Şimdi Ara

Uncharted 3'ün Bütün Haritaları Artık Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     2011'in en beğenilen oyunlarından Uncharted 3: Drake's Deception, 1 Kasım'da ikinci yaşını dolduracak. Naughty Dog ile Sony, oyunun ikinci senesi adına oyunculara bir hediye sunuyor.

Uncharted 3'e gelen yeni güncellemeyle birlikte oyuna sunulan bütün multiplayer haritaları ücretsiz hale geliyor. Ayrıca bu güncellemede Dry Docks isimli yepyeni bir harita da oyuna ekleniyor. Ücretsiz olan DLC'lerin isimleri şöyle; Flashback Map Pack 1, 2, ve Drake’s Deception Map Pack

• Hala U3 mutli oynayan kaldığını sanmıyorum.Bunu ancak trophy kasmak isteyenler oynar artık.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Vay be unutulmaz efsane muhteşemdi be

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vfdg

Hala U3 mutli oynayan kaldığını sanmıyorum.Bunu ancak trophy kasmak isteyenler oynar artık.

Sen online oynamıyorsun sanırım hiç belkide uncharted multiplayer hiç oynamadım. Ben en son uncharted 2 ye 25 gün önce girdim 12355 günlük aktif oyuncu girişi diye yazıyordu menüde altta. Uncherted 3 te kat kat fazlası var. Sen gears of war serisiyle karıştıdın herhalde:)
  • şu efsane oyunun 20. çıksa bile oynanır
  • harika bi oyundu .. şuan bile böyle grafiklere sahip oyun yok iddaa ediyorum ! ve VGA 2013 de uncharted 4 duyurusunu bekliyoruz NAUGHTY DOG !
  • Neden ücretsiz yapmışlar pek oynanmadığı için mi?
  • Bu kampanya 1-2 haftalıkmı,yoksa bundan böyle ücretsizmi olucak? ben yani bu haritaları haziranda da psn-den para vermeden ala biliyom,değilmi?
  • 4 kasımda bitebilir pampalar abanın
  • Uncharted 4 'e hazırlık olabilir.
  • baştan yapsalarmış keşke
  • Tomb Raider'dan özenti bir oyun.
  • Çok oynayan kalmasada ücretsiz verilmesi güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.