Şimdi Ara

HTC M8 modeli Sense 6.0 ile gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC M8 modeli Sense 6.0 ile gelebilir

One Max adlı Phablet modeli ile bu yılı tamamlaması beklenen HTC'nin gelecek yıla hangi model ile başlayacağı merak konusu. Model lansmanında bir yıllık döngü stratejisini belirleyen HTC'nin yeni amiral gemi modelini yılın ilk aylarında satışa sunması bekleniyor.

Evleaks tarafından sızdırılan yeni bilgilere göre HTC, M8 adında bir amiral gemi modelini gelecek yıl için hazırlıyor. Model hakkında henüz bir donanım bilgisi verilmemiş ancak Sense 6 kullanıcı arayüzü sunacağı belirtiliyor. 

HTC her yıl Sense kullanıcı arayüzünü bir üst versiyona yükseltirken, yıl içerisinde de arayüze geliştirmeler ekliyor. Bu bakımdan Sense 6 muhtemelen gelecek yıl ki HTC Android cihazlarının arayüzü olacak.

M8 kod adı yaz döneminden bu yana kulislerde dile getiriliyor. Bu yıl beklediği çıkışı yapamayan HTC'nin M8 ile nasıl bir strateji izleyeceği merak konusu. 

• İcine etmezler insallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu firmaya üzülüyorum, İnşaallah toparlanır. Kimseyle kavgaları polemikleri yok işlerine bakıyorlar.

• htc senden ne zaman bi cacık olacak? tek başına olmuyorsa bari ruh ikizin sonyle bi araya gelinde adam akıllı bişeyler yapın o da aynı ot..
  • HTC gerçekten kaliteli ürünler ortaya çıkaran bir firma. Merakla bekliyorum.

• Kimse alinmasin ama Htc bu gidisle zor. LG tarzi bi atak yapsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreTheBand -- 2 Kasım 2013; 0:45:17 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Htc eğer toparlarsa apple gibi olur (hatta daha iyi) eğer toparlayamazsa çok yazık olur android i ios stabilitesine kavuşturmak her yiğidin harcı değil.

• Htc den tek isteğim pil ömrünü optimize etmeleridir. Bunun haricinde çoğu şeyi zaten düzgünce yapıyorlar.

• daha iyi durum da olmayı hakediyorsun HTC

• BU HABERLERİ PEK ÖNEMSEYEN YOK ŞUANDA TÜM MOBİL DÜNYA S3 VE NOTE 2 İÇİN 4.3 GÜNCELLEMESİNE KİLİTLENMİŞ DURUMDA.

• merakla bekliyorum insallah htc yi iyi yerlerde gorurum hak ediyorlar not : biraz fiyattan feragat edin lutfen htc yetkilileri

• Htc bu m8 modelini g2 gibi piyasaya ucuz sokarsa belki toparlayabilir

• yazık HTC gibi kaliteli telefon yapan firma zor durumlarda.

• Arka kapak ve pili değiştirebilir yap ve micro sd koy ondan sonra otur kaç adet satıyorsun seyret. Ben bu HTC nin ceosunun rakip bir firmaya falan çalıştığını düşünüyorum yada çok eski ve dik kafalı biri.

• Htc Ceo'sunun işine son verirse ancak toparlanabilir. Merak ediyorum, sahibi nasıl dayanıyor. Dünyanın en zengin insanlarından biri htc'nin sahibi. Kadının kendi serveti 10 milyar dolar. Tamam anladık paraya ihtiyacın yok ama şu firmanın tablolarını düzeltip kötü haberlerle adının anılmasını engelleyin artık.

onun dışında firmanın yeni stratejisi güzel. yılda bir amiral gemi sistemi android dünyasında ihtiyaç duyulan bir sistemdi. malum yıl içinde 26 adet S4 çeşidi çıkaran firmalar var. :)

• bi ne amiraller gorduk :))

• Olay fiyatta bitiyor.

Sonuçta bu telefonların üreticilere maliyeti 150 Dolar civarında oluyor.

Bu sebeple 1200-1500 TL aralığında Amiral Gemisi telefonları satabilirler rahatlıkla.

Umarım HTC One M8 bu fiyat aralığından gelir. Bu sayede HTC 50 milyon telefonu rahatça satacaktır.

Kısacası kurtuluş formulü çok basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Olay fiyatta bitiyor. Sonuçta bu telefonların üreticilere maliyeti 150 Dolar civarında oluyor. Bu sebeple 1200-1500 TL aralığında Amiral Gemisi telefonları satabilirler rahatlıkla. Umarım HTC One M8 bu fiyat aralığından gelir. Bu sayede HTC 50 milyon telefonu rahatça satacaktır. Kısacası kurtuluş formulü çok basit.

HTC'nin asıl problemi satış değil de karlılık ve hacimli üretim yapabilmek.

• Eğer one gibi az batarya ve micro sd kart destegi koymayacaklarsa butterfly s e s800 islemci koyup yollasınlar İnsanların one - s4 arasında secim yaparken s4 almasının nedenleri bunlar Tabi bataryasının cikmasıda s4 e kaydırıyor Telefon olarak her turlu one daha kaliteli olmasına rağmen s4 nasıl daha iyi satar diye bir arastırma yaptırmıyormu bu htc merak ediyorum

• Degil sense 6 :D sense 9 ilede gelsee u kafaylaa yine batacak yine batacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.