Şimdi Ara

En İyi Iphone 5S Renk Seçeneği Hangisi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
10.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç gün içinde Iphone 5S siparişi vermeyi planlıyorum ancak renk konusu kafamı karıştırıyor. Sizce en iyi renk hangisi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MovesLikeJagger -- 3 Kasım 2013; 3:08:41 >

• Space Gray bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

Space Gray bence.
    aynı sorunun soruldugu 14123141. konu.. hayır sen sorunca farklı cevap vermıyo ınsanlar yıne herkesın fıkrı aynı tekrar tekrar konu acılmasına gerek yok sanırım..

yinede fikrimi yazayım sana.silver veya gold..siyah ip5im var sıktı biraz koyu renk beni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

aynı sorunun soruldugu 14123141. konu.. hayır sen sorunca farklı cevap vermıyo ınsanlar yıne herkesın fıkrı aynı tekrar tekrar konu acılmasına gerek yok sanırım..

yinede fikrimi yazayım sana.silver veya gold..siyah ip5im var sıktı biraz koyu renk beni...

Alıntıları Göster
    i5'e kadar siyah iyiydi bence , i5 beyaz , i5s space gray

NOT: Hiç iPhone kullanmadım
  • Silver ya da Gold. Elime sadece Space Gray aldım ve o da oyuncak gibi geldi iPhone 5'te siyah daha güzeldi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 3 Kasım 2013; 9:05:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

Silver ya da Gold. Elime sadece Space Gray aldım ve o da oyuncak gibi geldi iPhone 5'te siyah daha güzeldi bence.
    Herkes İphone siyahtır felan diyor ama ben sıkıldıgımdan mıdır nedir artık nefret ediyorum.Bu seferde değişiklik olsun diye gold aldım tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisokkooo

Herkes İphone siyahtır felan diyor ama ben sıkıldıgımdan mıdır nedir artık nefret ediyorum.Bu seferde değişiklik olsun diye gold aldım tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Herkesin zevki farklıdır o yüzden en iyi renk diye bir seçenek olamaz. Ben i5 siyah sahibiyim 5s alacak olsaydım uzay grisi rengini tercih ederdim , Siyah tonlarının her zaman premium bir havası vardır. Hem o gold rengi ne tam kız işi
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ben de iki nesil siyah iphone kullandım,yakından gördüğüm gold rengi ışıklar altında soluk sarı görünüyor.
    Hoşuma gitti gold renk sipariş ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 3 Kasım 2013; 9:33:37 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    space grey rengi çoğunluğun hoşuna gitmiş ama benim hiç gitmedi, çok sıradan, ve çoğunlukta o renk olacak. Bu yüzden ben space greyden tamamen soğudum. Gold çok güzel aslında ama, iphone 5s bence kılıfsız kullanılmaz, şuan 4s var kılıf falan hiçbirşey yok telefon mahvoldu 2 senede. Gold alırsamhttp://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Neo-Hybrid-EX-Slim-Metal-Champagne-Gold,PR-401.html şu kılıfıda alırım, öne arkayada jelatini çekerim, hiçbiryeri açıkta kalmaz telefonun. Ama telefon yukarıda linkteki gibi olucak, o telefonda bayan telefonunu andırıyor abi be, yada çok zengin bir kodoman telefonu gibi. Ama kılıf işi olmasa, sadece öne arkaya jelatin çeksem, gold derim her türlü. Ama kılıf takıcam mecburen, çünkü zaptedemiyorum ben telefonumu, o yüzden silver çok iyi duruyor.
  • Space gray.
  • Gold Çok klas duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenSpirit

space grey rengi çoğunluğun hoşuna gitmiş ama benim hiç gitmedi, çok sıradan, ve çoğunlukta o renk olacak. Bu yüzden ben space greyden tamamen soğudum. Gold çok güzel aslında ama, iphone 5s bence kılıfsız kullanılmaz, şuan 4s var kılıf falan hiçbirşey yok telefon mahvoldu 2 senede. Gold alırsamhttp://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Case-Neo-Hybrid-EX-Slim-Metal-Champagne-Gold,PR-401.html şu kılıfıda alırım, öne arkayada jelatini çekerim, hiçbiryeri açıkta kalmaz telefonun. Ama telefon yukarıda linkteki gibi olucak, o telefonda bayan telefonunu andırıyor abi be, yada çok zengin bir kodoman telefonu gibi. Ama kılıf işi olmasa, sadece öne arkaya jelatin çeksem, gold derim her türlü. Ama kılıf takıcam mecburen, çünkü zaptedemiyorum ben telefonumu, o yüzden silver çok iyi duruyor.

Bu kılıf gibi telefonun arkasını da kapatan model de var mı hocam ? Gayet ince duruyor kabalık oluşturmayacağını düşünüyorum.

Konuya gelirsek Uzay Grisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Gold Çok klas duruyor.

Golda yumuşak işi diyollar
  • Kaçak Yolcu kullanıcısına yanıt
    Apple çalışanları telefon'a taktığı isim kardashian telefonu bilmem anlatabilldim.Sonradan görme mütehait telefonu diyor adamlar.
  • Gold en iyisi yumusak isi felan diyenlere aldirmayin. Onlarda alamamanin verdigi bir kuyruk acisi var normal karsilamak lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Apple çalışanları telefon'a taktığı isim kardashian telefonu bilmem anlatabilldim.Sonradan görme mütehait telefonu diyor adamlar.

Ya ikiside var aslında, sonradan görme işi olmuş biraz dediğin gibi. Şimdi ben o telefonu bi kenan imirzalıoğluna yakıştıramam, bi kıvança yakıştıramam. Bayansı bir havasıda var. Space gray zaten çöp. En mantıklısı silver gibi. Gold alasım geliyor ama, gerçekten sonradan görmüş gibi bir durum oluşturmak istemiyorum insanlar üzerinde.
  • Abi ben çöp mü aldım şimdi?
  • Bence Gold
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Abi ben çöp mü aldım şimdi?

Kardeşim, bana göre öyle. O renk sıradan gibi geliyor bana, ha ama ağır insana gider yani. Bide ben sıkıldım siyah iphone'dan ondan dolayıda öyle geliyo bana. Sen severek aldıysan benim ne dediğimin önemi yok, her insan her rengi sevmek zorunda değil. Sıkıntı yok yani, güle güle kullan.
  • Kişiden kişiye degişecek şey bu. Başkasının dediğini önemsemek ilginç. Ben kimseye sormadan uzay griyi gittim aldım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.