Şimdi Ara

EXCON M80T 7'' [AnaKonu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
21.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: casici

Dün servisle konuştum rom atabilirseniz atın dedi. Ben de rom attım fakat yine aynı hatalar devam ediyordu. Sonra sitedeki tarih yazmayan romu indirdim. o daha da beter yaptı makineyi. sonra tarih yazan romu "update" butonuna basarak üstüne tekrar attım. Bu sefer sadece bir kere hızlı çalışma hatasını yaptı o da güncelleme esnasında oldu. Güncellemeler bitince gayet stabil oldu hiç sorun yok. Şarjı biraz yavaş doluyor ama olsun artık. Antutu puanı 6456 oyunlarda falan takılma yok. Böyle sorun yaşayan arkadaşlar için yazayım dedim. Bence excon destek sitesindeki romlarda bir sıkıntı var güncellenmesi gerekiyor.

Sitemizde M80T modeli için sadece bir rom bulunmaktadır. Diğer romlar isimlerinde belirtildiği gibi farklı modellerimiz içindir. Sadece cihazınız için yayınlanan romu yüklemeniz yeterlidir.

• cubeturkiye C kullanıcısına yanıt
    Cihazım M70t - GPS
  • Merhabalar;

Bende M80T almak istiyorum ama, acaba nereden bulabilirim.

Güvenli ve netten alışveriş yapılabilecek nereyi önerirsiniz...
  • Merhaba
    excon m70t gps tabletim kapandiktan sonra tekrar acmaya calistigimda excon yazisindan ileri gitmedi factory reset yapmaya calistim ama android simgesi ciktiginda arkadaki tusla assagi yukari gidemedim hard reset atmaya calistigimda ise bilgisayarim tableti algilamadigi icin bisey yapamadim yardim ederseniz sevinirim.
  • Merhaba excon m70t model tablete vodafone 3g modemi taktık fakat görmüyor.Mobil aglara girdiğimde modem power kutucugunu işaretleyemiyorum napmam lazım acaba?
  • Rom yükseltme işlemi yapmaya çalışıyorum ancak this operation didn't do because of no device hatası veriyor restore dediğimde çözümü bilen var mı ?
  • Merhaba
    Excon m70t model tabletimde bugün navigasyon ihtiyacım oldu ama GPS sinyalini bulamıyor.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • arkadaşlar başımdan geçen olayı anlatıyorum abimde excon m80t var şifreyi unutmuş bana getirdi bende rom atmayı denedim fakat roma geçmiyor hiç biyerdede bulamadım nasıl atılacagını kendi sitesinden rom indirdim saçma sapan bişey indi teknik servisini aradım yarım saat bekledikten sonra telefonu açıyolar fakat cevap vermiyolar öyle açık duruyo telefon neticede tablet öyle yatıyor
  • EXCON M 72 T tableti almayı düşünüyorum. nasıl bir tablet yorum atarsanız sevinirim. sitenin birisinde a-gps yazıyor. kendi sitesinde navigasyon özellikli tablet yazıyor. dahili gps yazan var. ancak hiç yorum okuyamadım. sitesine mail attım 3 gün sonra cevap vermek yerine telefon numarası verdiler. internet olmadan navigasyon kullanılabirmi tablette bilgisi olan varsa çok mutlu olurum.
  • bende m80t modeli var ve root'lamak istiyorum. Dahili hafıza artık yeterli gelmiyor. Konu hakkında bilgisi olan ya da Çin piyasasında bu modelin farklı markalı versiyonunu bilen varsa o ürün üzerinden araştırma yapacağım.
  • Daha geçen hafta 154.90 TL ye hizlial.com'dan Excon M81 T tablet aldım 2 iş günü içinde kargo yazmasına rağmen 6 günde zor alabildim ama beklediğimize değdi tablet gerçekten harika özellikle batarya performansı çok iyi kutudan çıkarttığımızda batarya seviyesi % 45 civarlarındaydı 2.5 - 3 saat boyunca sürekli google playden uygulama yükledik bu süre sonunda batarya seviyesi halen % 23 seviyelerindeydi.
    Bir arkadaşım illaki bu tableti bana sat sen kendine 1 tablet daha al diye çok israr etti ve arkadaşa sattım kendime de N11 den Asus Memo pad HD 7 tableti babalar günü indirimiyle 267 TL ye aldım...
    http://www.hizlial.com/excon-m81-t-7-8gb-tablet/10358192

• Arkadaşlar kesinlikle bu excon u önermiyorum.

En ufak arızaları bile kullanıcı hatasına sokup sizden ücret talep ediyorlar.

Dikkat edin.

Tablet ucuz ama servis onun parasını zaten çıkarıyor szden.

Almaz olaydım...

Tableti ıslak elle kullanmışım da usb girişi oksitlenmişte board yanmışmış.. 70 TL talep ediyorlar...

Bende ısrarla ıslak elle kullanmadığımı belirtmeme rağmen değişen bir şey yok...

Sanki ilk defa dokunmatik kullanıyoruz...

Hakkımı helal etmiyorum.....

Ben yandım sizler yanmayın....
  • Sakın ama sakın bulaşmayın.

http://forum.donanimhaber.com/m_96011375/tm.htm
  • Gmail kuramıyorum dolayısıyla GooglePlay store giremiyorum. Eski gmaillerimden birini giriyorum bağlanırken hata diyor yeni açmaya çalışıyorum kafadan harfler sayılar sallasam bile kullanılıyor diyor. Ne yapmam gerek? Normal internette dolaşabiliyorum
  • m72t-gps tablet aldım ama içinde görev yöneticisi yüklü değil çok eksi bi özellik :/
    bide rom atıcam sitesinden indirdim ama tek kapatma tuşu var ses tuşları yok recovery ekranına giremiyorum nasıl rom atarım bi yardım edin :D :d
  • arkadaslar excoon marke tablet aldım gece yıl tablette suan wifi problemi var arıyor buluyor (bazen bağlandı diyor bazende kapsama alanı dışında yazıyor) her iki durumda da internet baglantısı yapamıyorum. bazen wifi isareti bile çıkıyor ama genede vaglanamıyorum. garantiye gönderdim görevli aradı bir sıkıntı yok çalışıyor baglanıyor dedi. gönderdiler geldi gene aynı durum aradım garantiyi beyefendi bir problemi yok cihazınızın diyorlar sinirden tableti kıracam. gönder kargo 6.5 lira gelsin 6.5 lira sürekli kargoya versem zaten tablet parasını bulacak. arkadaşlar bana yol gösterebilirmisiniz? dısardan mı tamir ettiriyim sizce ne kadar tutar
  • Rom yukledim ekranters calisiyor dokunmatik lutfen yarxim edin m71t beyaz tablet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m71t beyaz tzx-726v anakartlı tabletim evde rom sitenizde olmadığı için yatıyor aylardır lütfen bana bunun romunu indirmem için bir link verebilir misiniz sitedeki beyaz olanı yükledim dokunmatik ters çalisti
  • 51 cube ne oldu cevap yazmiyorsun bir cevabin yokmu bu soruna karsi boyle bir marka varmi arkadaslar tableti satiyor ama romu sitesine koymuyor kendi sine musteriyi tutsak ediyor istedigi parayi vermessek tablet aylarca evde yatacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.