Şimdi Ara

Sony Xperia Z Ultra inceleme 'Dev telefon test masamızda' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
3.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alt ve ust kısımlar gereksiz uzun,menu tusları icin ekrandan calinmis,alttaki kısme neden koymamislarki,
    note2/3 ile yanyana/ustuste koyunca "ekran uzunluk" olarak aynı sadece eni genis kaliyor,yani 5.5/5.7" ile 6.4" arasındaki fark o kasa boyutuna gore tam hakkını verememis,
    alt ve ust cerceve note3 gibi olsa daha kullanılabilir olurdu,ayrıca duzgun bir kamera ve flashda lazim buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

alt ve ust kısımlar gereksiz uzun,menu tusları icin ekrandan calinmis,alttaki kısme neden koymamislarki,
    note2/3 ile yanyana/ustuste koyunca "ekran uzunluk" olarak aynı sadece eni genis kaliyor,yani 5.5/5.7" ile 6.4" arasındaki fark o kasa boyutuna gore tam hakkını verememis,
    alt ve ust cerceve note3 gibi olsa daha kullanılabilir olurdu,ayrıca duzgun bir kamera ve flashda lazim buna

aynen katılıyorum bu fiyatlara bunları düşünmeleri lazım ama nerdeee?
  • Sony ve yine bir eksiklik.Herşeyin iyisini koymuş,fakat batarya ve flaş eksikliği yine olmamış dedirtiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

ek olarak bu haliyle yurtdisindaki gibi fiyati 1500tl civari olmaliydi.
  • Ekran kenarları fazla büyük, ekran fazla yansıma yapıyor, arka kamerasının durduğu yer gözüme battı. Sony'nin arayüz özelleştirmeleri yapması gerekiyor, bu haliyle tablet gibi kullanılıyor.
    Yandan, üstten, alttan çok güzel görünüyor. Ben çok satacağını düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Z1 den herhangi bir farkını göremedim.sadece ekran daha büyük.

Z1'in üst modeli olmadığı olmadığı için normal. Sadece ayrı bir kategoriye giren telefon yapmak istemiş Sony.

Değişik bir kategori oluşturmuş yanlız Ben note 2 ye büyük derken adamlar coşmuş

Bende az önce bunu düşündüm hocam Note 2 yi millette görürdüm adamların yüzü kapanırdı konuşurken Bu telefon zarif gözüktü gözüme ama Note 2 den daha da büyük düşünemedim bi an kullansam ne olur

• Dün seyahat ederken yanımda ki koltukta oturan kişi de vardı. Kocaman bildiğiniz tablet, Note 2'im yanın da ufak kaldı :) Bence çok abartılmış, adam laptop çantasın da taşıyor :)

• sony bu phablet kategorısını yanlıs anlamıs.. ekranı buyutup ıcıne snapdron 800 koymak yetmıyor.. bazı yazılımsal ozellıkler de lazım... bknz:GALAXY NOTE

• Flash'ı Koymama Nedenlerini Gerçekten Merak Ediyorum.
  • yoğun tepki gelince telefon incelemeleri sıklaştı :)

• klavyeye ayrı bir satır olarak numaralar ekleniyor lütfen yanlış blgi vermeyin ayarlardan ayarlanabiliyor

çok esgeçilmiş bir inceleme gibi geldi bana arada bağzı şeyler nasılsa bakmamıza gerek yok ayağına es geçilmiş yakıştıramadım

• klavye ayarlarından tam klavye extra mod u seçseydiniz rakamlar da görünecekti klavyede. :)

• Güzel tablet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna telefon diyenin aklına it ossursun.

• 1500 TL civarında olursa alınabilir.
  • "Hem tablete hem telefona ayrı para vermem zaten tabletim olsa sürekli yanımda taşımak zorundayım/taşımalıyım" diyenler için mantıklı en azından göz önünde tutulması gereken bir cihaz.Birde tek elle kullanım modu daha efektif olsaymış daha tatlı olur imiş.

• Sony Xperia Z Ultra Saçma modelini izlediniz.

Sony ergonomiden hiçbirşey anlamıyor elinize aldığınızda kavramsı zor olduğu sürece görünüşü iyi olsa ne farkerder ki ? .

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

İlla ki bir kesime hitap ediyordur ama bana hitap etmiyor ben yanımda bu kadar büyük bir şey taşıyamam 4" benim için en büyük boyut telefon daha fazlasına ihtiyacım yok ve sevmiyorum büyük telefon.

piyasa artık sana bana hitab etmiyor.

mini diye çıkan telefonlar bile aygır gibi kasalara sahipler. ve özellikleri de düşük oluyo bunların

alabileceğim bi telefon yok. öyle bakınıyorum mal mal.

z ultraya gelince; alıp inceledim, gerçekten inanamadım, bunu telefon diye alıp taşıyanları garipsiyorum. yani merak ediyorum 4.8~5" bir telefon bu insanların neyine yetmiyo da sürekli olarak daha büyüğünü istiyolar???

herkesin klasik lafıdır: "sen bi büyük ekran kullan bak, sonra bidaha bunların yüzüne bakmazsın, hep daha büyüğünü istersin" alakası yok, hediye S3 geldi bana ama gerçekten alışamadım, aygır gibi takoz. kardeşime verdim bende, bu telefonların (S3 den tut z ultraya kadar) alayı tepsi benim için, hiçbiriyle işim olmaz.

• bu arada erdinin eli çok büyük olduğu için telefon avcuna sığmış ama sakın ha sakın buna kanıp da telefonun boyutunu makul zannetmeyin, bu telefon gerçek bir tepsi ve birçok insan bu aleti asla avcuyla kavrayamaz ve tek elle tutamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 6 Kasım 2013; 9:12:24 >
  • bu telefonun tanıtım başlığına da, BAZILARI BÜYÜK SEVER v2 , deseydiniz bari :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.