Şimdi Ara

T-Mobile: Bir önceki çeyrekte sattığımız tabletlerden daha fazla sayıda iPad Air sattık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• T-Mobile: Bir önceki çeyrekte sattığımız tabletlerden daha fazla sayıda iPad Air sattık

1 Kasım'da satışa sunulan iPad Air'ın satış performansıyla ilgili AT&T'den sonra ABD'nin bir diğer servis sağlayıcılarından olan T-Mobile'dan açıklama geldi.

iPad Air satışı hakkında AllThingsD'ye konuşan T-Mobile CEO'su John Legere, iPad Air ile sadece bir günde, bir önceki çeyrekte sattıkları tüm tabletlerden daha fazla satış sayısına ulaştıklarını söyledi. John Legere, spesifik olarak herhangi bir satış sayısı ise vermedi.

Hatırlanacağı gibi AT&T de 1-3 Kasım tarihleri arasında aktifleştirilen iPad Air sayısının, bir önceki yılın modeli olan iPad 4'e göre %200 arttığını açıklayarak, tüketicilerin yeni iPad'e olağanüstü bir ilgi gösterdiklerini dile getirmişti.

Şu anda dünyanın birçok ülkesinde satışta olan iPad Air'ın bu ay içerisinde Apple ve operatörler aracılığıyla ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

• Aslında bu tasarım çizgisine sahip şöyle 5 inç bir iPhone çıksa satışlar ne olur acaba?
  • Yanlış anlamayın reklam yapıyorsunuz demiyorum .. Reklam için yapılan haberleri bize haber olarak sunmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk18_34

Yanlış anlamayın reklam yapıyorsunuz demiyorum .. Reklam için yapılan haberleri bize haber olarak sunmayın

reklam değil bu. alete ilginin çok fazla olduğunu anlatan bir haber. shiftdelete de takılabilirsiniz beğenmiyorsanız.
  • AT&T ve T-Mobile operatörlerinin Air satışlarının çok olduğu ile ilgili 5-6 haber yaptınız.

Ben şunu merak ediyorum. Verizon ve O2 operatörlerinin Air satışlarının çok olduğu haberlerini bu akşam yada yarın yayınlar mısınız yoksa bir kaç gün daha beklememiz gerekiyor mu?

Teknolojiden çok şu kadar sattı bu kadar sattı haberi var.
    Adamlar artık stok durumunu buradan takip etmeye başlamışlardır.

Artık sadece gülüyorum. :))

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Yanlış anlamayın reklam yapıyorsunuz demiyorum .. Reklam için yapılan haberleri bize haber olarak sunmayın

reklam değil bu. alete ilginin çok fazla olduğunu anlatan bir haber. shiftdelete de takılabilirsiniz beğenmiyorsanız.

boş boş konuşma isteyen istediği yerde takılır sende git kanarya sevenler derneğinin forumunda takıl o zaman android telefon kullanıyorum ama tablette ipadi tek geçerim ama gerçekten kabak tadı verdi bize ne yahu ne kadar ilgi varsa var tamam bir tane haber yaparsın ipad air tablet tarihinin en büyük ilgisiyle karşı karşıya diye ama gunde 5 tane ipade şöyle ilgi var böyle ilgi var şu oparetör şunu dedi bu bunu dedi. Forumda en sevdiğim bölüm anasayfa haberleri yeminle bölümden soğudum

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Aslında bu tasarım çizgisine sahip şöyle 5 inç bir iPhone çıksa satışlar ne olur acaba?

Valla mükemmelin ötesinde olurdu
  • Bu açıklama ile birlikte satışlar daha da arttı... Reklamın iyisi kötüsü olmaz.

• ipad air bu başarıyı sonuna kadar hak ediyor

• quote:

Bu kasintilar neden apple haberlerinde cikiyor acaba Apple haberinden cok samsung google haberi var. Diger markalar zaten ya satildi ya batiyor ya geriliyor, Apple iyiye gidince reklam oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.