Şimdi Ara

PEUGEOT 208 1,2 VTİ ETG (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.668
Cevap
22
Favori
156.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.0 motorlu 107 de de şimdi kullandığım 208 de de böyle bir durumla hiç karşılaşmadım, gaz pedalı belli bir kademeyi geçtiğinde zaten otomatik olarak vites düşürüp devam etmeniz gerekir. Eğer düşmezse de köküne kadar basıp sanki pedal bir anahtara değmiş gibi klik sesi duyarsınız bu sistem de acil durumlar için vitesi düşürüp devam etmenizi sağlar ama hiç stop ettiğne rastlamadım ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli yorumlarınız ve dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Bende anlam veremedim. Allah nasip ederse sağ salim aracı teslim alınca bu konuyla ilgili tecrübelerimi de paylaşacağım.

Görüşmek dileğiyle.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    bende de bir defa stop etti...ama bizim araba tam otomatik değil...tam otomatiklerde olmaz...ancak bu fazla yaşanan bir olay değil...bende stop ettiği zaman araba ne yapacağına karar veremedi...tam durmak üzereyken tekrar gaz verdim ama gazı az verince boğuldu ve stop etti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEMS44

bende de bir defa stop etti...ama bizim araba tam otomatik değil...tam otomatiklerde olmaz...ancak bu fazla yaşanan bir olay değil...bende stop ettiği zaman araba ne yapacağına karar veremedi...tam durmak üzereyken tekrar gaz verdim ama gazı az verince boğuldu ve stop etti...

Yanıtınız için teşekkürler hocam. Allah'a şükür aracım plazaya gelmiş. İşlemleri halletmek üzere duruma bakacağım. İnşallah bir sorun çıkmaz.
  • Arkadaşlar ogle tatilinde yeni 308 i test ettim, araba guzel fakat dikkatimi çeken birsey oldu, çok enteresan sanki arka diz mesafesi bizim 208 den daha az, iki test aracı yanyana idi, koltukları 2.sini de benim oturma sitilime gore ayarladım, sanki 208 de daha fazla mesafe kaldı arkada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

2. ihtimal olamaz diye düşünüyorum çünkü Türkçe karakter bi tanesinde yok ama o da çalmıyor. hem Türkçe karakter olan başka şarkıları çalabiliyor. dosyaların bozuk olmasına da ihtimal vermiyorum çünkü daha önceki aracımda aynı şarkıları cd ye atıp dinliyordum. bu dosya yolu veya dosya adında boşluk ne demek oluyor acaba nasıl bi çözüm bulmam gerekir ve VBR ile kodlanmışsa ne yapmam gerekir düzeltmek için ?

Hocam merhaba, SMEG'de USB flaş diskte yer alan ve dosya isminde Türkçe karakter barındıran, hattâ dosya isminde arada boşluk olan MP3 şarkıları sorunsuz okuyabiliyor mu? Kesin bilgi verebilirseniz sevinirim :) Denerken aklımda bulunsun. Teşekkür ederim.
  • Aralıkta 1,2active otomatik esp ve smeg ekranlı araca sıkı pazarlıkla 37,750 fiyat almıştım, son anda vazgeçtik hyundai i10 mu alsak diye düşündük sonra yeni yilda alalım dedik, çok pişmanım almadığıma. Tek tesellim; Herşeyde bir hayır vardır:)

Cam tavanlı beyaz araç çok güzelmiş hocam maşallah, allah kaza bela vermesin,
    2014 modelmi aracınız? Jantları farklı geldi bana.

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler...aracı teslim aldıktan sonra benzin aldiginiz ilk istasyonda lastik basinclarini kontrol edin be 3 ay sonra kontrol ettimçok yüksekti 39 çıktı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kazasız belasız kullanın. şarkı isimlerinde türkçe karakter veya boşluk olsa bile mp3 ler sorunsuz okunabiliyor. o konuda şüpheniz olmasın kesin bilgidir :)
  • cuump C kullanıcısına yanıt
    Hocam tespitine kesinlikle katılıyorum 308 in arkası oldukça dar ve kasvetli. söylediğin gibi ön koltuğu kendime göre ayarlayıp arkaya oturduğumda dizlerim ön koltuğun arkasına değmekle kalmıyor resmen sıkışıyor. ben 208 in ufak direksiyon olayını çok beğendim bundan sonraki arabam da aynı direksiyon tasarımına sahip olan 308 in 1.2 turbo vti otomatik olur diye düşünüyordum ama 308 in bu diz mesafesi olayını gördükten sonra tamamen vazgeçtim bu fikrimden..
  • Arkadaşlar sırf arka değil, ön kısım bile daha ferah bence.focusa da bindim.kesinlikle 208 ön kısmı çok daha ferah.sanırım ön konsolun şekil yapısından kaynaklanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Arkadaşlar sırf arka değil, ön kısım bile daha ferah bence.focusa da bindim.kesinlikle 208 ön kısmı çok daha ferah.sanırım ön konsolun şekil yapısından kaynaklanıyor

Benimde bu aracı almam daki etkenlerden birisi ön tarafın ferahligiydi...dış boyutundan beklenmeyecek genişlik hissi veriyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: CEMS44

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler...aracı teslim aldıktan sonra benzin aldiginiz ilk istasyonda lastik basinclarini kontrol edin be 3 ay sonra kontrol ettimçok yüksekti 39 çıktı...

Sağolun hocam. Kaç olması gerekiyor basıncın? Lastikler 185/65/R15

aracın şoför kapısında 2.1 bar olarak gösteriyor buda 30 psi a denk geliyor...ben 30 a ayarladım...
  • Arkadaşlar herkese çok teşekkürler. Allah'a şükür bugün aracımı teslim aldım. Zamanla alışıp daha net yorumlar yapabileceğimi düşünüyorum. Allah herkese kazasız belasız ve sorunsuz sürüş deneyimi nasip eylesin.

Arkadaşlar, aracı teslim alırken bana bir teklif sundular, koruma paketi hakkında. İçinde boya koruma, kaput koruma, motor koruma, cam filmi ve şu anda aklıma gelmeyen birkaç kalem daha vardır. Hepsi için KDV dahil 1800 liradan 1100 lira civarına indirdiler yeni araç olduğu için. Ne dersiniz, yaptırmam mantıklı mı? Sizler bu tarz bir koruma paketi yaptırdınız mı?

Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

Not: 5 kişi sınırlamasından dolayı adını mention'layamadığım diğer 208 sahiplerine de yorumları için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 18 Nisan 2014; 19:05:19 >
    hayırlı olsun.kazasız belasız severek kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Arkadaşlar herkese çok teşekkürler. Allah'a şükür bugün aracımı teslim aldım. Zamanla alışıp daha net yorumlar yapabileceğimi düşünüyorum. Allah herkese kazasız belasız ve sorunsuz sürüş deneyimi nasip eylesin.

Arkadaşlar, aracı teslim alırken bana bir teklif sundular, koruma paketi hakkında. İçinde boya koruma, kaput koruma, motor koruma, cam filmi ve şu anda aklıma gelmeyen birkaç kalem daha vardır. Hepsi için KDV dahil 1800 liradan 1100 lira civarına indirdiler yeni araç olduğu için. Ne dersiniz, yaptırmam mantıklı mı? Sizler bu tarz bir koruma paketi yaptırdınız mı?

Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

Not: 5 kişi sınırlamasından dolayı adını mention'layamadığım diğer 208 sahiplerine de yorumları için şimdiden teşekkür ederim.

Bunu genelde tüm firmalar yapar ancak size önerim bunları dışarıda çok daha uygun ve kaliteli yaptırabilirsiniz ben yaptırdım açıkçası pişmanım keşke detailing işi ile ilgili firmalara yaptirsaydim

Haydi hayrlisi olsun onur ne renkti arac.resmini yolla bir ara.ayrica 1100 verdikten sonra o arabaya disarda krallar gibi neler yaparlar neler.

• quote:

Orijinalden alıntı: jek55

Haydi hayrlisi olsun onur ne renkti arac.resmini yolla bir ara.ayrica 1100 verdikten sonra o arabaya disarda krallar gibi neler yaparlar neler.

Teşekkürler hocam. Renk lav kırmızısı. Cilalı köpük ile temizlemişler sağolsunlar teslim öncesi ama nasıl olsa oto yıkamaya girince ufak tefek ve güneşte ve aydınlıkta anca görülebilen çizikler oluşacak o yüzden temiz olmasa da olurdu :)))

Neyse, koruma paketiyle ilgili olarak, 1100 liraya 5-6 kalem işlem sığdırmışlar ve 1800 liradan "yeni araç" dolayısıyla indirim yaptıklarını iddia ediyorlar, firma ciddi bir firmaymış. Tekrar fiyat ve liste istedim. Buradan yollarım teklifi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 18 Nisan 2014; 20:52:13 >
    onur bencede başka firmalar çok daha uygun fiyata daha fazlasını yaparlar...hatta bahsettiğim bu firmalar sıfır aracı bir ay içinde götürdüğün zaman ciidi indirimleri var....internetten de bakabilirsin fiyatlarına...
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.