Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.361
Cevap
472
Favori
1.642.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biuu

Çalıştırır mı hiç bilmiyorum. Çalıştırsa da ses kalitesi tat vermez herhalde. Sadece stereo ses verir. O bağlantı şekli ile PC için 2.1 speeakerlar var onlardan farkı olacağını sanmam.
    iyide ses sistemi zaten genel olarak stereo olarak çalışacağından bende sesi yine iyi olur die düşünüyorum,
  • Eninde sonunda bi tv alacagiz herhalde :(
  • blueall B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.

ürün nihayet geldi. ses beklediğimden de iyi, bass ve tizler yeterli. özellikle apartmanda yaşayanlar için ideal bir ürün.
    Denemek için yüksek kalite "will i am britney spears - scream and shout" dinledim, bu ürünü alarak iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum...
  • Siz hangi amaçla alacaksınız. Tv izlemek için mi, film izlemek için mi?

Tv'niz tüm ses ve görüntü formatlarını destekliyor mu?

Her filmi açmıyorsa şöyle bir şey alabilirsiniz.

Excool HD Box Media oynatıcı

Ses sistemini optic ile ezcoola, ezcool hdmi ile tv ye.

SOUNDBAR [ANA KONU]

Link:ÜrünEzcool HD Box Full HD 1080p MKV/DTS/Dolby 7.1 Media Player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 16 Kasım 2013; 23:30:33 >

• aliens kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
  • quote:

Siz hangi amaçla alacaksınız. Tv izlemek için mi, film izlemek için mi?

Tv'niz tüm ses ve görüntü formatlarını destekliyor mu?

Her filmi açmıyorsa şöyle bir şey alabilirsiniz.

Excool HD Box Media oynatıcı

Ses sistemini optic ile ezcoola, ezcool hdmi ile tv ye.

SOUNDBAR [ANA KONU]

Link:ÜrünEzcool HD Box Full HD 1080p MKV/DTS/Dolby 7.1 Media Player

Ben hem tv de hem de film izlemek icin istiyorum
    Tv divx falan aciyor ama digerlerini denemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD437D5D1 -- 16 Kasım 2013; 23:34:09 >

• biuu kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Sizin yorumlarınız yardımcı oldu. Cihaz beklentilerimin üzerinde çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliens

teşekkür ederim.

ürün nihayet geldi. ses beklediğimden de iyi, bass ve tizler yeterli. özellikle apartmanda yaşayanlar için ideal bir ürün.
    Denemek için yüksek kalite "will i am britney spears - scream and shout" dinledim, bu ürünü alarak iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum...

Kaça aldınız nerden aldınız acaba karaborsaya düştü sanki n11.com da 1 yerde 479 başkada bulamıyorum
  • ahwet79 kullanıcısına yanıt
    n11.com üzerinden incehesap.com dan aldım. kargo dahil 479 TL geldi. enpara kartınız var ise %20 indirim yapıyorlar fakat benim kartım ve zamanım olmadığı için doğrudan aldım.

Aslında karaborsa değil, ürün eskidiği için LG yapıyor gibi. Elindeki stokları bitirmeye çalışıyor. Teknosa da 599-50 hediyeçekiyle veriyorlardı. Ne dinlediğim teknosa da nede internet sitesinde ürün kalmamış ilginç..
  • quote:

n11.com üzerinden incehesap.com dan aldım. kargo dahil 479 TL geldi. enpara kartınız var ise %20 indirim yapıyorlar fakat benim kartım ve zamanım olmadığı için doğrudan aldım.

Aslında karaborsa değil, ürün eskidiği için LG yapıyor gibi. Elindeki stokları bitirmeye çalışıyor. Teknosa da 599-50 hediyeçekiyle veriyorlardı. Ne dinlediğim teknosa da nede internet sitesinde ürün kalmamış ilginç..
    ayrıca n11 deki sayfaya bakarsanız ellerinde 4 adet kaldığını görürsünüz. Ben almadan önce stok 5 di.
  • quote:

ayrıca n11 deki sayfaya bakarsanız ellerinde 4 adet kaldığını görürsünüz. Ben almadan önce stok 5 di.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar almakla doğru tercih yaptınız, hayırlı olsun...
  • quote:

Çalıştırır mı hiç bilmiyorum. Çalıştırsa da ses kalitesi tat vermez herhalde. Sadece stereo ses verir. O bağlantı şekli ile PC için 2.1 speeakerlar var onlardan farkı olacağını sanmam.
    Mrh arkadaslar...

Konuyu bastan sona okudum, ve buradakiler benide ilgilendiriyor artık :)
    Bende şuan 2 adet Philips HTS 7140 var... Biri salonda digeri yatak odasında....

Şunu baştan söyliyim, lütfen Soundbarları kücümsemeyin, gercekten süper aletler... Tek eksiklikleri biraz pahalı olmaları...!!!

Bu küçük aletlerden eniyi sesi ve verimi almak istiyorsanız , kaliteli ses kodları kullanın... Ben en iyi sesi Blu-Ray filimlerinde ve HD Video Kliplerde alıyorum...

Soundbar alırken biraz üst modelleri tercih edin... Tercihler asagıdakiler olabilir....

En az 5 yıl ses' olayını çözmüş olursunuz...

- Lg BB433A 3D Smart Blu-ray Soundbar
    - Philips HTL9100/12 Fidelio SoundBar
    - SAMSUNG HW-F751 SOUND BAR

• quote:

Orijinalden alıntı: yuémcé

Mrh arkadaslar...

Bende şuan 2 adet Philips HTS 7140 var... Biri salonda digeri yatak odasında....

Şunu baştan söyliyim, lütfen Soundbarları kücümsemeyin, gercekten süper aletler... Tek eksiklikleri biraz pahalı olmaları...!!!

Bu küçük aletlerden eniyi sesi ve verimi almak istiyorsanız , kaliteli ses kodları kullanın... Ben en iyi sesi Blu-Ray filimlerinde ve HD Video Kliplerde alıyorum...

Soundbar alırken biraz üst modelleri tercih edin... Tercihler asagıdakiler olabilir....

Apartman dairesinde oturduğum için 5+1 biraz sıkıntı yaratabilir diye düşündündüm ayrıca worl war z yi indirmiştim blurayrip 4.7gb lm660s kullanıyorum ve bu filmde sesler farkedişir derecede sağdan soldan gelmeye çalışıyodedim soundbar işimi fazlasıyla görür tvnin altına kolon koltuğun arkasına subwooferı koyunca tok bi ses alacağımı düşünüyorum
    İlk önerinizide araştırıcam şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: ahwet79

quote:

Orijinalden alıntı: yuémcé

Mrh arkadaslar...

Apartman dairesinde oturduğum için 5+1 biraz sıkıntı yaratabilir diye düşündündüm ayrıca worl war z yi indirmiştim blurayrip 4.7gb lm660s kullanıyorum ve bu filmde sesler farkedişir derecede sağdan soldan gelmeye çalışıyodedim soundbar işimi fazlasıyla görür tvnin altına kolon koltuğun arkasına subwooferı koyunca tok bi ses alacağımı düşünüyorum
    İlk önerinizide araştırıcam şimdi

Alıntıları Göster
    2 yanda duvar olursa ses güzel yansıyor....

• Aldık bakalım deneme aşamasındayım tv hoparlörünü kapattım soundbarı kullanıyorum daha iyi oluyo yalnız subwooferı arkamamı almalıyım hepsi karşıdan gelse daha iyi olmaz mı
    Bide 42lm660s kullanıyorum kablosuz tanıştıramıyoruz galiba soundbarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahwet79 -- 17 Kasım 2013; 21:30:10 >
  • ahwet79 kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın. Subwooferın yeri için kılavuz 2 ile 10 mt arası konumlandırın diyor.

Sistemi kablosuz kullanamazsınız. Çünkü LM660'ta bluetooth yok.
  • quote:

İyi günlerde kullanın. Subwooferın yeri için kılavuz 2 ile 10 mt arası konumlandırın diyor.

Bluetooth yok tamamda soundbarın üstünde soundsync wireless yazıyor ya birde functıon düğmesi ile değiştirirken lg tv yazıyo ekranda acaba wirelessi görürmü falan diye tereddütte kaldım optik kablo ile bağladım sıkıntı yok tabi zaten yarın tvnin altına sabitlicem
    Karşımda tv altında soundbar salonda tv koltuğum 4mt subwooferıda karşımamı koymalıyım ki şu anda böyle yoksa seyrettiğim koltuğun altına veya arkasınamı almalıyım(orda priz olmadığı için kablo çekmem gerekiyo değermi öyle kullanan varsa
    Performansına gelirsek ses 50deyken 20dk sonra komşunuz gelmezse ya komşunuz sağır yada ses yalıtı mı güzel
    Benim kullanım şeklim tv hoparlörünü kapattım soundabarı kullanıyorum 3d sound ve bass 6dabas vazgeçilmezim sizlerin nasılkullanım şekilleriniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahwet79

quote:

Bluetooth yok tamamda soundbarın üstünde soundsync wireless yazıyor ya birde functıon düğmesi ile değiştirirken lg tv yazıyo ekranda acaba wirelessi görürmü falan diye tereddütte kaldım optik kablo ile bağladım sıkıntı yok tabi zaten yarın tvnin altına sabitlicem
    Karşımda tv altında soundbar salonda tv koltuğum 4mt subwooferıda karşımamı koymalıyım ki şu anda böyle yoksa seyrettiğim koltuğun altına veya arkasınamı almalıyım(orda priz olmadığı için kablo çekmem gerekiyo değermi öyle kullanan varsa
    Performansına gelirsek ses 50deyken 20dk sonra komşunuz gelmezse ya komşunuz sağır yada ses yalıtı mı güzel
    Benim kullanım şeklim tv hoparlörünü kapattım soundabarı kullanıyorum 3d sound ve bass 6dabas vazgeçilmezim sizlerin nasılkullanım şekilleriniz

Alıntıları Göster
    Kardeş selam,
    Ben natural modda bas - 0 da izliyorum, tüm tv programlarını bu şekilde izliyorum, çok güzel oluyor. Özellikle dizi seyredirken basın ve net sesin çıkması çok keyifli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: blueall

Kardeş selam,
    Ben natural modda bas - 0 da izliyorum, tüm tv programlarını bu şekilde izliyorum, çok güzel oluyor. Özellikle dizi seyredirken basın ve net sesin çıkması çok keyifli oluyor.

Alıntıları Göster
    soundbar tv ye optik kablo ile bağlı.elimde trident marka 5+1 ses sistemide mevcut,onuda d-smart recewerinin arka girişlerine bağladım fakat ses soundbardan önce geliyor.yankılı ses alıyorum.yokmu bunun bir çaresi acaba,sesi aynı anda iletecek bir düzen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_alkan

soundbar tv ye optik kablo ile bağlı.elimde trident marka 5+1 ses sistemide mevcut,onuda d-smart recewerinin arka girişlerine bağladım fakat ses soundbardan önce geliyor.yankılı ses alıyorum.yokmu bunun bir çaresi acaba,sesi aynı anda iletecek bir düzen ?

Soundbar varken enden ikinci ses sistemini bağladın niye onu anlayamadım kardeş,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueall -- 18 Kasım 2013; 10:09:42 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.