Ömer Çelakıl - Hayatın Şifreleri programı
29 Cevap644 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1063 Mesaj
2 Kasım 2013; 15:11:04 

merhaba arkadaşlar, birkaç yıl önce tnt'de ömer çelakıl'ın sunduğu hayatın şifreleri programı yayınlıyordu, daha sonra fox'a geçmişti hatırladığım kadarıyla gece 11 gibi yayın yapıyorlardı. Son 2-3 aydır programı ekranlarda göremedim, yanlış hatırlamıyorsam en son şu maya takvimi saçmalığıyla ilgili yayın yapmışlardı,ardından haber alınmadı, yayından da kaldırılmamış? en son programda final yazısı falan yoktu hiç. Acaba şimdi başka bir kanalda yayın hayatına devam ediyor mu? Ya da tekrar başlama ihtimali var mı? Bilen bir arkadaş cevaplarsa iyi olur,güzel programdı hayalet videolarını yorumlamaları falan eğlenceliydi.

281 Mesaj
2 Kasım 2013; 23:01:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Taxi-Driver

merhaba arkadaşlar, birkaç yıl önce tnt'de ömer çelakıl'ın sunduğu hayatın şifreleri programı yayınlıyordu, daha sonra fox'a geçmişti hatırladığım kadarıyla gece 11 gibi yayın yapıyorlardı. Son 2-3 aydır programı ekranlarda göremedim, yanlış hatırlamıyorsam en son şu maya takvimi saçmalığıyla ilgili yayın yapmışlardı,ardından haber alınmadı, yayından da kaldırılmamış? en son programda final yazısı falan yoktu hiç. Acaba şimdi başka bir kanalda yayın hayatına devam ediyor mu? Ya da tekrar başlama ihtimali var mı? Bilen bir arkadaş cevaplarsa iyi olur,güzel programdı hayalet videolarını yorumlamaları falan eğlenceliydi.

Aynen bende tam senin dediğin yerlerde kalmıştım maya takvimi falan terken adamlar toz oldu

.

1063 Mesaj
2 Kasım 2013; 23:03:36 

Facebook sayfasına baktım, adamlar sadece reklam paylaşıyorlar. Ayrıca fox tv'nin resmi sitesinde programlar bölümünde adı yazmıyor.

281 Mesaj
2 Kasım 2013; 23:05:29 

quote:

Facebook sayfasına baktım, adamlar sadece reklam paylaşıyorlar. Ayrıca fox tv'nin resmi sitesinde programlar bölümünde adı yazmıyor.

Tühbe demek tutunamadılar desene bir yere o admın programı iyiydi yazık olmuş

.

1063 Mesaj
2 Kasım 2013; 23:08:09 

quote:

Orijinalden alıntı: sabinlenter

quote:

Tühbe demek tutunamadılar desene bir yere o admın programı iyiydi yazık olmuş

Aynen

ne kadar sağlam bilinmez ama bir blog :
_____

Sunuculuğunu Emel Özuğur ve Ömer Çelakıl'ın yaptığı "Ömer Çelakıl ile Hayatın Şifreleri" yayından kaldırılmış."Tv Aktüel"'in haberine göre FOX'ta Perşembe akşamları 23.00'da ekranlara gelen Ömer Çelakıl ile Hayatın Şifreleri yayından kaldırılmış.
_____

yazmış.

2077 Mesaj
10 Kasım 2013; 0:21:02 

Bu adam yaşıyormu la hala

"Tartışma 2 kişi arasında olmaz, 2 kişi ve kalabalık arasında olur, ve tartışmayı haklı olan kazanmaz, kalabalığın duymak istediğini söyleyen kazanır, bu yüzden tartışmada söylediğin şeyin anlamından çok söyleyiş tarzın önemlidir."

1063 Mesaj
10 Kasım 2013; 10:47:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

Bu adam yaşıyormu la hala

2050 Mesaj
12 Kasım 2013; 17:46:49 

En son Show tv de bir programda gôrmûşdûm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Did i ever tell you the definition of "Insanity"??

1063 Mesaj
29 Kasım 2013; 11:06:03 

Ömer Çelakıl şuan Show TV'deki Her Şey Dahil programında canlı yayında.İlginç videoları yorumluyor.Az önce cinler görünebilir mi diye tartışıyorlardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taxi-Driver -- 29 Kasım 2013; 11:07:20 >

1063 Mesaj
29 Kasım 2013; 11:45:34 

1671 Mesaj
15 Aralık 2013; 14:20:33 

Sinir oluyorum la ben bu adama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1063 Mesaj
22 Aralık 2013; 21:01:00 

Son 2 gündür fox'taki Mucize Hayatlar programına konuk oluyor ömer. Biraz izledim de adamı konuşturan yok, bahsettikleri konular da saçma. İzleyeceklere duyurulur.

700 Mesaj
23 Aralık 2013; 21:30:33 

Özledik

225 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
-bLack
11 Ocak 2014; 16:17:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

+1
Bende sinir oluyorum her şeyden bir şifre yada mesaj çıkarmaya çalışıyor. Bu adama çünkü eşşeğin z... dolayı demek istiyorum

| Game of Thrones |

The Walking Dead | Lost | Breaking Bad | Arrow | Dexter | American Horror Story | Prison Break | Supernatural

599 Mesaj
18 Ocak 2014; 18:59:17 

quote:

Orijinalden alıntı: -bLack

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

+1
Bende sinir oluyorum her şeyden bir şifre yada mesaj çıkarmaya çalışıyor. Bu adama çünkü eşşeğin z... dolayı demek istiyorum

turkıye sartlarında boyle programlarda yapılmıyor kı
elimizde bu var

ANADOLU KARTALI

5422 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Batman Beyond
21 Ocak 2014; 18:13:43 

Bazı şeyler mantıklı geliyordu ama ordaki +55 tayfa yok mu.Tamamen sallama gibiydi bence.

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
2 gün 19 sa. 33 dk. kadarı kaldı.
26 Ocak 2014; 14:48:58 

tnt de öğlen her gün izlerdim

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
13 sa. 6 dk. kadarı kaldı.
26 Ocak 2014; 15:40:20 

Yapmayın Allah aşkına bu tarz programlar cahil insanları, annelerimizi-babalarımızı, kırsal kesimdeki insanları kandırıp beynini yıkamaktan başka bir şey yapmıyor.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ocak 2014; 22:59:15 

saçı yeter

599 Mesaj
28 Ocak 2014; 21:04:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Yapmayın Allah aşkına bu tarz programlar cahil insanları, annelerimizi-babalarımızı, kırsal kesimdeki insanları kandırıp beynini yıkamaktan başka bir şey yapmıyor.

Diğer programların yanında çok da büyütülmemeli

ANADOLU KARTALI

13 Mesaj
30 Ocak 2014; 0:50:52 

bır ara bagımlılık yaptıydı bu adam

HAyatın Anlamı SARI&LACİ......

599 Mesaj
30 Ocak 2014; 14:51:06 

quote:

Orijinalden alıntı: 4everyday1907

bır ara bagımlılık yaptıydı bu adam

bende de yapmıstı

ANADOLU KARTALI

1063 Mesaj
30 Ocak 2014; 14:56:42 

FOX TV, programı anca işi düşünce yayınlıyor. Mesela 21 aralık olayında yayınlamıştı 2 hafta maksat reyting . Sonra başka bir programı final yapmışlardı, yerini doldurması için 3 hafta yayınladılar. Şimdi yine final yaptılar, eğer 21 aralık tarzı bir olay olursa yine yayınlanır. Bu arada ömer çelakıl da sabah programlarını dolaşıyor, saba tümer, mucize hayatlar, melek tarzı programlarda takılıyor bir süreliğine. Bakalım nolacak, anlattıkları şeylerin çoğu saçma ve komikti ama yine de zaman geçirmek için birebirdi, özellikle hayalet videoları falan tartışınca eğlenceli oluyordu.

19 Mesaj
31 Ocak 2014; 1:13:43 

Programin neden kaldirildigini biliyorum ben takip ediyordm son programindaki konu "ataturk masonmu?" idi bu yzden kaldirdilar bi suru delil falan resimler vardi demekmi birileri gercegi disari cikarmak istemiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

559 Mesaj
23 Şubat 2014; 12:26:26 

nerde açılacak bir daha izlıyorum yarı-dım edin

Iron Maiden Gun's Roses Metallica Linkin Park AC/DC Queen
FELIPE MELO'NUN ASKERLERİYİZ

1063 Mesaj
23 Şubat 2014; 12:30:03 

youtubeta bölümleri var, umarım bir daha başlar. ömer çelakıl da bu aralar sabah programlarında genellikle. fox denen mal kanal gitti gecenin 11ne aldı yayın saatini sonra da reyting az diye kaldırdı .

559 Mesaj
23 Şubat 2014; 12:31:46 

quote:

Orijinalden alıntı: John Constantine

youtubeta bölümleri var, umarım bir daha başlar. ömer çelakıl da bu aralar sabah programlarında genellikle. fox denen mal kanal gitti gecenin 11ne aldı yayın saatini sonra da reyting az diye kaldırdı .

tekrar açılır umarım bi saçma bölüm vardı maskeli kadın çıkıp ben cadıyım felan diyordu

1063 Mesaj
23 Şubat 2014; 12:36:15 

evet hatırladım, çok dalga geçilmişti. bir de programda kimse kimseyi dinlemiyordu, yaşlı bir kadın vardı adı rezzan kiraz'dı galiba sürekli söz kesiyordu. tam biri bir şey anlatıyor hemen araya dalıyordu. reytingler bu yüzden de düştü. keşke tekrar başlasa ama...

559 Mesaj
23 Şubat 2014; 12:39:14 

quote:

Orijinalden alıntı: John Constantine

evet hatırladım, çok dalga geçilmişti. bir de programda kimse kimseyi dinlemiyordu, yaşlı bir kadın vardı adı rezzan kiraz'dı galiba sürekli söz kesiyordu. tam biri bir şey anlatıyor hemen araya dalıyordu. reytingler bu yüzden de düştü. keşke tekrar başlasa ama...

Neden kapatıldı ki Atatürk Mason olayından mı ?

1063 Mesaj
23 Şubat 2014; 12:41:05 

Reytingleri cok düşüktü, gecenin bi vakti yayınlandığı için. Ayrıca sonlara doğru ömer celakıl ilgilenmemeye başladı,hatta son bölümlerde programa gelmiyordu başka bir yerden bağlanıyordu.

Bu mesajda bahsedilenler: Su Torbası

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Belgeseller - TV Programları » Ömer Çelakıl - Hayatın Şifreleri programı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219