Şimdi Ara

Sony Xperia Z1 'Sony'nin en iyisi!' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
5.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin cep telefonu arenasında bu seneki amiral gemisi Xperia Z1 test masamızda. Bakalım en iyi teknolojilerimizi bir araya getirdik diyen Sony, ne kadar haklı.

• Her ne kadar gecikse de emeğiniz için teşekkürler
  • çerçeve...
  • Geniş oynatıcı düğmesi çalışmıyor, bilginize.

Saygılar...
  • Triluminos panel ne ya koy IPS'i geç,
  • R9-290X isteriz mesut abey :)
  • Şu çerçevenin kalaslığı olmasa 1 dk düşünmem.
  • Xperia Z Kullanıcısı Olarak değiştirmek için bi sebep göremedim. Yeni bir telefon alacak olsam LG G2 Alırdım..
  • Tam yatıyordum bu saatte bu yapılır mı :/
  • Xperia z kullanıyorum kesinlikle mükemmel tasarımı var ama bir daha android almam. Dışı xperia z içi WP olsa gözüm kapalı alırım. Şimdi bir telefon alıcak olsam Nokia Lumia 1020 alırım
  • sitemleri duyuyor gibiyim: inceleme gecikti? nerede kaldınız? siz inceleyene kadar biz telefonu aldık?.... gibi

EEE kolay değil 60dk'lık, 80dk'lık incelemeleri yapmak.. telefonu özümsemek lazım, bu da zaman alıyor.
  • su dışında tasarım kaygısından ötürü kapak konmuştur belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 30 Ekim 2013; 23:58:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Xperia Z Kullanıcısı Olarak değiştirmek için bi sebep göremedim. Yeni bir telefon alacak olsam LG G2 Alırdım..

60 küsür dakikalık videoyu 8 9 dk da izleyip karar verirsen değiştirmek için bir sebep göremezsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Gakko_

Geniş oynatıcı düğmesi çalışmıyor, bilginize.

Saygılar...

çalışıyor bende . İE
  • Lumia 1020 incelemesini de bekliyoruz.
  • Emeğinize sağlık. Kolay değil bu işler.
  • mp3 indirip dinlicem
  • Sayın mesut çevik bir telafuz yanlışınızı düzeltmek isterim. Hapörlör diyorsunuz ancak dogrusu Hoparlör. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihangir12 -- 31 Ekim 2013; 0:08:38 >
  • onu bunu bilmemde ne kadar sony marka cihaz kullansam tek ortak özellikleri kolay kolay arızanmamaları olmuştur. sanırım bileşen kalitesi ve uyumluluğu konusunda çok hassaslar.
  • Sony 144.4 x 73.9 ebatlarındaki z1 in tasarımına 5" yerine 5.3" belki daha fazla bir ekran sığdırıp üstüne telefonun alt kısmına ekrandan keseceğine fiziksel veya dokunmatik 1-2 button koysaydı müthiş olurmuş. Yıl olmuş 2014 alt ve üst taraftaki siyah kısımlar nerdeyse 5cm yer kaplıyor. Kenarlardan bahsetmiyorum bile.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.