Şimdi Ara

PES 2014'ün PC Demosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Pro Evolution Soccer 2014'ün PC demosu sonunda yayınlandı. Oyunun PC demosunda Almanya, İtalya, Bayern Münih ve Santos gibi konsol sürümlerindeki takımların yanı sıra İngiltere, İspanya, Fransa, Portekiz, Manchester United, Colo Colo ve Boca Juniors gibi takımlar da yer alıyor.

Oyunun demosunu serinin resmi topluluk sitesi olan PESFan yoluyla indirebilirsiniz.

• Bir oyun çıktıktan sonra demosunun çıkmasıda ayrı bir konu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Pes artık eski serisindeki başarıyı asla başaramayacak.Çok yanlış kararlar alıyor.
  • Oyunu indirdik oynadık beğenmedik sildik fifa 14 kurduk TR yama kurduk kariyerde coşuyoruz adamlar 2 ay önce çıkardıkları oyunun demosunu yeni çıkarıyorlar.

Günaydın konami. Çok acayip adamsınız. Sizi fifa falan değil kendi kendinizi rezil ediyorsunuz. Demo dediğin oyundan önce çıkar insanlar deneyip ona göre oyunu alırlar. Alan aldı satan sattı bu demoyu kim ne yapsın bu saatten sonra.

• oyun zaten berbat bedava verse gene satama-z
  • hayatımda pes oynamaya hiç karar vermedim ve bu kararı aldığım için çok huzurluyum.pes oynayanları da anlamıyorum 2 pasla gol atılır mı??iyiki varsın FIFA!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Oyunu indirdik oynadık beğenmedik sildik fifa 14 kurduk TR yama kurduk kariyerde coşuyoruz adamlar 2 ay önce çıkardıkları oyunun demosunu yeni çıkarıyorlar.<br><br>Günaydın konami. Çok acayip adamsınız. Sizi fifa falan değil kendi kendinizi rezil ediyorsunuz. Demo dediğin oyundan önce çıkar insanlar deneyip ona göre oyunu alırlar. Alan aldı satan sattı bu demoyu kim ne yapsın bu saatten sonra.

pes çoktan havlu atmış kardeş.

• Deneyelim bakalım nasıl olmuş,ana oyun öncesi fikir sahibi oluruz
  • Biz gideriz Mersin' e, millet gelir tersine...

• Biraz geç olmadımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betadragon -- 1 Kasım 2013; 18:19:10 >
  • Konami en büyük pisliği vitaya pes cikarmamakla yaptı.ceksinler milletin ahini pes faniydim lakin Fifa çok değişti zevk veriyor
  • Konami en büyük pisliği vitaya pes cikarmamakla yaptı.ceksinler milletin ahini pes faniydim lakin Fifa çok değişti zevk veriyor
  • Oyunu oynadık, beğenmedik, sildik. Bir de demosunu oynayalım bakalım geliştirme var mı :D

• bu işte bir terslik var sanki :)

• iyice battı, amaç ne ki şimdi!

• İndireyimde eve misafir gelen bebeler oynar. Fifama bulaşmasınlarda

• Oyunu ilk oynadığımda bende kötü bulmuştum fakat oynadıkça oyuna alıştım ve şu anda inanılmaz keyif veriyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum , oyuna uzun zaman harcayın o zaman ne kadar iyi olduğunu anlayacaksınız.

• Facepalm...
  • Bu terste bir işlik var:)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipercover

İndireyimde eve misafir gelen bebeler oynar. Fifama bulaşmasınlarda

Sen daha bebesin onlardan :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.