Şimdi Ara

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU] (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.521
Cevap
24
Favori
168.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence orayı kargo aşamasına göre anında yenileme şansları bulunmuyor. Ondan kaynaklanıyor.
  • Selamlar,

tahmini teslimat 24 aralık diyor yola cıkmıs ne zaman gelir tahmini? önce gelme sansı var mı?
    tecrubesi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

Gönderildi 16.Ara.2013 tarihinde
    Teslimat Tarihi 27/12/2013 - 31/12/2013
    Teslimatı Takip Et
    Ürünleri İade Et
    Durum Shipment dispatched (FORMULA HUB,,TR)
    Tahmini Teslimat 24 Aralık 2013 Salı
    Nakliyeci UPS
    Takip Numarası UA*****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkayWw -- 17 Aralık 2013; 8:15:19 >
  • Şuandaki siparişimin son durumu bu arkadaşlar. Ne zaman elimde olur. Bugun veya yarın elime geçecek gibi görünüyor sanki.

https://store.donanimhaber.com/90/20/c1/9020c197a8ef5b7a6ffd55ab4582f6a7.PNG

• BerkayWw kullanıcısına yanıt
    bugün elinde tel, takip numarasından ups sitesine gir araç dağıtıma çıkınca nerlerde takip edebilirsin
  • vasco1925 kullanıcısına yanıt
    az kaldı sanırım teşekkürler
  • ipad'in arkasına baskı olayı güzel düşünülmüş...

piyasa da ne kadar 16gb wifi olan ipad air ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 17 Aralık 2013; 16:06:49 >
  • 26 Kasım gecesi aldığım Lazer Baskılı iPad Air 32GB wifi+cellular cihazım 14/12/13 tarihinde tarafıma UPS ile teslim edildi.
    Cihazı açar açmaz ekranın sol üst köşesinde kalan nokta kadar ufak bir hata dikkatimi çekti. Arayıp durumu anlattım ve değişim istedim. Defalarca bu durum için özür dilediler ve değişim talebimi işleme aldılar. Yeni iPad'im geldiğinde şu an kullanmakta olduğum hatalı olanı geri alacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodWasTaken -- 17 Aralık 2013; 16:42:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 15 aralık pazar günü siparişi verdim 3-5 iş günü teslimat bildirilen 5s gold elime 17.12.2013 tarihinde 16:45 te ulaştı.
    bekleyen arkadaşlar için bilginize.bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum.
  • Sipariş gönderildi,fakat takip edemiyorum takip nosunu girince Bu Referans/Takip Numarasına ait bilgi bulunamamaktadır. Lütfen numaranızı kontrol edip yeniden deneyiniz. diyor
  • Bu akşam itibariyle bende verdim siparişi.. Gelişmeleri aktarırım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodo_1912 -- 18 Aralık 2013; 21:06:06 >
  • bende de durum bu şekilde
    iade işlemini 28.11 de yapmıştım ama anca yolladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 17 Aralık 2013; 21:21:55 >
  • Apple Store 'dan havale yolu ile ürün arkadaşlar !!! Benim merak ettiğim bir konu var, bankaya ürün ücretini yatırırken (gişeden) her hangi bir havale ücretide ödüyormuyuz bilgisi olan varmı ? APPLE ın havale için anlaştığı BANKA (yada bankalar) havale ücreti alınmaması yönünde bir anlaşması varmıdır ?

Eğer alıyor isede 2. merak ettiğim yatırılan paraya göre bu ücret ne kadar değişkenlik gösteriyor? Bu konuda bilgili arkadaşların tecrübesine ihtiyacım var.

• Nihayet bizde gorduk malum kişiyi Yarın gelirmi acaba telefon ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bende de durum bu şekilde

O Nedir Hocam Kaç Tane Aldınız ? Değişimler Kaç Tane :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodo_1912

Bu akşam itibariyle bende verdim siparişi.. Gelişmeleri aktarırım buraya

Hocam Herşeyiniz İfşa Olmuş Kaldırın Resmi Bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengiz Elektronik -- 17 Aralık 2013; 23:25:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

quote:

3. değişimde rengide değiştirdim.o yüzden bu şekilde durum.

ekleme : MEHMET ULAŞ forever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 17 Aralık 2013; 23:33:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

quote:

3. değişimde rengide değiştirdim.o yüzden bu şekilde durum.

ekleme : MEHMET ULAŞ forever

Maaşallah Hocam.

• Apple Store 'dan havale yolu ile ürün alan arkadaşlar !!! Benim merak ettiğim bir konu var, bankaya ürün ücretini yatırırken (gişeden) her hangi bir havale ücretide ödüyormuyuz bilgisi olan varmı ? APPLE ın havale için anlaştığı BANKA (yada bankalar) havale ücreti alınmaması yönünde bir anlaşması varmıdır ?

Eğer alıyor isede 2. merak ettiğim yatırılan paraya göre bu ücret ne kadar değişkenlik gösteriyor? Bu konuda bilgili arkadaşların tecrübesine ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chiris -- 18 Aralık 2013; 10:31:48 >
  • Arkadaşlar bugun dağıtıma cıkmıs normalde paket bekledim tüm gün gelmedi,şubeye geri goturmuş adam. Acaba adresi falanmı bulamadı yoksa yetişmedimi teslimatlar falan yarında beklesemmi şubeye gidip direk alsammı sizce ?

• Salı akşamı siparişini verdiğim iPhone 5S bugün itibariyle kargolandı. Yarın elimde olacak.
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.