Şimdi Ara

Googleplay Hesabım Olmadan Free Oyunları İndirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: 2nd Captain

Bunun İçin Bir Yöntem Var mı Beyler ?

evet var.

istediğin tüm oyunların apk uzantılı olanlarını indir bilgisayarına, daha sonra da usb kablo ile pc den tabletinin içine aktar bu oyun dosyalarını. daha sonra da tabletindeki file manager uygulaması ile bu uygulamaları yani tüm oyunlarını tek tek kurabilir ve de oynayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OchiMochi

quote:

Orijinalden alıntı: 2nd Captain

Bunun İçin Bir Yöntem Var mı Beyler ?

evet var.

istediğin tüm oyunların apk uzantılı olanlarını indir bilgisayarına, daha sonra da usb kablo ile pc den tabletinin içine aktar bu oyun dosyalarını. daha sonra da tabletindeki file manager uygulaması ile bu uygulamaları yani tüm oyunlarını tek tek kurabilir ve de oynayabilirsin.

pcden indiremiyorum işte.google play hesabı istiyor.gmail hesabımı giriyorum indirmeye çaışıyorum " bu hesaba bağlı hiç cihaz yok " diyor :(
  • google play store dan indirmeyeceksin sende zaten. yani buradan değil :https://play.google.com

başka sitelerden indireceksin. bu konu da yüzlerce site var. apk larını indir sonra at tablete mis gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OchiMochi

google play store dan indirmeyeceksin sende zaten. yani buradan değil :https://play.google.com

başka sitelerden indireceksin. bu konu da yüzlerce site var. apk larını indir sonra at tablete mis gibi

herhangi bi siteyi mesaj olarak bana atarmısın lütfen :)
  • istediğin oyunun adını yaz örneğin "gun bross" sonuna "apk" ekle arat google da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLStyLe

istediğin oyunun adını yaz örneğin "gun bross" sonuna "apk" ekle arat google da.

aynen öyle yap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.