Şimdi Ara

Apple iPhone 5C [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.328
Cevap
27
Favori
84.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

Dün itibariyle ben de 5c ye geçmiş bulunmaktayım, s3 mini sen sonra kendimi hızlı trende gibi hissediyorum

2.el olarak. S3 mini + 600 tl ye aldım' , cihaz 1 yıl daha garantili , Turkcell bayiinden alınma, faturalı, Sıfır ayarında.

5c Kullanıcıları arasına eklenirsem sevinirim

hayırlı olsun hocam umarım memnun kalırsınız kılıfsız mı kullanıyorsunuz cihazı ?

cihazın bataryası çok iyi yalnız ben şarj yönünden çok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager analist -- 16 Temmuz 2015; 3:36:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kimyager analist

quote:

Dün itibariyle ben de 5c ye geçmiş bulunmaktayım, s3 mini sen sonra kendimi hızlı trende gibi hissediyorum

2.el olarak. S3 mini + 600 tl ye aldım' , cihaz 1 yıl daha garantili , Turkcell bayiinden alınma, faturalı, Sıfır ayarında.

5c Kullanıcıları arasına eklenirsem sevinirim

hayırlı olsun hocam umarım memnun kalırsınız kılıfsız mı kullanıyorsunuz cihazı ?

cihazın bataryası çok iyi yalnız ben şarj yönünden çok memnunum

Evet Bataryasından ben de çok memnunum internet sürekli açık şekilde, 15 dk da bir BJK bölümüne bakıp , yaklaşık 10 dk kaldığım halde 10 saate yakın internetle birlikte götürdü beni, s3 le böyle bir batarya performansı münkün değil, günde 2 kez onu şarj ediyordum, 5C de ise 1 günü rahat çıkartıyor. Açıkcası şuan için çok memnunum.
    **
    Evet telefonu alırken telefoncu bana bir adet arka kılıf verdi, ön tarafa da kırılmaz ekran takdırdım, tabi onları da pazarlık sonucu telefoncuya ittirdim
    Yalnız şöyle bir durum var, ister cahilliğime verin, ister telefonu kullanmamı bilmeme;
    Benim telefonum saatini ayarlayamıyorum bir türlü, yani ayarlıyorum ancak ayarladığım saat diliminde kalıyor, hiç ilerlemiyor.
    Ayarlar şöyle; " Genel>> tarih ve saat >> 24 saat biçimi >> otomatik ayarla >> saat dilimi İstanbul " ancak saati ayarladığımda saat olduğu gibi duruyor açılması gereken veyahut yapılması lazım gelen bir ayar mı var acaba, bilen arkadaşlardan bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.

• Ayyildizx kullanıcısına yanıt
    kılıf olarak orjinal spigen neo hybrid öneririm kendi sitesinde 19,90 tl telefonu tank gibi yapıyor düşse bile bişey olmuyor saat olayına gelince aynı yerden ayarlıyoruz fakat bizde bir sorun yok olmadı telefonu sıfırlayıp yeniden kurmayı deneyin...
  • kimyager analist kullanıcısına yanıt
    Kullandığın kılıfın linki varsa atar mısın, benimki (telefon) mavi olanından , şeffaf kılıf gördüm hoş birşeye benziyordu :)
  • quote:

Kullandığın kılıfın linki varsa atar mısın, benimki (telefon) mavi olanından , şeffaf kılıf gördüm hoş birşeye benziyordu :)

benim telefonda mavi hocam

ben bu kılıfı bu siteden almıştım normalde 50-60 tl ama kampanya var şuan 19,90 tl bu kılıfı şiddetle tavsiye ederim

http://www.spigen.com.tr/Spigen-Apple-iPhone-5C-Kilif-Neo-Hybrid-Metal-Slate,PR-360.html

• Aynı kılıfı bende kullanıyorum telefonu aldığınıZda sağlamlık hissi veriyo çok başarılı saat konusundaki sıkıntıyı anlamadım saati değiştirdikten sonra teli kapatıp açın isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5c pembe satan var mi arkaadaslar

• İos beta 9.0 yükledim sorunsuz şimdilik tavsiye ederim

• Bu telefonun en sevdiğim tarafı bataryası 5,5 saat kullanım süresinden aşağı bir süre almıyorum bataryanın böyle performanslı olacağını hüç düşünmemiştim.....
  • Bu telefonun sıfırı varmı. Sıfır olarak satılıyormu.
  • Telefoncular Micro simi nano yapabiliyorlarmı keserek?

• quote:

Orijinalden alıntı: kralkan

Telefoncular Micro simi nano yapabiliyorlarmı keserek?

evet kesiyorlar hocam ben normal sim kartı ilk micro sim sonrada nano sim boyutunda kestirmiştim sorunsuzca kullanıyorum yeni hat almanıza gerek yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager analist -- 18 Temmuz 2015; 7:47:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Bu telefonun sıfırı varmı. Sıfır olarak satılıyormu.

evet satılıyor hocam sıfırı 1100-1200 tl civarında
  • quote:

quote:

evet kesiyorlar hocam ben normal sim kartı ilk micro sim sonrada nano sim boyutunda kestirmiştim sorunsuzca kullanıyorum yeni hat almanıza gerek yok yani

Ama kartınızdaki Kişilerin listesini yedeklerin bazen küçültme esnasında kart kullanılamaz duruma gelebiliyor.

• quote:

quote:

quote:

Ama kartınızdaki Kişilerin listesini yedeklerin bazen küçültme esnasında kart kullanılamaz duruma gelebiliyor.

hocam makinası var milimetrik kırıyorlar ben sorun yaşamdım birçok kişi kartı kendisi kesmeye çalıştığı için sorun yaşadı telefoncular 5 saniyede kırıyor

• Telefonu ikinci el aldım garanti sen yararlanabilirmiyim serviste sıkıntı çıkar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mousekiller

Telefonu ikinci el aldım garanti sen yararlanabilirmiyim serviste sıkıntı çıkar mı ?

apple sitesinden imei numarası ile garanrisini sorgulayabilirsin garantisi devam ediyorsa hiç bir sıkıntı çıkmaz hocam
    hocam ben biraz bakındım o fiyata göremedim paylaşabileceğin bir link var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedric King

hocam ben biraz bakındım o fiyata göremedim paylaşabileceğin bir link var mı

hocam dün bir link paylaşmıştım sarı renk 5c sıfır 2 yıl garantili 1199 tl fiyatı vardı buradan bir arkadaş satın aldı sahibinden.com a falan bakın açılmamış kutuda uygun fiyata cihaz düşüyor mutlaka bir cihaz denk gelir alırsınız...Mağazalarda hem 8 gb olan modelleri var hemde pahalı mağazadan alınmaz....
    Peki 16 lık mı 32 lik mi tercih etmeliyim telefonda oyun oynayan birisi değilim
    genelde whatsapp ve müzik için kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.