıcısına yanıt
    arkadaşım wifi çekimi nasıl hiç test etin mi? birde ne kadara aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mariner67

arkadaşım wifi çekimi nasıl hiç test etin mi? birde ne kadara aldın?

cidden çok iddialı bir internet wi-fi çekimine sahip. kusursuz. çok çok hızlı download yapıyorum. bu kadar beklemiyordum wifi çekimini açıkcası. hem ayrıca cihaz tamamiyle iyi. performası çok tatminkar edici. hepsiburada.com 349 12 ay taksitte vardı ancak ben 6 ay taksit ile aldım. 12 ay öde öde sonu gelmez
  • mariner67 M kullanıcısına yanıt
    8 inc istersen artesten baska birşey alma o paralara. 2 gb ram yabana atılır bir özellik değil. bu bahsettikleri ezcoolla çöznürlük olsun herşey aynı , artesin artısı yabana atılmıcak 1 gb fazladan rami.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kplx -- 7 Kasım 2013; 13:10:02 >
  • ezcool minipad yada q812 al, 10 inch dersen smart ten
  • kplx K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşim rami iyi fakat Hizi düsuk degil mi? Mesela hi levelin tabletinin rami 1 ama hizi 1.6 A9 işlemci. artesin ram 2 hiz 1.2 A7 işlemci bu ikisi arasinda nasil ni fark olur kullanim acisindan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mariner67 -- 7 Kasım 2013; 15:46:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mariner67

Arkadaşim rami iyi fakat Hizi düsuk degil mi? Mesela hi levelin tabletinin rami 1 ama hizi 1.6 arte
    sin ram 2 hiz 1.2 bu ikisi arasinda nasil ni fark olur kullanim acisindan ?

dayı o iş öyle değil işte acemi olduğum zamanlar bende buna takılırdım. simdi 1.2 dediğin islemci 4 cekirdek oyun falan oynarken daha iyi performans verir, 1.6 dediğin 2 cekirdek rakamlara bakma yani. bu zamanda zaten 2 cekirdek islemncili tablet almak cok mantıksız. ha söyle birşey var ama dersin ben sadece film izlmek icin alıyorum o ayrı bak alırsın 10. inc tablet 2 cekirdek falan babalar gibi filmini izlersin.

edit dostum o mantıkla bakarsak pirhana quadra tab 9.7 1.8 ghz ama tavsiye eden varmı yok cünkü teknik servis olsun ürün olsun süpheli 1.8 yazdıklarına bakma yani .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kplx -- 7 Kasım 2013; 16:11:57 >

Eyvallah arkadasim ben zaten nette takilmak ve pdf okumak icin alcam birsin iste ders notlari falan bikacta uugulama yuklerim heralfe bide bu hi level A9 islemci artes A7 islemci heralde en mantiklisi artes almak bu aryesin servisi nasil?

• mariner67 M kullanıcısına yanıt
    acık ve net söyleyim bu tablet piyasasında 2 markaya güven ( büyükler dısında) ezcool ve artes. teknik servisleri sorun yasatmaz.
    Eyvallah sagolasin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.