Şimdi Ara

LG BH6730T 3D Bluray 5.1 Ev Sinema Sistemi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
11
Favori
33.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar görüşlerinize ihtiyacım var.Lg sinema sistemi almak istiyorum,bu ürün fiyat ve performans olarak nasıl.Vatan da şuan 849 tl diyor yorumlarınızı bekliyorum saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • justings J kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum. Gerilim ve korku filmlerini izlemek çok zevkli. Lg TV ye sahipsen kaçırma al derim.

Linki paylaşır misin hocam fiyat yüksek geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: jenas

Ben memnunum. Gerilim ve korku filmlerini izlemek çok zevkli. Lg TV ye sahipsen kaçırma al derim.

Linki paylaşır misin hocam fiyat yüksek geldi bana.

link bu kardeşim bi inceleyip dönermisin
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-bh6730t-3d-blu-ray-51-1000w-ev-sinema-sistemi.html#genel-bakis
    Kule tipli hocam bu. Ben s olanı sandım. Fiyatı uygun hoşunuza gittiyse alabilirsiniz.

• quote:

Kule tipli hocam bu. Ben s olanı sandım. Fiyatı uygun hoşunuza gittiyse alabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim kardeşim yarın bi akslik çıkmazsa alıcam inşallah

Hocam kapali kutu yani sıfır değil mi Ürün? Teshirse eğer uzak durun.

• quote:

Hocam kapali kutu yani sıfır değil mi Ürün? Teshirse eğer uzak durun.

Yok yok kapalı kutu.Bir kaçtane var ellerinde sıfır hiç açılmamış.Bu arada kurulumu kendimizmi yapacağız yoksa servismi çağırmamız gerekiyor.Teşekkürler kardeşim

Kendin de yapabilirsin serviste cagirabilirsin. Sıkıntı cikmamasi için servise kurdur derim. Ne olur ne olmaz.

• jenas J kullanıcısına yanıt
    Servislerin işlerini baştan savma yapmaları yüzünden eğer bilginiz varsa ya da biraz yatkınsanız bu işlere kendiniz kurun derim.
  • FaTBoYtr F kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum kısmen de olsa.
  • Arkadaşlar, bu ses sisteminde DTS li filmleri izlerken 5.1 ses alabiliyorken, normal müzik şeklinde olan DTS sesleri neden alamıyoruz.. Yada ben alamıyorum, hışırtı şeklinde ses geliyor sadece.. Bu konuda tecrübelerinizi bekliyorum..
  • BioCSI B kullanıcısına yanıt
    .wav ve .cue dosylarından oluşan seslerden bahsediyorsanız onları alamazsınız. tavsiyem çok kanallı .flac dosyalardır.
  • selamlar arkadaşlar,

martın başında teknosa'dan almıştım ben de bu ses sistemini. geçen hafta itibariyle bozuldu, ekranda sadece "please wait" yazısı takılı kaldı. reset, güç kablosunu tak çıkar vs. denedikten sonra servisi aradım. geldiler incelediler. 2 gün sonra arayıp ürün değişiminin onaylandığını söylediler. anakart arızalıymış. yabancı sitelerden bakındığım kadarıyla kronik bir problemmiş.

şimdi işin yoksa bekle teknosa önce gelsin eski ürünü alsın, sonra yeni ürünü getirsin, kursun vs.

üründen mennundum ama durup dururken bozuldu. inşallah bir daha bozulmaz.
  • Arkadaşlar geçte olsa bu ürünü almış ve aranıza katılmış bulunmaktayım.Eve geldim Servis kurulumu yapmış ama içler acısı bütün kablolar dışarıda,kolon kablo bağlantıları kolonun içinden değilden dışından bağlanmış tabi hepsini söktüm kendim kolonların içinden geçirerek yaptım.Üründen gayet memnunum sizlere şunu sormak istiyorum.Ürünü televizyona hdmi kabloyla bağladım ve ekstra olarakta ses için optik kabloyla bağlantı yaptım sizce optiği kullanmama gerek varmı yoksa bu şekilde kullanayım mı.Sadece hdmi den de ses dağılımı oluyor,ben karar veremedim sizce nasıl bir bağlantı şekli kullanmalıyım.SAYGILARIMLA
  • hdmi arc kullanıyorum bi sorun teşkil etmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: satanpist

hdmi arc kullanıyorum bi sorun teşkil etmiyor

Peki sana göre seste bi değişiklik varmı kardeşim.Hdmi den verdiği zamannı canlı yoksa optik ten verdiği zamannı

• Arkadaşlar sistemde vcd izleyen var mi aranizda

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTBoYtr

.wav ve .cue dosylarından oluşan seslerden bahsediyorsanız onları alamazsınız. tavsiyem çok kanallı .flac dosyalardır.

teşekkür ederim kardeşim.. flac dosyaların hepsimi 5.1 kanaldır yoksa biz ararken 5.1 özelliği olanı mı seçicez..? ayrıca bu flac ses dosyaları olan bi website mevcutmu bilginiz dahilinde olan
  • Rica ederim. Hepsi değildir hatta bazıları gerçek .flac bile değildir MP3'den encode ederler. Biraz şans işi. Torrent olarak çok fazla kaynak bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTBoYtr

Rica ederim. Hepsi değildir hatta bazıları gerçek .flac bile değildir MP3'den encode ederler. Biraz şans işi. Torrent olarak çok fazla kaynak bulabilirsiniz.

bizim cihaz dts çözemiyormu?? netten dts ses indirdim (cue + wav dosyaları çıktı içinden) wav dosyasını asshampoo programı ile ses dosyası olarak cd ye kaydettim. cd yi cihaza takıp dinleyince yine cızırtı ses geliyor.. ?? bu cihazla dts müzik dinleyemeyeceğiz herhalde.. flac ses dosyalarına da baktım lakin bana çok başarılı gelmedi..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.