Şimdi Ara

SAN ANDREASTA BİLİNMEYENLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
1
Favori
105.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    san andreasta mezarlığa gidin yerini bilmeyenler için resim

mezara bomba atınca alevler yükseliyor ve mezardan hayaletler çıkıyor bana fake gibi geldi ama neyse..
    hayaletin resmi

ayrıca ufo olayı evet. bu level dada onaylanmış ve havaya dikkatlice bakınca görülebilirmiş ve zor olan bir olaymış işte ufonun resmi

bazıları photoshop fake falan diyor ama genede bi denemek lazım..
    sizde keşfettiğiniz yani bilinmeyenleri burada paylaşabilirsiniz
    bunlarda videolar(son sayfada da var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi windsurf -- 27 Haziran 2007; 23:27:52 >

• ufo olayı banada fake gibi geldi ama diğer olay hakikaten ilginç gibi duruyor.Bi deniyecem.Teşekkürler arkadaşım
  • vaybee oyunu bitireli 1.5 sene oldu ben görmedim böyle helal olsun valla neler varmış
  • Ufo olayı fake değil hatta 3. açılan bölgede bir cafede ufoların görülebildiği yerlerin haritası var o haritalardaki yerlere gidip beklemiştim ama göremedim belki uçakla falan uçmak gerekiyordur oralara.
  • Ya hepsi fake bunların...Bi arada orangutan çıkıo diolardı ormana gidin bakın die kaç gün mal gibi onla uğraşmıştım...sora diolardı yok spider man gelio aheuheuehueue...uraşmayın bence boşuna
  • quote:

Orjinalden alıntı: pckopatjam

Ya hepsi fake bunların...Bi arada orangutan çıkıo diolardı ormana gidin bakın die kaç gün mal gibi onla uğraşmıştım...sora diolardı yok spider man gelio aheuheuehueue...uraşmayın bence boşuna

UFO olayı var olmasa niye oyuna haritası konsun?
  • millete ufo aratmak için...ama aslında yok...rockstar kendi açıkladı...
  • arkadaşlar kusura bakmayın aynı konu iki kere açılabilir mesaj gitmedide bidaha açmış olabilirim oda açılırsa sildiririm
  • hayalet olayını bu akşam denicem ama fake gibi geldi
  • bende denicem bakalım nasılmış fake se kusruma bakmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pckopatjam

millete ufo aratmak için...ama aslında yok...rockstar kendi açıkladı...

evet bunu bende okumuştum,ufo olayı yok sanandreasta
  • Bu arada deneyen oldu mu o bomba işini ben oynamayı unutuom hep winning 10dan başımı kaldıramıom ki...olmassa birazdan denerim ama fake olduu belli yaaa...
  • ben mezarlığı bulamadım valla
    ufodo yok fake o zaman ama san andreasta basket sahası varmış orda basket oynuyomuşun o gerçek diyolar.
  • Arkadaşlar asıl bomba şu.

GTA San Andreasta bir yol var.Bu gizli bir yol.İki aşamadan oluşuyor.Bu iki aşamayıda yaptığında GTA3'e yani Liberty City'ye gidiyorsunuz.Ben yaptım ilk aşamayı.Ancak ikinci aşamayı bir türlü yapamadım.İnternette videolarıda vardı ama bulamıyorum şuan.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Arkadaşlar asıl bomba şu.

GTA San Andreasta bir yol var.Bu gizli bir yol.İki aşamadan oluşuyor.Bu iki aşamayıda yaptığında GTA3'e yani Liberty City'ye gidiyorsunuz.Ben yaptım ilk aşamayı.Ancak ikinci aşamayı bir türlü yapamadım.İnternette videolarıda vardı ama bulamıyorum şuan.

hadi ya öle bişi varsa söyle ilk şu aşamalarıda herhangi birimiz yaparsak sana ve başkalarına söyleriz
  • vallahi arkadaşlar ben bu oyunu bitireli 1.5 sene falan oldu.hayalet olayını denedim sadece bombalar patladığı için polis geliyo hayalet falan hikaye.Ufo zaten fotolardanda belli hikaye.Ayrıca diğer arkadaşında dediği gibi bi arada kocayak vardı.Bende kaç saat elidme kocayak haritasıyla ormanda mal mal gezmiştim.Hiçbirşey bulamadım.Bu oyuna çıkmayan efsane kalmadı.Tek gerçek var sokakta yürüyen yayaların (country kısmında) bir kaçtanesi zombi.Bunada bakın bi derim.
  • Rietveld
    dediğin ilk aşama ne ?? biraz bilgi verirmisin
    noobhunter
    kardeş hayalet işi fake okadar molotov ve bazuka attım bişey olmadı ama basket oynama işi doğru ben oynamıştım tek yapman gereken basketbol sahası bulup bide orda top bulman lazım top yoksa başka sahaya git ama sadece atış yapılıyorsun normal maç yapılmıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slipknotcu_velet -- 28 Temmuz 2006; 22:11:46 >
  • Arkadaşalr ne yazıkki anlatma ile olacak birşey değil bu.Ben videosunu bulmuştum.O sayede biraz yapabildim.Adamlar yapmış videosunu çekip koymuş.Ama linki yok ne yazıkki.Gitmeniz gereken yerler ancak görürseniz anlaşılır.Anlatma ile olmaz.Ama ilk başka şunu yapıyorduk.

Bizim mahelledeki vücut geliştirme salonuna gidin.İlk önce içerdeki herkesi silah ile vurarak öldürün.Sonra jetpack şifresi yazın ve jetpack alın.Kapının yanına gidin.Yukarıda bakın.Tavanda duvarlar kare kare olmalı.O karelerden kapı dibindeki 2. den yada 3. den jetpack ile uçarak yukarı çıkın.Sonra haritada işaretlediğim (haritanın sağında stadın olduğu yer) yere sağ tarafınızı dönün ve sürekli sağa doğru uçun.Taki o işaretli yere gelene kadar.Oraya geldikten sorna adamı sabitleyin ve uçmayı bırakın.Yani adam kendi kendine aşağı insin.Sonra aniden bir yere iniceksiniz.Biraz etrafta gezin bir kapı çıkacak ve o kapıya girin.İşte burası ilk aşamaydı.Ama bundan sonrasını anlatamam.Hem anlatılcak gibi değil.Hemde unuttum.

Eğer pc oyunları bölümünde GTA SA için açılan konuyu arayıp bulursanız orda linki vardı videonun.Ama bulmak zor olabilir.100 sayfa civarı bir konuydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 28 Temmuz 2006; 22:28:52 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Arkadaşlar asıl bomba şu.

doğru söylüyosun...çünkü ben şahit oldum ...bi tane bar gibi bi yer mi ne vardı içine girip jetpack şifresi yazıosun (yalnız oyun bittikten sora yapın yoksa %100 bitiremiosn şifre yazınca bilmeyen yok heralde) en köşeye gidince jetpackle yukarı doru uçarsan evin içinden geçip başka mekana gidiosun...isteyen inanır isteyen inanmaz ama böle bişe var ve ben gittim 1,5 sene oldu hatırlamıorum tam yerini googledan falan araştırın kesin hala yazıodur...zaten oyunda bi görevde gidiosun liberty city e karlı olmuştu hatta databaseinde saklı olduu için dediim yere gidincede aynı yerler gözüküo karlı falan...

• quote:

Orjinalden alıntı: noobhunter

ben mezarlığı bulamadım valla
    ufodo yok fake o zaman ama san andreasta basket sahası varmış orda basket oynuyomuşun o gerçek diyolar.

basket sahası evinin orda var bi tane ama şifre yazınca mı ne kayboluodu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.