Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vita Es Muorte Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.394
Cevap
470
Favori
1.644.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xentrix

hw-j430 soundbarı optik kabloyla bağladım.kesinlikle kablosuzdan iyi.dts neo 2,5 seçince süper oldu.bu dts neo hakkında bilgisi olan varmı acaba?

Bende onu kullanıyorum normalde stereo olan yayını sanal dts çeviriyor başarılımı evet bence başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hw-h450 ile Hw-j430 arasında kaldım.450'nin fazladan HDMI çıkışı var ve 50 TL daha ucuz.J daha mı yeni?Hangisini almalıyım?

• Arkadaşlar Philips HTL3140B/12 model soundbar hakkında ne düşünüyorsunuz? Şuan fiyat olarak 280 TL'ye alabiliyorum. Önerilerinize ihtiyacım var.. Cevaplarınızı bekliyorum
  • TV Sony en uyumlu soundbar hangisi olur Philips 999tl ilk var onu düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Arkadaşlar Philips HTL3140B/12 model soundbar hakkında ne düşünüyorsunuz? Şuan fiyat olarak 280 TL'ye alabiliyorum. Önerilerinize ihtiyacım var.. Cevaplarınızı bekliyorum

al geç iyi fiyat 440 tl falan piyasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

TV Sony en uyumlu soundbar hangisi olur Philips 999tl ilk var onu düşünüyorum

Yani hepsi uyumludur sonuçta bağlantı seçenekleri universal. Görüntü olarak derseniz sony marka olursa takım olur fakat sony marka soundbar incelemedim hiç. Bütçenize göre seçim yapabilirsiniz..
  • Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    biraz daha para verip 5140 modelini alabilirsiniz. fiyat performans olarak çok iyi.
  • hocam 1000tlye çıkıyorsanız pioneer nx700 sağlam bir modeldir.
  • Bende soundbar almayı düşünüyorum. LG las450h olumlu yorumlar ve apartmanda oturdugum için tercih ediyorum. Ama teknoloji ozurluyum. Kullanma amacim evde müzik dinlemek film izlemek tvnin sesini iyi almak icin. Evde Samsung TV var ama özellikli değil bluetooth özelliği filan yok. Bu şekilde soundbar TV baglanirmi? LG las450h iyimidir?

• LG LAS950M muadili daha iyi bir seçenek var mı bu seviye de en iyi soundbar bu mu arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriNeO

LG LAS950M muadili daha iyi bir seçenek var mı bu seviye de en iyi soundbar bu mu arkadaşlar..

Ben philips HTL-9100 kullanıyorum ayrılabilir surround parçaları sayesinde çok keyifli olabiliyor. İncelemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriNeO

LG LAS950M muadili daha iyi bir seçenek var mı bu seviye de en iyi soundbar bu mu arkadaşlar..

Yok hocam fiyatına göre en iyisi o. 7+1 o fiyata başka bulamazsın. Ben kullanıyorum çok araştırdım sesi dinletince direk paketleyin dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Galactus

Hw-h450 ile Hw-j430 arasında kaldım.450'nin fazladan HDMI çıkışı var ve 50 TL daha ucuz.J daha mı yeni?Hangisini almalıyım?

Aynı durum hakkında cevap verecek bir dost var mı bende 2 si arasındayım şuan :)
  • Herkese selamlar.lg 3530 soundbarım var.ps4 oyun oynarken dts veya dolby destekli oyunlarda infoya bastığımda pcm 2.0 yazıyor.niye dts veya dolby yazmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: my1863

Herkese selamlar.lg 3530 soundbarım var.ps4 oyun oynarken dts veya dolby destekli oyunlarda infoya bastığımda pcm 2.0 yazıyor.niye dts veya dolby yazmıyor.

Ps4 ü TV ye bağlayarak oynadığınızı varsayıyorum. Tv ses çıkış ayarını otomatik yapın, ses çıkış pcm olduğunda Dolby olmuyor.

Birde dediğim gibi ps4 ü hdmi ile tv ye bağlayın. Soundbarı optik ile tv ye bağlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 20 Kasım 2015; 18:50:24 >
  • 49uf8507 Tvde kullanmak için uygun fiyatlı soundbar arıyorum lütfen tavsiyede bulunurmusunuz
  • Soundbarı pc'ye bağlayıp deneyen var mı arkadaşlar? Monitörün altına koyup kullanmak istiyorum. 2.1 olanları. Tecrübesi olan var mı?
  • Teşekkür ederim arkadaşlar..
  • Merhaba

bir DVD ev sinema sistemi alip DVD playerin yerine blu-ray playeri kullanabilir miyiz.ayni ses kalitesini alirmiyiz

• https://youtu.be/lFXsYoFaqu4

En ucuz hi fi yöntemi. Aux girişi olan müzik seti 30 tl iyi bir kablo.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.