Şimdi Ara

Nvidia ile kazananlar belirlendi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Nvidia'nın Exper oyuncu bilgisayarı hediyeli video yarışmasının kazananları belli oldu.

1. GTX 780 ile Güçlendirilmiş Exper Xcellerator Claw'ı Kazanan;

Ural Memiş

2. ve 3. Nvidia'dan Teselli Ödülü Olarak 3'lü Oyun Seti ve GTX 650Ti Boost Ekran Kartı Kazananlar 

Tarık Karamolla

Tiberhan Ergür

Çekiliş ile GTX760 Kazanan

Volkan Küçük 

Çekiliş ile Oyun Paketi Kazananlar 

Mert Can Şimşir

Buğra Çayırlı

Gökhan Büyükuysal

Yakup Çalı

Buğra Soysal

Kazanan arkadaşların katılım yaptıkları e-posta adresleri üzerinden mesutcevik@donanimhaber.com adresine isim soyisim, cep telefonu, açık adreslerini göndermeleri gerekmektedir.

• kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. güle güle kullanın inşallah.
  • kazananları tebrik ediyorum hayırlı olsun..

• Hayırlı olsun kazanan arkadaşlara güle gülekullanın ;)

• 1. olan video daha iyi seslendirmen kullansaydı tv'de yayınlanırdı.

• Hayırlı olsun tüm kazananlara. :)

• Beyler iyi yorum atın ki firmalar donanımhaber ile birlikte daha çok yarışma düzenlesin , bir başka yarışmada başka kazananlar çıksın.

• Birinci olan arkadaşın videosu çok iyi fakat 3. video çok profesyonel olmuş. 3. video birinciliği çok hak eden bir çalışma olmuş. Kutluyorum arkadaşı, After FX'i iyi kullanmış (sanırım). Hayırlı olsun kazananlara. :)

• 1. olan arkadaşın videosu cidden çok iyi hak eden birine gitmiş nvidia para yatırıp reklam yaptırsaydı bu kadar iyi olmazdı :)

• o volkan küçük benmiyim ? ^^

• Kazanan arkadaslara hayirli ugurlu olsun.Gule gule iyi gunlerde kullansinlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 31 Ekim 2013; 18:48:41 >
  • Tebrikler arkadaşlar bir gün adımız orada yazacak mı merak ediyorum..

• Hayırlı olsun arkadaşlara. Bir bize çıkmaz zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödülleri sonuna kadar hakketmişsiniz.

Profesyonelce hazırlamışsınız videoları, keyif alarak izledim. Önünüz açık arkadaşlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödüller bu sefer tamamen hak edenlere gitmiş, tebrikler.

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum hepsinde ayrı birer emek var. Diğer yarışmalara belki bizlerde katılırız
  • Videoyu yeni seyrettim. yarışmadan da yeni haberim oldu bilseydim kesin ben birinci olurdum. uzun zamandır. internetten uzaktım. gitti birincilik.
  • Yarışma keşke farklı bir alanda olsaymış. 1 olan arkadaş'ın videosu bayaa profesyonel eli değmiş gibi neyse tebrikler.

• Kazanan arkadaşlara tebrikler :) çok keyifli bir yarışmaydı :D

• 1. olan arkadaş gerçekten çok iyi bir çalışma yapmış. Bence arkadaş'a destek verilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekos -- 31 Ekim 2013; 19:26:02 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.