Şimdi Ara

3 gli tablet onerisi yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu islerden anlamiyorum bi tablet almak istiyorum sim kartimla nete baglanmasi lazim olmazsa olmazim bu ilk olarak sanirim 3 g li tabletlere bakmam gerekiyor tv cikisi olursa iyi olur ,

kaliteli srun cikarmick marka olursa iyi olur butcem 800 900 nette gezmek icin youtubede donmadam etmeden video izlemek icin kullanacagm oyun moyun oynamam ben , hizli seri bi tablet istiyorum , butcemi gerekirse ufak zorlayabilirim onerilerinize ihtiyacim var yarin alicam yada dger gun yorumlarinizi esirgemeyin iyi forumlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7dreaMSoLdier_ -- 4 Kasım 2013; 14:08:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nexus 7 veya Note 8 tavsiye edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackram

Nexus 7 veya Note 8 tavsiye edebilirim.

Tesekkurler
  • Blackram B kullanıcısına yanıt
    3 g destegi varmi bu tabletlerde:)
  • Degerli donanim haber uyelri yardim edin azcik:)
  • butcemi astim 1.300 tl ye samsung 10.1 3g tablet alcagin yarin teknosadan bgune kadar indirim olmasini bekledim ins memnun kalirim

• Hocam cok para harcamak istemiyorsanız Huawei MediaPad 7 Youth var 330 lira civarında. 7 inç bir tablet güncellemeyle telefon özelliği de oluyor. Ekran çok kalite değil ama idare eder... İsterseniz turkcell veya vodafone mağazalarında bakabilirsiniz. İdare ediyor fazlasıyla. Yine de siz bilirsiniz. Ben sadece bir seçenek sunayım dedim. Çok kalite bir tablet istiyorsanız nexus 7 2013 var ama daha resmi olarak satışa sunulmadı Türkiye'de...

• Merhaba aradığınız özelliklerde Artes Q1003/3G 10.1" önerebilirim. 500 600 küsür lirada cebinize kalır
  • hepsiburada sitesinden alma bana kullanılmıs ürün yolladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmakx

butcemi astim 1.300 tl ye samsung 10.1 3g tablet alcagin yarin teknosadan bgune kadar indirim olmasini bekledim ins memnun kalirim

battı balık yan gider,
    100 lira daha verip retina ekran apple A6X Quad Core ipad 4 alabilirsin.
    http://www.gold.com.tr/ipad-4-nesil-16gb-wifi-4g-beyaz-tablet-pc_u
    http://www.incehesap.com/ipad-retina-4g-fiyati-22729/

• Arkadaslar tesekkur ederim bugun samsung 10.1 3 gli aldim iki saattir kullaniyorum su an tabletten yaziom hatta :)hosuma gitti baya benim isleri gorur cok rahat :)
  • coacoa C kullanıcısına yanıt
    Bnde o yuzden teknosadan aldim nette cok daha uygun fiyatlar vardi
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    Kismet samsungmus:)
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Ipad kirikkalede hicbir yerde yoktu sanirim burda teknosa var sadece teknosada ise samsung var hep dger carsida satanlar ise cin mali yada dusuk kalite tabletler , nyse kismt samsungmus
  • Hayırlı ugurlu olsun
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.