Şimdi Ara

Google Hangouts, SMS desteği ile güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google Hangouts, SMS desteği ile güncellendi

Google'ın Google Talk ve Google+ Hangouts mesajlaşma uygulamalarını tek çatı altında topladığı Hangouts uygulaması nihayet SMS desteğine de kavuştu.

Android 4.4 KitKat ile Hangouts uygulamasının yerleşik SMS uygulamasının yerini alacağı biliniyor. Google bu hamlesi ile ilk adımı atmış oldu. Yeni güncelleme ile kullanıcılar isterse SMS mesajlarını Hangouts üzerinden alıp yanıtlayabilecek. 

Bunun yanında katılımcıların pozisyonuna göre video görüşmelerde kontrast ve parlaklığı ayarlayabilme, animasyonlu GIF desteği, varsayılan olarak HD video görüşmeleri, bir yayın ayarladığınızda Google+ üzerinde ayrı bir sayfa açılması ve etkinlikler ile entegre olması, bu yayına geri sayım başlatması ve katılımcıları kaydetmesi şeklinde diğer yenilikler de güncelleme ile sunulacak. Hangouts uygulamasının yeni güncellemesi önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak.  

Kaynak:https://plus.google.com/+google/posts/iUJuxCD3GGu

• Peki wifi uzerinden SMS gonderebilecek miyiz? Yani wifi uzerinden gonderdigimiz mesajlar ucretsiz sms yerine mi gececek?

Bu arada mobilde ana sayfa haberlerindeki konular acilmiyor.
  • Hangouts adımı şahane bir şekilde ilerliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Hangouts adımı şahane bir şekilde ilerliyor.

+1
  • Bu KitKat 4.4 Galaxy Nexus'a gelecek mi acaba? Her ne kadar S3'ten 920'ye kaçmış olsam da yanına bi Nexus alıp bu özellikleri de kullanmak istiyorum. Bırakamıyor insan
  • Balawitz kullanıcısına yanıt
    Zaten telefonda internet üzerinden hangout başlatarak mesajlaşabiliyorsun. Wifi+3G fark etmez. SMS özelliği telefondaki mesaj uygulamasının yerini alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 31 Ekim 2013; 11:43:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Bu KitKat 4.4 Galaxy Nexus'a gelecek mi acaba? Her ne kadar S3'ten 920'ye kaçmış olsam da yanına bi Nexus alıp bu özellikleri de kullanmak istiyorum. Bırakamıyor insan

%99 gelecek,

Ama custom rom %500 ile alacak.

Galaksy S de JB 4.3 kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Zaten telefonda internet üzerinden hangout başlatarak mesajlaşabiliyorsun. Wifi+3G fark etmez. SMS özelliği telefondaki mesaj uygulamasının yerini alacak.

Yani wifi uzerinden birisine mesaj attigimizda o internete bagli olmasa da gorebilecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

Peki wifi uzerinden SMS gonderebilecek miyiz? Yani wifi uzerinden gonderdigimiz mesajlar ucretsiz sms yerine mi gececek?

Adam soru sormuş,eksilemişler.
  • Facebook messengerin ki gibi olacak sanırım ama facebook messenger daha iyi pop-up olarak geliyor çok işime yarıyor
  • Balawitz kullanıcısına yanıt
    Hayır. Wifi üzerinden attığın mesajı karşı tarafta internete bağlı ise görebilecek. Normalde böyle.

Ancak dün hangouts ayarlarını kurcalarken aşağıdaki gibi bir kısım buldum. Buraya telefon numaranı kaydediyorsun. Böylece gelen mesajlar SMS olarak düşüyor gibi bir izlenim oluşturdu bende.

quote:

"Hangouts için SMS
    Ayarları düzenle
    Hangouts'u başka bir yerde kullanmadığınız sırada görüşme mesajlarınızı SMS olarak almak için telefon numaranızı ekleyin."

Nitekim ayarların içine girince şöyle diyor;

quote:

Service
    Hangouts
    When I am idle, send messages to my phone as SMS.

Denemek lazım.

• ben sms gonderemedim hangouts tan
    Google Hangouts, SMS desteği ile güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 23 Aralık 2014; 2:36:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

Peki wifi uzerinden SMS gonderebilecek miyiz? Yani wifi uzerinden gonderdigimiz mesajlar ucretsiz sms yerine mi gececek?

dedigin olay icin googlein operator ile anlasma yapmasi lazim

• arkadaşlar bir türlü anlamadım.bu hangsout ta toplu mesaj gönderiyorum bir turlu gitmiyor.5000 msj hakkım var. bilen varsa lutfen yardım etsin. önceden 5 grub yapmıştım şuan tek grub yaptım ve 60 kişi. önceden bu kadar cok kişi secemiyodum ancak mashmelow aldıktan sonra güncellendi hangsout.tek grub yaptım gelgelelim msj göndermiyor.bilen varsa sebebini lutfen cevaplasın.please

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.