Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY İ8530 BEAM ANDROİD 4.1.2 FİRMWARE YÜKLEMESİ VE ROOT DOSYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
13.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni firmware çıktımı diye araştırırken yabancı sitelerden resmi olarak çıkmayan galaxy beam android 4.1.2 sürümünü gördüm ve dün yükledim gayet stabil çalışıyor
    yeni sürümü sizinle paylaşmak istedim yüklemek isteyen arkadaşlar için önce aşağıdaki linklerden kurulum ve sürüm dosyalarını indirin

4.1.2 sürüm dosyaları
    http://www.mediafire.com/download/mq5n06ngaejb65m/I8530XXAMF1_I8530OXAAMF1_XEO.rar

kurulum yapma programı
    http://www.tamindir.com/odin3/

https://cloud.mail.ru/public/c4b9b4c3f61a/Samsung%20Beam%20I8530/

TÜM ARADIĞINIZ DOSYALAR YUKARIDAKİ BAĞLANTIDA VAR

ilk önce telefonun yedeğini alalım ve virüs programı hata verme ihtimaline karşı programı kapatalım
    telefonu pc ye bağlamadan önce kapalıyken ses azaltma+açma kapama+home tuşuna birlikte basalım ekranda yeşil android resmi ve altında download yazısı çıkacak eğer çıkmazsa ki bende çıkmadı sarı ünlem işareti çıktı ses açma yukarı tuşuna basın
    daha sonra odin programını açın telefonu orjinal usb kablosuyla pc ye bağlayın resimdeki gibi mavi ıd:com olduysa bağlantı sağlanmıştır.

daha sonra pıt yazan yeri tıklayıp dosyayı çıkardığımız yerden GT-I8530_EUR_XX_8G.pit seçiyoruz

pda seçeneğini işaretleyip
    CODE_I8530XXAMF1_1053499_REV00_user_low_ship.tar.md5
    biraz bekliyoruz dosyayı alması için
    csc seçeneğini işaretleyip
    CSC_OXA_I8530OXAAMF1_1053499_REV00_user_low_ship.tar.md5
    dosyasını seçiyoruz

starta basıp yüklemeyi başlatıyoruz sol üst köşede yükleme bilgisi ve yeşil çizgi dolmaya ve ceptelefonunda
    download çizgisi dolmaya başlayacaktır bittikten sonra telefonunuz android 4.1.2 olmuştur

ben üçüncü denememde yükledim acemilikten olabilir yükleme olmazsa tekrar baştan deneyiniz.

tabi yükleyip yüklememek tamamen sizin insiyatifiniz.

SAMSUNG GALAXY İ8530 BEAM ANDROİD 4.1.2 FİRMWARE YÜKLEMESİ VE ROOT DOSYASI SAMSUNG GALAXY İ8530 BEAM ANDROİD 4.1.2 FİRMWARE YÜKLEMESİ VE ROOT DOSYASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentkrd -- 3 Şubat 2015; 11:42:14 >

• herhangi bir donma veya sorun var mı?
  • şu ana kadar bir sorun yaşamadım bütün özellikleri tam olarak çalışıyor.batarya daha uzun süre gidiyor gibime geldi projektör kullanımında sıkıntı yok wifi hızı arttı sanırım bunlar benim dikkatimi çekenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentkrd

şu ana kadar bir sorun yaşamadım bütün özellikleri tam olarak çalışıyor.batarya daha uzun süre gidiyor gibime geldi projektör kullanımında sıkıntı yok wifi hızı arttı sanırım bunlar benim dikkatimi çekenler

batarya yaklaşık olarak ne kadar gidiyor?
  • Verdiginiz link artik kullanilamiyor. Sizde ki dosyalari bizimle paylasabilirmisiniz ?
    Google playden son haliyle onceden rahatlikla kullandigimiz uygulamalari cihaziniz uyumlu degil diye yukleyemez olduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mail adresini yaz bakim dosyayı bulabilirsem mail atarım
  • bulentkrd B kullanıcısına yanıt
    Ben de sıkıldım artık bir türlü bulamadım dosyayı yardımcı olabilirmisin kardeş cnrozkn.mf@gmail.com dosyayı bulabilirsen bana gönderebilirmisin
  • merhaba arkadaslar bende beam kullanıcısı olarak yeni surum bulamadım dosyayı bulan arkadaslar benım ılede paylasabılırmı.

hamzatuysuz78@gmail.com
  • sa arkadaşlar bana acilen ı8530 un 4.1.2 sürümü gönderebilecek biri var mı asdfyz85@gmail.com email adresi ücrette mesele degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocan095 -- 22 Aralık 2014; 13:43:40 >
  • kardesım benım cıhazımda kamera error yazıyo bazende wifi açılmıyor hata yazıyor ne yapmam gerek acilll beam i8530
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboibo2015

kardesım benım cıhazımda kamera error yazıyo bazende wifi açılmıyor hata yazıyor ne yapmam gerek acilll beam i8530

tekrar baştan yüklemeyi denedinmi bir yerde mutlaka hata yapıyorsun çünkü ben kaç kere yükledim hiç hata vermedi dosyayı eksik yüklemiştir.
  • kardeşim peki telefonun içindekiler siliniyomu telefon kendini sıfırlıyomu resimler felan gidiyomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tararu064

kardeşim peki telefonun içindekiler siliniyomu telefon kendini sıfırlıyomu resimler felan gidiyomu

evet gidiyor yedeğini alman lazım
  • sahtr ıp olan telefonada aynı şekil gümcelleme yapsak sıkıntı olurmu peki
  • hiç bir fikrim yok nasıl bir şey olacağı hakkında senin insiyatifin
  • ben de ingilizce sitelerden şu bilgileri aldım.Telefonunuza androit 4.1.2 Jelly Bean yüklemek için,Firmware ve Odin'i indiriyoruz.Odin'de auto Reboot ve F.Reset timeonaylı olacak.Eğer .pit dosyasıda kullanılacaksa Re partition da işaretli olacak,diyor .Diğer bilgiler burada konuşulanlarla aynı..
  • taras64 T kullanıcısına yanıt
    Telefonum 5dk içinde Jelly Bean oldu.Herşey çalışıyor.Watsup ile görüntülü konuşma da yapabiliyorum,artık..
  • kardeş merhaba,
    ben daha önce bu güncellemeyi yaptığımda telefonda donma ve takılmalar oluyordu. sende de aynı sorun var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.