Şimdi Ara

Sony Xperia Z Ultra inceleme 'Dev telefon test masamızda'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
3.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin hani deyim yerindeyse tam anlamıyla "göz dolduran" 6.44-inç Full HD ekrana sahip dev telefonu Xperia Z Ultra mercek altında. Dünyanın hem en büyük telefonu hem de en küçük tableti olan Xperia Z Ultra tüm detaylarıyla video incelememizde...

• Hep Apple mı hak ediyor, sıra sende Xperia Z Ultra, Çöp
  • Note 3 de neymişş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki sene sonraki telefonlari düşunemiyorum

• Şık tasarım, ultra ince, ultra büyük. Bunu alana yanında kırtasiye poşeti de verecekler mi?

• flaş koymamalarının nedeni çok merak ediyorum.

• iki sene sonraki telefonlari düşunemiyorum

• 6.4 inc ne la telefon dedigin 12 inc olcak pc cantasinda tasicaksin

• bu kadar büyük ve dümdüz tam bir tahta.arkası bombeli olsa rahat tutulurdu

• Note 2 almayaydım zamanında 1 sene daha bekleyeyeydimde o kadar parayı şu telefona vereydim Sony ulan 6.4 nedir arkadaş bence sınır olmalı artık 7 inç tablet var ama yinede konforu etkilemez diye düşünüyorum büyüklüğü çünkü mega çok rahat kullanılıyor. Daha fazlası kullanışı bozar artık.
  • önemli olan boyutu deği.. yazsam mı bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Git-Gel -- 4 Kasım 2013; 22:07:50 >
  • 4:59 - 5:13 Stv terk :D

• Uzak değildir yakındaki amiral gemilerin ekranının bu boyutta olması...

• 05:00 da arka plan yok samanyolundan mı esinlendiniz :D

• Bunla telefon görüşmesi yaparken ortaya çıkacak görüntü kirliliğini düşünün .

• şu ekranı büyütme olayına artık bi dur denilmeli. böyle devam ederse ileride telefonlarımızı cebimize koyamayacağız. bana onun için bi çözüm bulurlar gibi geliyor. ne de olsa artık mesele ihtiyaç gidermek değil de ihtiyaç çıkarmak olmadı mı. köleleşiyoruz resmen.

• Z1 den herhangi bir farkını göremedim.sadece ekran daha büyük.

• Bu telefon sadece mega 6.3' ten 0.1 " daha büyük. Ram' ı 0.5 GB daha fazla. İşlemcisi 2.2 ghz 4 çekirdek olduğundan pili 1 gün dayanıyor.
    note 3 gibi, uygulamaya göre işlemciler devreye girseydi (bazen 1.9 ghz , bazen 1.3 ghz )pil süresi uzardı.Ayrıca bataryası 3050 mA/h.Mega 6.3' te 3200 mA/h batarya var.Xperia z ultra fiyatı da 2250 t.l. çok yüksek.Ayrıca bataryası değişmiyor.Ayrıca 300 t.l. satılan manyetik şarjlı standlı bataryası var.Çok masraflı bir telefon.RADYASYON yayılımı da 0.44 W/kg...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzi -- 5 Kasım 2013; 7:43:57 >
  • Butonları alttaki boşluğa koymak çok mu zor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem3113 -- 4 Kasım 2013; 22:34:54 >
  • Ceket cebine girermi la acab
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.