Şimdi Ara

Apple iPhone 5C [ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.327
Cevap
27
Favori
84.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

quote:

Orijinalden alıntı: kellesh

spiegen neo-hybrid kılıfı öneririm düşmeye karşı birebir

Kardeşim bu kılıfı çok merak ediyorum. Telefon kılıftayken bir resmini atabilir misin? Ve kılfın eksi yanları nelerdir?

Ne yazık ki atamıyorum
    Eksi yani kalınlık artıyo
    O da normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende var kılıf. Kenarlarını keskinleştiriyor. Kalınlaşıyor telefon. Güzel geldi bana hevesle taktım. Kafama esti çıkardım. Başka geldi telefon elime
  • Telefon zaten kalın. Daha da kalınlaştırmayayım o zaman. Kılıfsız devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

silikon kılıf kullanıyorum hocam çok titiz kullanırım telefonlarımı toz bile kondurmam :) ama köşede plastiğin çapağı var çok küçük o biraz moralimi bozduysa da telefonumu seviyorum :)

Plastik çapağı dediğiniz şey nedir hocam ? Bende de şu tarz bi leke var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2573B355F -- 28 Ocak 2015; 23:16:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

silikon kılıf kullanıyorum hocam çok titiz kullanırım telefonlarımı toz bile kondurmam :) ama köşede plastiğin çapağı var çok küçük o biraz moralimi bozduysa da telefonumu seviyorum :)

Plastik çapağı dediğiniz şey nedir hocam ? Bende de şu tarz bi leke var

telefonu sıfır aldım sağda alt köşede çapak var plastik çapak kalkıyor biraz aldım ama sıkıntı değil leke değil hocam benim ki hani plastik kalıptan çıkarda yanlarda çapak olur a öyle işte ama sorun değil zaten çok küçük bişey acaba başkalarında da var mı diyerekten sordum sadece...çok titiz kullanırım cihazlarımı çizik lekeyi bırakın toz bile olmaz....ama sizinki düşme yada darbeyle olmuş bir leke olabilir gibi duruyor sıfır aldığınızda var mıydı peki ?

• telefonumun ios 7.1.2 şarj performansı ios 8 e geçmeyi düşünmüyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 31 Ocak 2015; 18:14:45 >
  • Arkadaşlar merhaba iphone 5c ilk alımında ne kadar süre şarj edilmeli ayrıca tavsiyeleriniz var mı şarj süresini daha uzun yapmak için

iphone 5c ailesine yeni katıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambey

Arkadaşlar merhaba iphone 5c ilk alımında ne kadar süre şarj edilmeli ayrıca tavsiyeleriniz var mı şarj süresini daha uzun yapmak için

iphone 5c ailesine yeni katıldım

hayırlı olsun bende yeni aldım cihazı ilk şarjını dolana kadar yaptım sadece ios 7.1.2 sürümöle geldi telefon ios 8 yüklemedim şarj performansını yukarıdaki mesajda paylaşmıştım şarjı çok iyi gidiyor ios 7 de 8 de nasıl olur bilmem ama ben yüklemeyeceğim....kısaca dolana kadar şarjda bıraksan yeter....
  • ıos 7 dekı sarj suresını ıos 8 ve sonrasında bulamadım bencede sonuna kadar 7 de kalın
  • 32 GB yurt dışı kayıtlı sıfır gibi cihaz 600 lira arkadaşlar sizce fiyatı nasıl ?

• iOS 7 performansı nasıl hocam cihazın stabil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gastarbeiter

iOS 7 performansı nasıl hocam cihazın stabil mi ?

mükemmel derecede stabil diyebilirim cihaz daha ne donma kasma yavaşlama v.s. görmedim benim sürüm 7.1.2 ve şarj yönünden de çok memnunum ios 9 çıkana kadar yükseltmem asla
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentyasar

ıos 7 dekı sarj suresını ıos 8 ve sonrasında bulamadım bencede sonuna kadar 7 de kalın

yükseltmeyeceğim hocam asla ios 8 e şuan en kral sürüm bence 7 sürümü zaten
  • Hocam üstteki mesajımı da cevap verebilir misiniz size zahmet .

• quote:

Hocam üstteki mesajımı da cevap verebilir misiniz size zahmet .

hocam 600 tl ye bedava diyebilirim kayıtlı ve sorunsuzsa hiç durma hemen al
  • Hocam ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim :)

• quote:

32 GB yurt dışı kayıtlı sıfır gibi cihaz 600 lira arkadaşlar sizce fiyatı nasıl ?

hocam cihaz bedava sayılır. kaçırılmaz alınır.
  • Gastarbeiter kullanıcısına yanıt
    önemli değil hocam bende daha yeni aldım bu cihazı sıfır olarak 1100 tl ye geldi bana ama güzel cihaz zaten bir cihazı kaç yıl kullanıyoruz ki en fazla 2-3 yıl ondan sonrası kerimdir bakalım ama bir daha iostan şaşmam stabillik olsun uygulama çeşitliliği olsun destek olsun apple gerçekten çok farklı
  • Bende İPhone 4 var hocam ama aynı şeyleri söylemek biraz zor.

• quote:

Bende İPhone 4 var hocam ama aynı şeyleri söylemek biraz zor.

:) ama hocam söylediklerimi iyi okumadınız sanırım iphone 4 çıkalı 5 yıl oldu neredeyse ios 7 yi bile alması şanstı o donanımla ben bu telefonu 2-3 yıl kullanırım sizin iphone 4 ün durumuna düşmeden zaten değiştirmiş olurum
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.