Şimdi Ara

Mac bilgisayarların kilidini açmak için geliştirilmiş ilginç iOS uygulaması: Knock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mac bilgisayarların kilidini açmak için geliştirilmiş ilginç iOS uygulaması: Knock

Apple'ın iOS 7 ve üzeri iPhone / iPod Touch modelleri için geliştirilen yeni uygulamalardan Knock, bağlantı kurduğu Mac bilgisayar sistemlerinin kilitlerini oldukça ilginç bir şekilde açabiliyor.

2011 sonrası MacBook Air, Mac Mini, 2012 sonrası Macbook Pro ve 2013 sonrası iMac modelleri ile iPhone arasında Bluetooth 4.0 üzerinden bağlantı kurabilen Knock, iOS cihazların ekranı üzerine yavaş bir şekilde vurulması ile uyumlu Mac bilgisayarların kilitlerini otomatik olarak açıyor ve geliştiriciye göre kişilere zaman kazandırıyor. Güvenlik noktasında 2048-bit RSA şifreleme kullanan uygulama, parola yazmaktan sıkılanlara ilginç bir alternatif oluşturuyor.

6,99 TL fiyat etiketiyle satın alınabilen kilit açma uygulaması Knock'a buradan ulaşabilir, tanıtım videosunu ise burada izleyebilirsiniz.

Kaynak:https://itunes.apple.com/tr/app/id692929970?mt=8

• Uygulama güzel, hatta bayıldım ancak 7TL verilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Uygulama güzel, hatta bayıldım ancak 7TL verilmez

Üstad tabi paraları rMBP'ya gömdün şimdi uygulamaya yok
    Şaka bir yana güzel Mac'ini kapsıyor ve keyifli bir uygulama bence al. Benim Mac'i kapsamadığından almıyorum , yoksa şifre girişini bu şekilde atlatamak zevkli olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

yükledim harika bir program tabi fiyatı biraz fazla ama benim gibi sürekli masadan kalkan birisi için çok başarılı. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: step-team

quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Uygulama güzel, hatta bayıldım ancak 7TL verilmez

Üstad tabi paraları rMBP'ya gömdün şimdi uygulamaya yok
    Şaka bir yana güzel Mac'ini kapsıyor ve keyifli bir uygulama bence al. Benim Mac'i kapsamadığından almıyorum , yoksa şifre girişini bu şekilde atlatamak zevkli olur.

Valla denemeye değer, bir bakayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elimle yazarım daha iyi 7 tl çok fazla bu uygulama için

• buna benzer bluetooth uygulamaları var yaklaşınca açıyor, uzaklaşınca kilitliyor falan, onu tercih ederim daha otomatik hem telefonun şarjından daha az yemesi muhtemel.

• iMac'i sadece 2013 yapmaları kötü olmuş, anladığım kadarıyla sadece bu sene çıkanları destekliyor demektir zira. Bende geçen sene çıkan (late 2012) var. Bir de deneyen arkadaşlara sormak istiyorum; adam reklamda artislene artislene iPhone cepteyken vuruyor filan da, programın açık olması gerekmiyor mu? Yani program arkaplanda çalışıyor olsa da işini yapıyor mu? Bir de şifre ekranının görünür mü olması gerekiyor? Mesela bende belli bir dakikadan sonra şifre ekranı giriyor, ama aynı zamanda ekranı da karartıyor (uyku modu değil). Ekran kararmışken de tıklayınca açılıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uurcanbulut -- 6 Kasım 2013; 10:08:42 >
  • Telefona biraz sert vurmuyor mu sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: balcis

buna benzer bluetooth uygulamaları var yaklaşınca açıyor, uzaklaşınca kilitliyor falan, onu tercih ederim daha otomatik hem telefonun şarjından daha az yemesi muhtemel.

Ismini soylemeniz mumkun mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanPenguen

Telefona biraz sert vurmuyor mu sizce?

Evet yamulabilir.

• güzel uygulama benziyor
  • Güzel düşünülmüş ve uygulamaya dökülmüş.
  • Bu programın kullanıcıya getirisi nedir? Zaman kazanımı falan denmiş konuda ama ben daha hızlı yazarım parolamı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.