Şimdi Ara

Uzaktan kontrol uygulaması TeamViewer, iOS 7 desteğiyle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Uzaktan kontrol uygulaması TeamViewer, iOS 7 desteğiyle güncellendi

Uzun senelerdir hizmet veren popüler uzaktan kontrol ve erişim yazılımlarından TeamViewer'ın evrensel iOS uygulaması yeni sürümüne güncellendi.

Kişilerin iOS 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip iPhone, iPod Touch ve iPad cihazları ile Windows, Mac ve Linux işletim sistemli bilgisayarları kontrol edebilmesine imkan tanıyan TeamViewer uygulaması, 9.10.10520 koduyla yayınlanan yeni güncellemesi sayesinde ise Apple'ın yeni iOS 7 işletim sistemine özel optimizasyonlara kavuşuyor. Aynı zamanda canlı olarak video aktarımı yapabilen uygulama, güvenlik amaçlı olarak 2048 bit RSA standardına da destek veriyor ve Wake-On-LAN özelliğiyle bilgisayarların kablosuz olarak açılması özelliğini kullanıcılarına sunabiliyor.

Ücretsiz olarak sunulan TeamViewer'ın evrensel iOS uygulamasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. 

Kaynak:https://itunes.apple.com/tr/app/id692035811?mt=8

• Bu güncelleme aynıanda android ve windows phone platformlarına da geldi. Neden sadece İOS haberi yapılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Bu güncelleme aynıanda android ve windows phone platformlarına da geldi. Neden sadece İOS haberi yapılıyor?

Başlık hani Apple falan ya ondan olabilir mi güzel kardeşim? Ki madem diğer platformlara da çıktı yap sen. Arkadaş sadece Apple/iOS ile ilgileniyor olabilir.
  • Android telefonumda kullanıyorum harika uygulama
  • barantr90 kullanıcısına yanıt
    Birincisi başlık Apple filan değil, Sen apple forumundan girmiş olabilirsin ama burası "Anasayfa haberleri" bölümü . İkincisi ben sıradan bir kullanıcıyım, haberi yapan ise haber editörü, nasıl aynı kefeye koyuyorsunuz da çık sen yap diyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Bu güncelleme aynıanda android ve windows phone platformlarına da geldi. Neden sadece İOS haberi yapılıyor?

Androiddeki güncelleme 4.3 arayuzune özel olmadigindan olabilirmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.