Şimdi Ara

Tablet Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kısaca anlatayım 200tl alacağıma karşılık kredi kartını verdi bir arkadaş 200tl kullanmam için. Bende bir tablet almak istiyorum. Dizi izleyip facebook vs takılmak için. Bana bir tavsiyeniz varmı acaba teşekkürler. Bu arada hiç bir bilgim yok öneren arkadaşlarım açıklayıcı yazarsa sevinirim.

• Bende aynı amaçlı tablet arıyorum. Yolda gidip gelirken sıkılmamak için dizi/film izleyeceğim ekranı kaliteli, şarjıda bir kaç saat giden ucuz tablet önerisi var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubeturkiye

quote:

Orijinalden alıntı: EmreBngll

Merhaba arkadaşlar kısaca anlatayım 200tl alacağıma karşılık kredi kartını verdi bir arkadaş 200tl kullanmam için. Bende bir tablet almak istiyorum. Dizi izleyip facebook vs takılmak için. Bana bir tavsiyeniz varmı acaba teşekkürler. Bu arada hiç bir bilgim yok öneren arkadaşlarım açıklayıcı yazarsa sevinirim.

Merhaba,

Yeni modelimiz olan M80T yi incelemenizi tavsiye ederim, Cube Türkiye güvencesiyle günlük ihtiyaçları fazlasıyla karşılayabilecek çift çekirdek işlemcili bir modeldir.

Tablet Yardımı

Fıyatı nedır bu tabletın?

• cubeturkiye C kullanıcısına yanıt
    Cube'un öyle bir modelini hiç duymadım hocam. u30gt ya da u30gt mini olabilir mi?
    Ya da yeni bir ürünse link verebilirmisiniz?

Bu arada talk serisi tabletlerde herhangi bir gelişme varmıdır? Ne zaman getireceğiniz belli oldu mu?

Kolay gelsin...
  • cubeturkiye C kullanıcısına yanıt
    hocam 375 liraya 4 cekirdek islemcili 2 gb ramli güzel birşey tavsiyen varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.