Şimdi Ara

Ömer Çelakıl - Hayatın Şifreleri programı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, birkaç yıl önce tnt'de ömer çelakıl'ın sunduğu hayatın şifreleri programı yayınlıyordu, daha sonra fox'a geçmişti hatırladığım kadarıyla gece 11 gibi yayın yapıyorlardı. Son 2-3 aydır programı ekranlarda göremedim, yanlış hatırlamıyorsam en son şu maya takvimi saçmalığıyla ilgili yayın yapmışlardı,ardından haber alınmadı, yayından da kaldırılmamış? en son programda final yazısı falan yoktu hiç. Acaba şimdi başka bir kanalda yayın hayatına devam ediyor mu? Ya da tekrar başlama ihtimali var mı? Bilen bir arkadaş cevaplarsa iyi olur,güzel programdı hayalet videolarını yorumlamaları falan eğlenceliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taxi-Driver

merhaba arkadaşlar, birkaç yıl önce tnt'de ömer çelakıl'ın sunduğu hayatın şifreleri programı yayınlıyordu, daha sonra fox'a geçmişti hatırladığım kadarıyla gece 11 gibi yayın yapıyorlardı. Son 2-3 aydır programı ekranlarda göremedim, yanlış hatırlamıyorsam en son şu maya takvimi saçmalığıyla ilgili yayın yapmışlardı,ardından haber alınmadı, yayından da kaldırılmamış? en son programda final yazısı falan yoktu hiç. Acaba şimdi başka bir kanalda yayın hayatına devam ediyor mu? Ya da tekrar başlama ihtimali var mı? Bilen bir arkadaş cevaplarsa iyi olur,güzel programdı hayalet videolarını yorumlamaları falan eğlenceliydi.

Aynen bende tam senin dediğin yerlerde kalmıştım maya takvimi falan terken adamlar toz oldu

• Facebook sayfasına baktım, adamlar sadece reklam paylaşıyorlar. Ayrıca fox tv'nin resmi sitesinde programlar bölümünde adı yazmıyor.
  • quote:

Facebook sayfasına baktım, adamlar sadece reklam paylaşıyorlar. Ayrıca fox tv'nin resmi sitesinde programlar bölümünde adı yazmıyor.

Tühbe demek tutunamadılar desene bir yere o admın programı iyiydi yazık olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabinlenter

quote:

Facebook sayfasına baktım, adamlar sadece reklam paylaşıyorlar. Ayrıca fox tv'nin resmi sitesinde programlar bölümünde adı yazmıyor.

Tühbe demek tutunamadılar desene bir yere o admın programı iyiydi yazık olmuş

Aynen

ne kadar sağlam bilinmez ama bir blog :
    _____

Sunuculuğunu Emel Özuğur ve Ömer Çelakıl'ın yaptığı "Ömer Çelakıl ile Hayatın Şifreleri" yayından kaldırılmış."Tv Aktüel"'in haberine göre FOX'ta Perşembe akşamları 23.00'da ekranlara gelen Ömer Çelakıl ile Hayatın Şifreleri yayından kaldırılmış.
    _____

yazmış.

• Bu adam yaşıyormu la hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

Bu adam yaşıyormu la hala

• En son Show tv de bir programda gôrmûşdûm.
  • Ömer Çelakıl şuan Show TV'deki Her Şey Dahil programında canlı yayında.İlginç videoları yorumluyor.Az önce cinler görünebilir mi diye tartışıyorlardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 29 Kasım 2013; 11:07:20 >
  •  Ömer Çelakıl - Hayatın Şifreleri programı
  • Sinir oluyorum la ben bu adama
  • Son 2 gündür fox'taki Mucize Hayatlar programına konuk oluyor ömer. Biraz izledim de adamı konuşturan yok, bahsettikleri konular da saçma. İzleyeceklere duyurulur.
  • Özledik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Sinir oluyorum la ben bu adama

+1
    Bende sinir oluyorum her şeyden bir şifre yada mesaj çıkarmaya çalışıyor. Bu adama çünkü eşşeğin z... dolayı demek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -bLack

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Sinir oluyorum la ben bu adama

+1
    Bende sinir oluyorum her şeyden bir şifre yada mesaj çıkarmaya çalışıyor. Bu adama çünkü eşşeğin z... dolayı demek istiyorum

turkıye sartlarında boyle programlarda yapılmıyor kı
    elimizde bu var
  • Bazı şeyler mantıklı geliyordu ama ordaki +55 tayfa yok mu.Tamamen sallama gibiydi bence.
  • tnt de öğlen her gün izlerdim
  • Yapmayın Allah aşkına bu tarz programlar cahil insanları, annelerimizi-babalarımızı, kırsal kesimdeki insanları kandırıp beynini yıkamaktan başka bir şey yapmıyor.
  • saçı yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Yapmayın Allah aşkına bu tarz programlar cahil insanları, annelerimizi-babalarımızı, kırsal kesimdeki insanları kandırıp beynini yıkamaktan başka bir şey yapmıyor.

Diğer programların yanında çok da büyütülmemeli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.