Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.176
Cevap
468
Favori
1.632.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
74. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recruit1

sadece tv izleme için z5500 yeterli gelir. optik üzerinden irtibatlandırırsınız.

9100'ün bluetooth üzerinden eşleştirmede sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. misal samsung soundbar ile philips tv kullanıyorum. kablosuz eşleşebiliyorlar. ancak daha iyi ses aldığımı düşündüğüm için ve çift yönlü kullanma gereksinimim olması sebebiyle hdmi ile bağladım.

Neden Samsung soundbar terçih etiniz ve çift yön derken neyi kasdettiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada tüm detaylar var.

http://www.theatresystem-manual.com/sony.html?page=6

• mga93 M kullanıcısına yanıt
    daha önce samsung tv olduğu için samsung soundbar tercih etmiştim. philips tv alınca soundbarı değiştirmedim. dolayısıyla illa samsung olsun diye almamıştım.

çift yönden kastım: hem tv'den soundbara ses aktarımı yapıyorum. hem de soundbardan tv'ye görüntü aktarımı yapıyorum.
  • Soundbar larda hangi markanın bass sistemi daha kaliteli oluyor bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz ? Ses sistemlerinde en çok aradığım kaliteli yüksek ses ve bass 'dır. Fiyatı 400-500 arası olanlar ne durumda yoksa üstüne mi çıkmak gerekir .Daha çok playstation 4 için kullanmayı düşünüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 28 Nisan 2015; 9:55:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resh_aykut

Soundbar larda hangi markanın bass sistemi daha kaliteli oluyor bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz ? Ses sistemlerinde en çok aradığım kaliteli yüksek ses ve bass 'dır. Fiyatı 400-500 arası olanlar ne durumda yoksa üstüne mi çıkmak gerekir .Daha çok playstation 4 için kullanmayı düşünüyorum .

Merhaba 400-500tl bütçe ile alabileceğiniz en iyi soundbar lg 3530a'dır. Piyasa markaları arasında bu işi en iyi yapan marka lg önceliğiniz eğer iyi bir bass performansı ise bu cihaz kendi kulvarında rakipsiz müzik performansı ise çok eğlenceli ve başarılı yıllar önce almış olduğum marantz sr3001 avr amfimden daha zevkli müzik dinletebiliyor cihaz bana o derece iyi yani kesinlikle pişman olmayacağınız bir cihaz şiddetle tavsiye ederim.

• iyi forumlar herkese
    1 hafta önce samsung hw-f450 aldım
    kendim bilindik bir teknoloji mağazasında çalışıyorum mağazadaki soundbar sistemde wooferdan daha kuvvetli bass geliyordu
    eve geldiğimde ses modu music, 3d sound plus music, sw level +6 da daha fazla bass almak için ne yapabilirim eve geldiğimde istediğim gibi ayarlayamadım
  • khan03 kullanıcısına yanıt
    woofer ın yerini değiştirerek bassları daha iyi hissedebilirsiniz. ben genelde köşeye yakın yere ve dolap yanına koyuyorum. Genelde -3 den yukarıya çıkaramıyorum. çok kuvvetli geliyor. sistem lg 5540
  • LG NB3530A satmak isteyen varsa talibim.
  • Merhaba,

Philips HTL2163B kullanıyorum (Teknosa TV ile beraber vermişti). TV'de USB üzerinden çok sık film-dizi seyrediyorum. Soundbar ile ilgili basit bir sorunum var.

Film-dizi vidyolarını çoğunlukla malum yerlerden ediniyorum, çoğu zaman da düşük boyutluları tercih ediyorum. Bunlarda bir sıkıntı yok. Fakat iki tane yüksek boyutlu filmde soundbar çalışmasına rağmen ses vermedi ve sesi TV'den açıp seyrettim (yani TV hoparlörleri sıkıntısızdı). Filmler How to Train Your Dragon 2 3D ve Interstellar'ın IMAX çekimi.

Sizce dosyalardan mı kaynaklıdır? Çözemedim sorunu bir türlü. Diğer vidyolarda (küçük ebatlı olanlarda) bir sıkıntı yaşamıyorum dediğim gibi.
  • BL@DE kullanıcısına yanıt
    Sağolasın dostum bilgilendirme için teşekkürler . Aslında bende sony nin 7.1 wireless headset i var fakat yazın sıcağında hiç tahammül edilemez oluyor bu modeli almaya karar verdim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Merhaba,

Philips HTL2163B kullanıyorum (Teknosa TV ile beraber vermişti). TV'de USB üzerinden çok sık film-dizi seyrediyorum. Soundbar ile ilgili basit bir sorunum var.

Film-dizi vidyolarını çoğunlukla malum yerlerden ediniyorum, çoğu zaman da düşük boyutluları tercih ediyorum. Bunlarda bir sıkıntı yok. Fakat iki tane yüksek boyutlu filmde soundbar çalışmasına rağmen ses vermedi ve sesi TV'den açıp seyrettim (yani TV hoparlörleri sıkıntısızdı). Filmler How to Train Your Dragon 2 3D ve Interstellar'ın IMAX çekimi.

Sizce dosyalardan mı kaynaklıdır? Çözemedim sorunu bir türlü. Diğer vidyolarda (küçük ebatlı olanlarda) bir sıkıntı yaşamıyorum dediğim gibi.

Filmleriniz DTS sesli olabilir, bu model philips soundbar DTS ses cozmez .

• Arkadaşlar,

LG 47LB670V tv aldım. Daha kurulmadı. TV Sehpası üzerinde kullanacağım (duvara monte etmeyeceğim)

Sound bar arıyorum.

1) Sound bar'ı TV üstüne duvara monte etsem uygun olur mu?

2) LG NB3740 düşünüyordum ama buradaki yorumlar 47 üstülerde LG NB4540 daha iyi olur diye yazan arkadaşlar olmuş. Arada da ciddi fark var. (300-TL falan). gerek var mı?
  • ömerçip1 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
  • Ben b LG NB 5540 soundbarı almayı düşünüyorum. Aklıma takılan cihazda tek hdm giriş var bu cihaza mediaplayer, ps4 ve uydu cihazını aynı anda baglayabilirmiyim yoksa sök takmı yapıcam kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi ona göre almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NogardTR

Ben b LG NB 5540 soundbarı almayı düşünüyorum. Aklıma takılan cihazda tek hdm giriş var bu cihaza mediaplayer, ps4 ve uydu cihazını aynı anda baglayabilirmiyim yoksa sök takmı yapıcam kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi ona göre almak istiyorum.

Hayır soundbar sadece tv ye bağlı olacak, diğer tüm cihazlar tv ye bağlanacak. Böylece hepsinin görüntüsü tvden, sesi soundbardan gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: NogardTR

Ben b LG NB 5540 soundbarı almayı düşünüyorum. Aklıma takılan cihazda tek hdm giriş var bu cihaza mediaplayer, ps4 ve uydu cihazını aynı anda baglayabilirmiyim yoksa sök takmı yapıcam kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi ona göre almak istiyorum.

Hayır soundbar sadece tv ye bağlı olacak, diğer tüm cihazlar tv ye bağlanacak. Böylece hepsinin görüntüsü tvden, sesi soundbardan gelecek.

Cevabiniz icin tsk ederim. Bende dune hd base m. Player var bunu soundbarin tek hdm girisine baglayip digerlerini sizin dediginiz gibi tvde soundbara optikle bagliyacagim. optik baglanti m. Playerin çözdüğü dts hd sesleri aktaramadigini biliyorum. Tekrar tsk ederim.

Birde bu LG HS6 LAS650M bu modelin üstümü hangisini taavsiye edersiniz bugün şişli tarafındaki büyük tekno marketlerde bakıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 10 Mayıs 2015; 10:59:39 >
  • Bugün bir tane teşhir LG NB 5540 buldum ama soundbarın önünde ezikler vardı almadım. Vatanın sitesinde şu bundle buldum. sanırım arkaya iki tane surround koymuşlar. Acaba bu modelmi iyidir yoksa nb 5540 kovalayım.

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-las650-soundbar--lg-np8340-speaker-kablosuz-bundle-kampanyasi.html#genel-bakis
  • beyler lg nb3530 alacagim ben de fakat dts'leri acmadigi yazilmis. televizyon olarak sony w805 var ben de ve dts destekliyor. sorunsuz calisir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olethros

beyler lg nb3530 alacagim ben de fakat dts'leri acmadigi yazilmis. televizyon olarak sony w805 var ben de ve dts destekliyor. sorunsuz calisir mi acaba?

Hayır dts desteği var, yanlış anlaşılma olmuş. Tv desteğiyle alakalı bir durumdur o.

Tv niz dts desteklediği sürece dts sesleri soundbardan duyarsınız. Ki tv nizin dts desteği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 11 Mayıs 2015; 10:05:01 >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.