Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
33.416
Cevap
471
Favori
1.645.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar anladığım kadarıyla 3D ses 3530 da var, 3540 ve 4530 da yok...

bu mu daha önemli yoksa korumalı olması mı?
  • Merhabalar LG NB3530 alacağım LG 60PA6500 plazma tv kullanıyorum Optik kablo ile bağlamayı düşünüyorum fakat tv DTS filmlerde desteklenmeyen formak diyor ve sadece görüntüyü veriyor.
    1.si Bu Soundbarı optik kablo ile bağlayınca DTS sesleri çözer mi?
    2.si Büyük ihtimalle çözmeyeceğini düşündüğüm için Media Player tavsiyesi istiyorum. Genellikle 1TB HDD yi USB bağlayarak. Bluray MKV formatında 1080p DTS film izlemek istiyorum. 3D çok önemi değil güvenilir bir yerden bu formatları sorunsuz açabilecek bir Media Player alabilir miyim?

LÜTFEN DESTEKLERİNİZİ VE SAMİMİ TAVSİYELERİNİZİ ESİRGEMEYİN 2 AYDIR BÜTÜN BU KONULARIN İÇİNDE BOĞULDUM. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccihan14

arkadaşlar anladığım kadarıyla 3D ses 3530 da var, 3540 ve 4530 da yok...

bu mu daha önemli yoksa korumalı olması mı?

3530 da 3d sound efekt bence hikaye bass güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenn27

Merhabalar LG NB3530 alacağım LG 60PA6500 plazma tv kullanıyorum Optik kablo ile bağlamayı düşünüyorum fakat tv DTS filmlerde desteklenmeyen formak diyor ve sadece görüntüyü veriyor.
    1.si Bu Soundbarı optik kablo ile bağlayınca DTS sesleri çözer mi?
    2.si Büyük ihtimalle çözmeyeceğini düşündüğüm için Media Player tavsiyesi istiyorum. Genellikle 1TB HDD yi USB bağlayarak. Bluray MKV formatında 1080p DTS film izlemek istiyorum. 3D çok önemi değil güvenilir bir yerden bu formatları sorunsuz açabilecek bir Media Player alabilir miyim?

LÜTFEN DESTEKLERİNİZİ VE SAMİMİ TAVSİYELERİNİZİ ESİRGEMEYİN 2 AYDIR BÜTÜN BU KONULARIN İÇİNDE BOĞULDUM. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Hayır cozmez dts çözen media player almalisin bende de lg 570s model TV. Var DTS sesi cozmuyor.

• Arkadaşlar 3d sound sizin için önemli ise mutlaka test odalarında deneyerek alin tabiki hangi teknoloji mağazalarında test odası var oda tartışılır

• Aradığımız cevabın bilenen kısmını bulduk şimdiki en önemli konuya gelelim o halde, lütfen yardımcı olun tavsiyeleriniz benim için çok önemli;

LG 60PA6500 plazma TV kullanıyorum LG NB3530 u Optik kablo ile bağlamayı düşünüyorum.

Media Player tavsiyesi istiyorum. Genellikle 1TB HDD yi USB bağlayarak, Bluray MKV formatında 1080p DTS filmleri takılmadan sorunsuz izlemek istiyorum. 3D çok önemi değil güvenilir bir yerden bu formatları sorunsuz açabilecek bir Media Player alabilir miyim?

• Egread R6S işini görür 3D ISO dosyasi da açiyor. Kendim philips 3000 kullaniyorum önermem.

• Güvenilir nereden temin edebilirim kaç lira uygun olur ?
  • Max BÜTÇE 1.000 tl ne önerirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Max BÜTÇE 1.000 tl ne önerirsiniz.

Merhaba kesinlikle lg nb5540a öneririm almadan mutlaka dinleyin derim soundbar olarak parasının karşılığını veren rakipsiz bir cihaz

• Ses sisteminden sound bar en azından kablo kalabalğı olmaması açısından mantıklı duruyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

quote:

Merhaba kesinlikle lg nb5540a öneririm almadan mutlaka dinleyin derim soundbar olarak parasının karşılığını veren rakipsiz bir cihaz

Belirtmeyi unuttum. Sony w905 40 inç kullanıyorum.

Boyutta önemli Değilim. Sonra tv mim önünde tv sen uzun Çubuk Olmasın.

Sony
    Fhilips
    LG

Düşünüyorum. 2+1 mi 4+1 mi 5+1 mi seçmeliyim.

Birde kesinlikle. DTS okumalı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

quote:

Belirtmeyi unuttum. Sony w905 40 inç kullanıyorum.

Boyutta önemli Değilim. Sonra tv mim önünde tv sen uzun Çubuk Olmasın.

Sony
    Fhilips
    LG

Düşünüyorum. 2+1 mi 4+1 mi 5+1 mi seçmeliyim.

Birde kesinlikle. DTS okumalı.

lg nb5540a modelinde dts mevcut ve 4.1 yalnız tv'niz 40'' ise lg nb5540a modeli büyük gelecektir çünkü bu cihaz 55'' tv'ler için uygun tv'nizden büyük olmasın istiyorsanız daha uygun fiyata lg 3530a 4540a veya 3540a gibi modelleride tercih edebilirsiniz ayrıca bu modellerde de dts mevcut ve lg 3530a modeli hariç 4.1'ler kendim 55'' sony tv ile lg 3530a modelini kullanıyorum eğer cihazı duvara tv'nin yakınına monte etmeyecekseniz ve standınız uygunsa daha iyi performans açısından lg 5540a modelinide tercih edebilirsiniz.

• Arkadaşlar bilgilendirme eksikliğiv var, 3530a soundbarda DTS var, ama DTS ses akrarmayan TV. si Olan arkadaşlar media player vb. Cihazlarla DTS isini cozmeli .

• lg 3530a'da tabikide dts desteği mevcut. Fikir vermesi açısından lg 3530a sistemimin fotoğraflarını paylaşıyorum

• arkadaşlar lg nb3540 model soundbar'ım var, nasıl güncelleyebilirim acaba? kendi sitesinde baktım ama bulamadım. Iphone 5 ile denedim bağlanıyor, Iphone 4 ile denedim bağlanıyor, nokia lumia ile denedim bağlanıyor ama kendi telefonum ile bağlanmıyor, telefondan sounbar'ı seçtiğimde reset atıyor kendine soundbar ve bağlanmıyor. Telefonum iphone 6. Yardımcı olabilir misiniz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerçip1

Arkadaşlar bilgilendirme eksikliğiv var, 3530a soundbarda DTS var, ama DTS ses akrarmayan TV. si Olan arkadaşlar media player vb. Cihazlarla DTS isini cozmeli .

Doğru diyorsunuz. Soundbarda Dts var denip geçilmiş.

Soundbarda dts var ama dediğiniz gibi, tvnin dts kodek desteği yoksa, dts kaynaklı filmlerde tv ye bağlı olan sounbardan ses gelmez.

Dts film zlenecekse araya dts çözen bir media player koyup sounbarıda media playera bağlamalısınız. Haliyle alacağınız media playerda optik çıkış olmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung h450 aldım fakat bas yetersiz geldi acaba aktif sub alıp benimkiyle senkronizayonmu yapsam içini sokup bozasim var aslinda, aktif bası kablosuz calistirip ek ozellikler eklesek olurmu acep

• Yamaha ysp 2200 almaya karar verdim nasildir tavsiye edermisiniz

• @planmeca: beklentiye göre değişir elbet ancak bu fiyat aralığında lg'nin bassları bir tık önde. tabi samsung'a göre. yoksa sizin öfkenize bakarak beklentilerinizi lg'nin de karşılayacağını sanmıyorum. bilgi ve tecrübe varsa kurcalayın bence. en azından rahatlarsınız.

@reiis: yamaha güzel cihaz. ama kaça alacaksınız?
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.