Şimdi Ara

Apple Online Store Türkiye açıldı (Güncel) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.154
Cevap
9
Favori
48.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iphone 6 satışları ne zaman başlar fikri olan varmı ? 25 ini 26 sına bağlayan gece 00:00 da mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: etabek

iphone 6 satışları ne zaman başlar fikri olan varmı ? 25 ini 26 sına bağlayan gece 00:00 da mı ?

tam note4 ün çıkma arifesinde büyük hata yaparsınız sayın etabek bekleyin note4 aın
  • Havale ile Apple Store'dan 6 sipariş etsem İzmir'e tahminen kaç günde ulaşır ? İlk çıktığında yoğunluk olur diye tahmin ediyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcengizkhan

Havale ile Apple Store'dan 6 sipariş etsem İzmir'e tahminen kaç günde ulaşır ? İlk çıktığında yoğunluk olur diye tahmin ediyorum ?

Sizin icin de şık tasarımını performans ile tamamlayan lg g3 onerebilirim sayin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Havale ile Apple Store'dan 6 sipariş etsem İzmir'e tahminen kaç günde ulaşır ? İlk çıktığında yoğunluk olur diye tahmin ediyorum ?

Sizin icin de şık tasarımını performans ile tamamlayan lg g3 onerebilirim sayin hocam

Ip6 alinda g3 umle takas edek

• Ben uygulamayı indirdim fakat ingilizce türkçe olmadı gitti

• vitor reis kullanıcısına yanıt
    Valla herkes ram di batarya dı eleştirip duruyor iphone serisini herkesin kendine göre farklı düşüncesi var tabi.

Ben kendimi anlatayım. Cihazı Jailbreak yapıp kullanıyorum. PC de yapacağım pek çok işlemci console üzerinden halledebiliyorum. Açık konuşmak gerekirse işlemcisi için alıyorum. Piyasada 8 çekirdeğe kadar işlemcili telefon var ama hiç biri 2 çekirdekli apple işlemcilerinin stabilitesine ulaşmıyor. Mimarisi değişti ve 1.4 Ghz kullanıyorsa cihaz aynı stabilitede devam ediyor hızına.

He birde kendi yazdığım bi uygulamam var web server için. Şimdi androide geç. Programı port et uzun iş. :)

biraz teknik oldu ama Iphone ile Android işletim sistemli herhangibir telefonu kıyaslamam bile. Samsung kendi işlemcisini çıkartacakmış. Çıkartsın o gün değerlendiririz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: etabek

Valla herkes ram di batarya dı eleştirip duruyor iphone serisini herkesin kendine göre farklı düşüncesi var tabi.

Ben kendimi anlatayım. Cihazı Jailbreak yapıp kullanıyorum. PC de yapacağım pek çok işlemci console üzerinden halledebiliyorum. Açık konuşmak gerekirse işlemcisi için alıyorum. Piyasada 8 çekirdeğe kadar işlemcili telefon var ama hiç biri 2 çekirdekli apple işlemcilerinin stabilitesine ulaşmıyor. Mimarisi değişti ve 1.4 Ghz kullanıyorsa cihaz aynı stabilitede devam ediyor hızına.

He birde kendi yazdığım bi uygulamam var web server için. Şimdi androide geç. Programı port et uzun iş. :)

biraz teknik oldu ama Iphone ile Android işletim sistemli herhangibir telefonu kıyaslamam bile. Samsung kendi işlemcisini çıkartacakmış. Çıkartsın o gün değerlendiririz :)

Zaten samsung un islemcisi var exynos diye, lg nin odin, apple in a serisi mobil islemcilerini de bir kac kez samsung uretti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    ok var da A8 gibi değil. bie programı portlamak sorun.
  • quote:

quote:

LG G2 var babamda. G serisi gerçekten çok iyi ama artık Android kullanmayı düşünmüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

LG G2 var babamda. G serisi gerçekten çok iyi ama artık Android kullanmayı düşünmüyorum.

Neden

• mac mini lerde 2 senedir guncellenmedi gitti bi guncellensinde artik bir 0 km mace sahip olabileyim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Neden

Tercih meselesi.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.