Şimdi Ara

Outlook yakında Windows Mail ve Takvim uygulamasının yerini alabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Outlook yakında Windows Mail ve Takvim uygulamasının yerini alabilir

Yaz dönemlerinden bu yana yeniden yapılanma süreci içerisinde yer alan Microsoft, satın aldığı Nokia’nın cihazlar bölümünün bünyesine katılması ile birlikte gelecek yıl bu süreci tamamlayacak. 

Yeniden yapılanmadaki asıl amaç firmanın cihazlarını ve servislerini daha iyi yansıtmak. Bu süreç içerisinde yazılım tarafında da önemli bir yenilik olacak.

Hotmail adlı emektar eposta platformunu Outlook olarak yeniden tasarlayan Microsoft, Outlook uygulamasına da daha fazla görev vermeyi planlıyor. 

Outlook.com, Windows Mail ve Takvim geliştirici ekipleri daha önce işletim sistemi bölümünün bir parçası durumundaydı. Ancak ekipler an itibariyle Uygulama ve Servisler bölümüne transfer olmuş durumda. Bunun sonucunda yazılımda da değişiklikler olacak.

Windows RT 8.1 ile birlikte tabletlere sunulmaya başlayan Outlook uygulaması bir süre sonra Windows Mail ve Takvim uygulamalarının yerini alacak. Ayrıca şimdiki masaüstü sürümünün yanında modern Windows arayüzüne sahip sürümü de yayınlanacak.

Güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgiler henüz Microsoft tarafından doğrulanmadı ancak gelecek yıl itibariyle hayata geçirilmesi bekleniyor.  

Kaynak:http://www.zdnet.com/microsoft-reorg-more-pieces-fall-into-place-7000022683/

• Ya şu metro arayuzu bu kadar mı güzel durur ya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hic kullanmadigim seyi neden hayatima sokmak icin can atiyorlar anlamiyorym

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.cheek

Valla hic kullanmadigim seyi neden hayatima sokmak icin can atiyorlar anlamiyorym

Sen belki standart bir ev kullanıcısı olduğun için kullanmıyor olabilirsin ancak Microsoft un ürünleri benim hayatımı çok kolaylaştırıyor. Özellikle bulut sistemleri, Office uygulamaları, telefonun kararlılığı, her şeye bir yerden erişmem... Daha say say bitmez

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Valla hic kullanmadigim seyi neden hayatima sokmak icin can atiyorlar anlamiyorym

Sen belki standart bir ev kullanıcısı olduğun için kullanmıyor olabilirsin ancak Microsoft un ürünleri benim hayatımı çok kolaylaştırıyor. Özellikle bulut sistemleri, Office uygulamaları, telefonun kararlılığı, her şeye bir yerden erişmem... Daha say say bitmez

Outlook u kasdettim , office hayatimda bir yer kaplamiyor felan demedim.

• quote:

quote:

quote:

Ben de onu değil, Outlook u aktif olarak kullanan (ben de dahil) milyonlarca insan var..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de onu değil, Outlook u aktif olarak kullanan (ben de dahil) milyonlarca insan var..

Sanirim ilk mesajimi okuyarak kendi durumum hakkinda yorum yaptigimi hatirlatmam gerekiyor. Baksana sen de benim aktif olarak kullandigim officeyi kullamiyormussun. Ben bunu kullanan milyonlar var diyip temellendiriyor muyum ?

• Aynen.. Çık hantallaştırdılar.

• çok güzel haber.
  • güzel haber
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.