Şimdi Ara

2013 YouTube Müzik Ödülleri'nin kazananları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 2013 YouTube Müzik Ödülleri'nin kazananları açıklandı

Video tabanlı servislerin tepesinde bulunan ve bünyesinde milyonlarca farklı içerik barındıran YouTube, duyurusunu uzun zaman önce yaptığı ilk müzik ödüllerini 3 Kasım tarihinde New York'ta düzenlediği etkinlik ile gerçekleştirdi ve kazanan sanatçıları açıkladı. Genel olarak izlenme, beğenme, yorum, abonelik değerleri bakılarak 12 aylık dönem için belirlenen adaylar arasından ödül almaya hak kazanan isimler ise şu şekilde;

• Yılın en iyi çıkışı: Macklemore & Ryan Lewis 

• Yılın video yanıtı: Lindsey Stirling and Pentatonix, "Radioactive"

• Yılın inovasyonu: DeStorm, "See Me Standing"

• Yılın fenomeni: "I Knew You Were Trouble"

• Yılın videosu: Girls' Generation "I Got A Boy"

• Yılın sanatçısı: Eminem 

Spike Jonze’un kreatif yönetmenliğinde VICE ve Sunset Lane Entertainment'in yapımcılığında hazırlanan ve Jason Schwartzman tarafından sunulan etkinlikte çekilen fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:http://www.mtv.com/news/articles/1716726/youtube-music-awards-winners-list.jhtml

• Epic Rap Battles of History kazanmalıydı...

• Eminem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler Eminem reyiz.

• Bedük yok ya bi tek ona yanarım
  • Eminem ne la ben onu kadın sanıyordum meğer erkekmiş bide bibermiydi patlıcanmıydı ödül almamış çok şaşırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 4 Kasım 2013; 21:16:55 >
  • Berzerk yeter

• ne olursa olsun benim gözümde kazanan bu ve bu gibi adamlardır her zaman, kimse tarafından bilinmeyen müzik ilahlarıdır. müzik iki nota ve yüklüce autotune efektinden ibaret olmamalı diye düşünüyorum, her geçen gün müzik denen oluşumu kaybediyoruz maalesef "popüler" kültür yüzünden.

ama yine maalesef ki topluluk gerçek müziğe ilgi duymadığından böyle bir kazanım söz konusu değil, bu durumda iki notacılardan ziyade parodi çekenlere ödül verilebilirdi diye düşünüyorum. epic rap battles, roomie, y-titty, kollektivet gibi bir sürü parodi müzik yapan kanal var youtuba 'da, şu sıralamadakilerden daha çok hak ediyorlar bence ödülü. madem popüler kültür ödülleri veriliyor bari bu adamlara verilsin. hem müzikleri de pofuduk sanatçılarımızınkilerden daha kaliteli.

tabii ödülleri sayılar belirlediğinden kimseye neden şuna buna ödül vermedin diyemiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson -- 4 Kasım 2013; 21:17:49 >

• Crimson kullanıcısına yanıt
    +∞
  • sinan akçıl yol gülşen yok demet akalın da yok olmamış

• Önümüzdeki sene öyle bir video çekeceğim ki "Yılın fenomeni" olacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

Epic Rap Battles of History kazanmalıydı...

Aynen , adamlar müthiş eğlenceli videolar yapıyor :)

• Yılın en iyi çıkışı: Macklemore & Ryan Lewis
    Yılın sanatçısı: Eminem

• bence ben bir kore hayranı olduğum için gerçekten böle bir karar alanların elini öpüyorum hahahah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.