Şimdi Ara

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
24
Favori
168.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vipracing

Bende 45 dk önce sipariş verdim eşim ile oğluma tarih olarak: Teslimat 1 Gönderim: 5 - 7 iş günü
    Teslimat: 11/11/2013 - 13/11/2013 Teslimat Yöntemi: Standart Gönderim

maili geldi.Bakalım hangi firma getirecek.

Aynı saatlerde ben de sipariş verdim.Aynı tarihler benim içinde geçerli.Şimdiden hayırlı olsun
  • İrfan.S : Teşekkürler şampanya ve beyaz 64 gb :)

Fatkork : Teşekkürler sizde ağız tadı ile güzel günlerde kullanın :)

Hepimize hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 2 Kasım 2013; 0:46:46 >
  • Ben de 3 saat önce siparişimi verdim. Bakalım söyledikleri zamanda gelecek mi...

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ockforever -- 2 Kasım 2013; 1:20:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ockforever

Ben de 3 saat önce siparişimi verdim. Bakalım söyledikleri zamanda gelecek mi...

Güle güle kullanın. Bize verdikleri tarihlerde geleceğini umuyoruz
  • @İrfan.S
    Sağolun, size de şimdiden hayırlı olsun.

Acaba sipariş veren herkesi onay için arıyorlar mı?
    Arıyorlarsa haftasonuna girdik diye aramazlar mı ki?
  • an itibariyle bende siparişimi verdim, allah hayırlısıyla ve hayırlı işlerde kullanmayı
    nasip etsin herkese. çoluğunun çocuğunu rızkından boğazından kesipte böyle
    şeyler alanlardan eylemesin ve bizi teknoloji fetişizminden uzak etsin.

elimizde olanlarla şükretmeyi, olmayanlarla da sabretmeyi ve dua etmeyi nasip etsin.

bir iphone mı yazdık bu kadar şeyi, tabii ki hayır :)

16 gb silver.

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

quote:

Orijinalden alıntı: dr.trust

altın rengi telefonla mı gezecek simdi bunca erkek?

piyasada onca altin rengi kilif vardi. allah askina bi tane erkekte altin rengi kilif gordunuz mu ya :)

bundan sonra alacaklari uyariyorum. gaza gelmeyin. kokos kizlar full altin aliyor. ayni telefon sizde de olacak... aman diyeyim.

almis olanlara HAYIRLI olsun. KAZASIZ BELASIZ cok guzel haberler icin kullanirlar INSALLAH.

her zaman kilif sanslari var. sikinti yok.

Öncelikle altın konusuna bi açıklık getirmek gerekiyor. Belli ki çok ön yargılısınız. Ben altın rengi olarak değilde Şampanya rengi olarak görüyorum bu rengi ve gayette hoş duruyor. Olurda beğenmezsem 14 gün içerisinde zaten ücretsiz değiştirme hakkım var.

İkinci olarak piyasada istemeyeceğiniz kadar altın rengi haricinde de kılıflar mevcut. Altın rengi alıp siyah kılıflada kullanılabilir. Kusura bakmayın ama düşünce yapınız rahatsız edici..

Sizin mantığınızla olaya yaklaşacak olursak. Kokoş kızlarda kırmızı renkli arabalara da biniyor, şimdi Ferrari'niz olsa kırmızı diye binmez misiniz ?

GOLD diye satiliyor. sampanya degil.

kilif sansiniz oldugunu ben de soyledim.

amacim bi insanin suru psikolojisiyle belki de pisman olacagi bir telefonu almamasini saglamaktir.

kotu niyetli bi insan benim bitirdigim sekilde bitirmezdi mesajini.

begenip de alan alsin. sonucta altin kunyeyi de kolyeyi de begenen var ki satiliyor.

arada kalan erkek varsa iki kere dusunsun derim.

benim samimi bi arkadasim olsa aldirmam. silver al black al derim. araban silver... araban black...

arap seyhi gibi ne goldu derim :)

neyse... dedigim gibi. kim ne aldiysa hayirli haberler almayi nasip etsin. kotu niyet yok.

kalp kirmayalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese günaydın..
    Ben cuma günü 1 adet orjinal deri kılıf siparişi verdim,ptesi teslim edecekler..Gönderen kargo firması UPS!
    Hayatımda ilk defa bir kılıfa 104 tl verdim..Turkuaz rengine benzeyen kılıfı aldım..
    Arkadaşlar,bu Apple'ın Türkiye resmi ofisi Astoria'nın 3. katındaymış..En son haberi olan ben mi oldum yoksa yeni bir şey mi bu ofis olayı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o ofis genel merkez, orada satış yapılmıyor.
  • dr.trust kullanıcısına yanıt
    Bunun erkeklikle ne alakasi var anlayamadir 1 aydir gold kullaniyorum ve cok memnunum ben simdi erkek degil miyim tovbe tovbe. Gold yakiyor ortaligi seksi renk bakan bir daha bakiyor. Avea bayine girmistim bir kere bu ne diye basima usustuler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Bunun erkeklikle ne alakasi var anlayamadir 1 aydir gold kullaniyorum ve cok memnunum ben simdi erkek degil miyim tovbe tovbe. Gold yakiyor ortaligi seksi renk bakan bir daha bakiyor. Avea bayine girmistim bir kere bu ne diye basima usustuler.

+1881
  • ya arkadaş 1 kasımı zor bekleedim şimdi teslimat süresinde 14.11.2013-18.11.2013 yazıyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: applem26

Arkadaslar beni de Apple aramış ama gecenin 4unde geri arama yaparlar herhalde bi de aranan arkadaslardan neden onay istiyorlar ki zaten işlem onaylandı

bilgileri doğrulamak adına arıyorlar.siparişi veren kişiyle görüşmek istiyorlar
  • Apple Store'dan havale ile ürünü satın alanlar ben de burdan alıp ATM'den ödeme yapmak istiyorum ama sipariş numaramı giremeyeceğim için sizce bir sorun çıkar mı ? Fazladan beklememek için alırsam 32 GB Gold alacağım. Sizce 10 gün fazladan beklemek yerine Vodafone'dan ₺2500'e 32 GB Silver alınır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 2 Kasım 2013; 8:36:41 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazarkaratas

ya arkadaş 1 kasımı zor bekleedim şimdi teslimat süresinde 14.11.2013-18.11.2013 yazıyor ya

+1 sırf bu yüzden Vodafone'dan mı alsam diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

quote:

Orijinalden alıntı: hazarkaratas

ya arkadaş 1 kasımı zor bekleedim şimdi teslimat süresinde 14.11.2013-18.11.2013 yazıyor ya

+1 sırf bu yüzden Vodafone'dan mı alsam diyorum.

bende sırf operatörler üzerine fıyat farkı koyuyorlar diye apple store dan aldım.tek sorun teslimat süresi
  • quote:

Apple Store'dan havale ile ürünü satın alanlar ben de burdan alıp ATM'den ödeme yapmak istiyorum ama sipariş numaramı giremeyeceğim için sizce bir sorun çıkar mı ? Fazladan beklememek için alırsam 32 GB Gold alacağım. Sizce 10 gün fazladan beklemek yerine Vodafone'dan ₺2500'e 32 GB Silver alınır mı ?

Operatörden alan bir üye vardı burada. Yepyeni telefonda wi-fi sorunu varmış. Ağlara bağlanmıyormuş, bazılarına bağlanıp bazılarına bağlamıyormuş. Apple'ı aramış ve ne yapabileceğini sormuş. Apple'da ki çalışanlar restore etmesini vs. söylemiş, yazılımsal olabileceği için ama düzelmemiş. Bu durumda Apple çalışanı telefonu bizden almış olsaydınız şimdi size yenisini paketletiyordum demiş. Ama operatör telefonu alıp servise yollayacak. Böyle saçma operatör işleri. Forumda birinin bizzat başına gelmiş bir olay, konusu vardı dün okumuştum. Sırf bu yüzden bile Apple Store'dan alınır..

• Faturada ki ismi arıyorlar değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

quote:

Apple Store'dan havale ile ürünü satın alanlar ben de burdan alıp ATM'den ödeme yapmak istiyorum ama sipariş numaramı giremeyeceğim için sizce bir sorun çıkar mı ? Fazladan beklememek için alırsam 32 GB Gold alacağım. Sizce 10 gün fazladan beklemek yerine Vodafone'dan ₺2500'e 32 GB Silver alınır mı ?

Operatörden alan bir üye vardı burada. Yepyeni telefonda wi-fi sorunu varmış. Ağlara bağlanmıyormuş, bazılarına bağlanıp bazılarına bağlamıyormuş. Apple'ı aramış ve ne yapabileceğini sormuş. Apple'da ki çalışanlar restore etmesini vs. söylemiş, yazılımsal olabileceği için ama düzelmemiş. Bu durumda Apple çalışanı telefonu bizden almış olsaydınız şimdi size yenisini paketletiyordum demiş. Ama operatör telefonu alıp servise yollayacak. Böyle saçma operatör işleri. Forumda birinin bizzat başına gelmiş bir olay, konusu vardı dün okumuştum. Sırf bu yüzden bile Apple Store'dan alınır..

+ 1453 aynen katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatkork

Faturada ki ismi arıyorlar değil mi?

verdiğin numaradan arayıp faturadaki isimle görüşmek istiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.