Şimdi Ara

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
24
Favori
168.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ghosting ne demek biraz araştırdım ama anlayamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süre bir resime baktığınızı düşünelim iPad'den, daha sonra başka bir resim açtığınızda bir önceki resmin kalıntılarını ekranda görüyorsanız (hayalet gibi, bu yüzden ismi Ghosting) . Bu olayın ismi Ghosting'tir. Pikseller uzun süre aynı rengi verirse başka renklere geçmek istediklerinde bu işlem zaman alıyor. Aşağıda ki resim size daha net anlatacaktır durumu.

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU]
  • Anlatmaya çalışayım;
    Ekranda bir görüntü uzun süreli durduğunda panelin arkasına o resim yakılıyor/gölgeleniyor ve tamamı gri olan bir diğer resme geçtiğimizde ilk açtığımız resmin görüntüsünü gri resmin üzerinde görebilirsin.( Bakınız yabancı kaynak) Mesela ben denedim yeni aldığım ipad mini retina da ve bu sorunla karşılaştım. (Benim cihazda Sharp paneller kullanılmış, LG'nin kullanıldığı panellerde sorun yok.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadSing3r -- 27 Aralık 2013; 20:03:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

Apple Store Türkiye'yi arayarak (0800'lü numara) durumu anlatın. Sizden mail adresinizi isteyecekler ve faturanızı elektronik ortamda oluşturup yollayacaklar.

Hallettim.
  • GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    hoca bende almayı düşünüyorum apple store ile turkcell den alırsam ne gibi farklar olur ve hangisini tercih edersiniz? iphone 5s i almam için? birde kaç günde geldi
  • Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 Kasımda aldığım SmartCover'ı iade edemiyorum. Neden olarak iade süresinin dolduğunu söylüyor. Apple'ın İade ile ilgili bölümüne girdiğimde de şu yazı çıkıyor ;

"Tatil İade Politikası
    Apple Online Store'dan satın alınan ve 1 Kasım 2013 ile 25 Aralık 2013 tarihleri arasında teslim edilen ürünler 7 Ocak 2014 gününün sonuna kadar iade edilebilir. Apple Online Store Satış ve İade Politikası'nda belirtilen tüm hüküm ve koşullar bu ürünler için de geçerlidir. 25 Aralık 2013'ten sonra satın alınan ürünler Standart İade Politikası kapsamında değerlendirilir.
    "

Şimdi ben bu ürünü iade edebiliyor muyum yoksa edemiyor muyum ?
  • Selam, ürün alındıktan 14 gün içinde koşulsuz iade ediliyor dediyor. Aldık iPhone 5S i kullandık 10-12 gün beğenmedik geri yollayıp paramızın tamamını geri alabiliyor muyuz yani. Bir de taksitli aldıysak para iadesini nasıl yapıyor geri kredi kartına.
  • Yazan yazıya göre iade edebilirsiniz. Detaylı bilgi için Apple Online Store Müşteri Hizmetlerini arayın. Sizi en doğru şekilde bilgilendirecektirler.
  • Evet, 14 gün içerisinde hiçbir neden belirtmenize gerek kalmadan değişim veya para aildesi isteyebilirsiniz. Nakit veya tek çekim ödediyseniz paranız hesabınıza 3-4 gün içinde geçer. Fakat taksitte ne olduğunu tam bilmiyorum açıkçası.
  • Kullansak bile mi ?
  • Tabii ki. Cihaza fiziksel bir hasar vermediğiniz sürece problem yok.
  • Merhaba. Online storedan aldığım Silver 5S in durumu gönderildi olarak güncellendi. Ama tahmini teslimat tarihi 8 ocak diyor. Gebzeden 10 günde mi gelecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseven97

Merhaba. Online storedan aldığım Silver 5S in durumu gönderildi olarak güncellendi. Ama tahmini teslimat tarihi 8 ocak diyor. Gebzeden 10 günde mi gelecek?

Teslimat takibinde UA5X li bir numara mı var yoksa 8 ile başlayan bir numara mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeliTeknik

quote:

Merhaba. Online storedan aldığım Silver 5S in durumu gönderildi olarak güncellendi. Ama tahmini teslimat tarihi 8 ocak diyor. Gebzeden 10 günde mi gelecek?

Teslimat takibinde UA5X li bir numara mı var yoksa 8 ile başlayan bir numara mı ?

8 ile başlayan bir numara var. İyi mi kötü mü?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeliTeknik

quote:

8 ile başlayan bir numara var. İyi mi kötü mü?

Benim de durum öyle şu an. Muhtemelen bu akşam kargoya verilir, yarın gelir elinize.
  • aseven97 A kullanıcısına yanıt
    Günaydın,
    İl neresi ?Ben de cuma akşamı sipariş verdim 31 Ocak 2014 teslim gözüküyor. İl İstanbul
  • step-team kullanıcısına yanıt
    İl Kütahya. Ben siparişi 19 Aralıkta vermiştim. Ancak havaleyle ilgili sorun çıktı süreç baya uzadı. Daha yeni gönderildi. İnşallah dediğiniz gibi yarın elimde olur. Hatta yarın değil, bu hafta elimde olsun yeter. 10 gün daha bekleyemem
  • HeliTeknik kullanıcısına yanıt
    İnşallah
  • UPS den 5S siparişimi takip ediyorum. Bilgiler doğru "Alıcı İl : KUTAHYA" falan yazıyor ama;

30.12.2013 23:08:39 KARAYOLU (03EL965) İLE AFYON HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ FORMULA HUB
    30.12.2013 19:30:40 GİRİŞ SCAN EDİLDİ (MEHMET ULAŞ) FORMULA HUB

Acaba afyondan mı kütahyaya gelecek? Yoksa bir sroun mu var? Yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.