Şimdi Ara

Her 10 iCihaz'dan 7'si iOS 7'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her 10 iCihaz'dan 7'si iOS 7'li

En hızlı yaygınlaşan işletim sistemi olarak tarihe geçen iOS 7'nin kullanım oranı hızla artıyor.

Apple'ın 22 Ekim'deki lansmanda açıkladığı resmi verilere göre iOS 7'nin kullanım oranı 22 Ekim itibariyle %64'e yükselerek tarihin en hızlı kullanılmaya başlanan işletim sistemi olarak tarihe geçmişti. O günden bu yana geçen yaklaşık 2 haftalık süreçte ise iOS 7'nin kullanım oranı, yakaladığı trendi sürdürerek, %71.2'ye yükseldi.

iOS 7'nin %71.2'ye ulaştığı aynı zaman dilimi içerisinde iOS 6 %62, iOS 5 ise %51'lik kullanım oranına ancak ulaşabilmişti.

• Donanım haber i alkışlıyorum. Büyük haber konusunda üstlerine yok. Başka hiç bir yerde bulunmayacak haberler

• İos 7 den İos 6 ya dönüş olsa en hızlı vazgeçilen sürüm olur buda başka bir gerçek

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

İos 7 den İos 6 ya dönüş olsa en hızlı vazgeçilen sürüm olur buda başka bir gerçek

Başlarda aynı fikirdeydim. Alışma meselesi. Stabilite kaybı olsa da ios 7 güzel.
  • O 10 cihazdan 3'ünde bnde varım 5.1.1 :D

• JoeyBane kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi ben şahsen alışamadım ios 6 dan sonra ios 7 kabus oldu bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androidi güncelleme konusunda savunmak istemiyorum ama her 10 android cihazdan 5 i jb kullanmakta

• ipad 3üm hala ios 6da mis gibi jailbreak de var maceraya gerek yok

• Allahtan o geçiş yapmayan gruptayım.

Özellikle 4 serisi cihazı olanlar sakın.
  • İpad minimde ios 7 ile herşey yolunda o başta kötüydü gençler ios 7 gayet güzel

• downgrade olayı olsa icihaz micihaz kalmazdı diz atardı millet iOS7ye, millet meraktan geçti şimdi kurtulamıyor istese de
  • icihaz
  • Yalnız şimdi dikkatimi çekti

icihaz ne ya

• aycihat
  • O değil de iCihaz ne yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifci -- 4 Kasım 2013; 22:13:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok mu ilginç geldi iCihaz yazılması

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.